siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 22.03.2023 07:06
Tie-break w Szczecinie, górą Chemik Police
autor: chemikpolice.comNa zakończenie 20. kolejki TAURON Ligi Grupa Azoty Chemik Police podjęła OnlyBio Pałac Bydgoszcz.

Chociaż w mecz lepiej weszły zawodniczki z Bydgoszczy, to siatkarki z Polic bardzo szybko wyrównały stan meczu. Kolejne sety były bardzo wyrównane, a o końcowym rezultacie spotkania musiał zadecydować tie-break. Piąta partia była bardzo zacięta, jednak ostatecznie lepsza okazała się drużyna Chemik Police.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 25.02.2023 04:00
Radosław Wodziński trenerem Chemika
autor: www.chemik-police.com Radosław Wodziński pozostanie trenerem Grupa Azoty Chemika Police do końca sezonu 2022/23.

Wodziński pełni obowiązki pierwszego trenera od kilku tygodni, od kiedy zastąpił na stanowisku Marka Mierzwińskiego. - Rozważaliśmy różne opcje, ale uznaliśmy, że takie rozwiązanie będzie najbardziej korzystne. Radek zaczął dobrze. To dla niego duże wyzwanie, ale ma moje wsparcie i wierzę, że jest w stanie poprowadzić zespół do zdobycia trofeów - powiedział Paweł Frankowski, prezes klubu.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 17.02.2023 05:00
Pewne zwycięstwo Chemika z Budowlanymi
autor: www.chemik-police.comSzesnastą kolejkę TAURON Ligi zainaugurowało starcie Grupy Azoty Chemika Police z Grotem Budowlanymi Łódź.

Niespodzianki nie było i trzy punkty powędrowały po nim na konto podopiecznych Radosława Wodzińskiego, które pokonały łodzianki bez straty seta. Przyjezdne mogą żałować zwłaszcza niewykorzystanej szansy w drugiej odsłonie, w której miały już nad gospodyniami kilka punktów przewagi, ale nie potrafiły jej utrzymać. W kolejnej partii Chemik dopełnił dzieła, rozbijając rywalki do 15.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 13.02.2023 08:41
Chemik wygrał w Tarnowie
autor: chemikpolice.comROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów tylko w dwóch pierwszych setach starał się postawić siatkarkom Grupa Azoty Chemika Police.

Gospodynie najbliższej zwycięstwa były w drugim secie, ale końcówka rozegrana została pod dyktando przyjezdnych. Trzecia odsłona to popis gry policzanek, które skutecznie dominowały nad rywalkami od pierwszej do ostatniej piłki.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 05.02.2023 09:20
UNI Opole walczyło, ale komplet punktów zapisuje Chemik
autor: www.chemik-police.comPo meczu w Lidze Mistrzyń zespół Grupa Azoty Chemik Police wrócił do rywalizacji na krajowym podwórku. Mistrzynie Polski podejmowały UNI Opole.

W dwóch pierwszych setach nie zabrakło wyrównanej walki, jednak w najważniejszych momentach policzanki nie dały sobie wyrwać zwycięstwa. W trzeciej partii gospodynie nie miały już żadnych problemów z zapisaniem wygranej na swojej koncie. Tym samym Chemik wygrał 3:0 i zapisał na swoim koncie komplet punktów.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 19.01.2023 07:22
Podział punktów w Szczecinie, tie-break dla Chemika
autor: www.chemik-police.comSiatkarki Grupy Azoty Chemika Police zapisały na swoim koncie kolejne zwycięstwo w Champions League.

W czwartej kolejce rozgrywek zespół, po raz pierwszy pod wodzą Radosława Wodzińskiego, okazał się ponownie lepszy od CSM Targoviste. Mistrzynie Polski znakomicie rozpoczęły spotkanie i wydawało się, że będą w stanie zamknąć je w trzech partiach. Po raz kolejny jednak stoczyły z rumuńską ekipą pięciosetowy pojedynek.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 17.01.2023 13:55
Mierzwiński odchodzi z klubu
autor: www.chemik-police.comZ dniem 17.01.2023 Marek Mierzwiński przestaje pełnić rolę pierwszego szkoleniowca Grupa Azoty Chemika Police.

Mierzwiński w Chemiku pracuje od lat. Najpierw jako asystent, od poprzedniego sezonu przejął funkcję pierwszego szkoleniowca. - To trudna decyzja, ponieważ wszyscy wiemy, jak bardzo Marek jest związany z tym klubem, z tym regionem. Nie mogę jednak kierować się sentymentem. Po wielu konsultacjach uznałem, że formuła współpracy z Markiem w roli pierwszego trenera wygasła, musimy spróbować innego rozwiązania - mówi Paweł Frankowski, prezes.
W środowym spotkaniu Ligi Mistrzyń Chemik poprowadzi Radosław Wodziński, asystent. Nazwisko nowego szkoleniowca padamy wkrótce.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 15.01.2023 09:47
W meczu na szczycie górą Developres
autor: www.chemik-police.comDevelopres Bella Dolina Rzeszów z wysokiego c wszedł w starcie z Grupą Azoty Chemikiem Police, wygrywając inauguracyjną odsłonę do 12.

W dwóch kolejnych partiach walki było znacznie więcej. Podopieczne trenera Antigi nie podzieliły się jednak z rywalkami punktami - w czwartej odsłonie gospodynie spotkania 11. kolejki ponownie dyktowały warunki i po czterosetowym starciu cieszyły się ze zwycięstwa oraz cennego kompletu punktów.