ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa baniadzw - 23.02.2024 09:33
Klub DKS Jantar Dziwów poszukuje sparingpartnera.

Klub DKS Jantar Dziwnów poszukuje chętnej drużyny do rozegrania sparingu w dniu 24 lutego 2024 r. Miejsce rozegrania meczu - Euroboisko Sportowe Pobierowo, godzina 13:00. Zainteresowane kluby proszę o kontakt pod numerami telefonów: 782-386-934 lub 780-131-402.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Poloniarz24 - 22.02.2024 18:30
Sparingpartner poszukiwany
Pogon Barlinek szuka sparingpartnera na sobotę (24.02) na Euroboisku w Barlinku od godzinie 16:00.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa petla - 13.02.2024 05:48
Sparingpartner poszukiwany
Dąb Dębice szuka sparingpartnera na weekendy:
- 2/3 marca
- 9/10 marca
Miejsce i  godzina do ustalania.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa vic95 - 05.02.2024 09:29
Sparingpartner poszukiwany
Klub Ehrle Dobra poszukuje sparingpartnera na ten weekend sobota - niedziela 10-11.02 z boiskiem sztucznym.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa nitek91 - 04.02.2024 14:54
MULKS Orzeł Bierzwnik poszukuje sparingpartnera
MULKS Orzeł Bierzwnik poszukuje sparingpartnera do rozegrania meczu towarzyskiego na wyjeździe, na dzień 17/18.02.2024 roku. Mile widziana sztuczna płyta, aczkolwiek w przypadku dobrych warunków, możliwe również rozegranie meczu na naturalnej nawierzchni.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Eleven - 30.01.2024 14:15
Calisia poszukuje sparingpartnera
KP CALISIA Kalisz Pomorski poszukuje sparingpartnera na dzień 03.02.2024 roku, godz. 13:00 w Kaliszu Pomorskim, sztuczna nawierzchnia. Zainteresowani proszę o kontakt pod nr tel. 727 599 911
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa smolvik - 29.01.2024 13:35
Nowy trener Piasta
Szanowni kibice, działacze a najważniejsze zawodnicy, miło nam jest poinformować, że do Piasta Chociwel dołącza trener pan Piotr Kaczyński.

W swojej karierze zawodnika występował w takich klubach jak Sokół Pyrzyce, Kluczevia Stargard, Błękitni Stargard, a także niemieckim klubie Grevesmuhlener FC, z którym w ciągu dziesięciu lat gry awansował trzykrotnie do wyższej ligi.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Sharkey - 27.01.2024 11:15
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Łobzie
Zapraszamy wszystkich członków oraz sympatyków MLKS ŚWIATOWID 63 Łobez na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 02.02.2024 r. o godz. 17:00 w Łobeskim Domu Kultury (parter).

Zarząd MLKS ŚWIATOWID 63 Łobez
        starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Vineta II Wolin 15 38 12 2 1 52 / 13
2.  Gryf Kamień Pomorski 15 36 11 3 1 59 / 9
3.  Sparta Gryfice 15 35 11 2 2 61 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Jeziorak Szczecin 15 32 10 2 3 50 / 26
2.  Energetyk Gryfino 15 30 9 3 3 43 / 24
3.  Dąb Dębno 15 29 9 2 4 43 / 24
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  GKS Manowo 15 39 12 3 0 53 / 13
2.  MKS Sokół Karlino 15 36 11 3 1 38 / 18
3.  Zefir Wyszewo 15 35 11 2 2 44 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 2023/2024 m pkt Z R P +/-
1.  Gavia Choszczno 15 38 12 2 1 72 / 13
2.  Ina Ińsko 15 37 12 1 2 50 / 14
3.  Pogoń Barlinek 15 34 11 1 3 48 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1
02-03 Rega Trzebiatów - Orzeł Łoźnica
09-03 Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście
09-03 Gryf Kamień Pomorski - Sarmata Dobra
09-03 Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel
09-03 Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa
09-03 Orzeł Grzędzice - Masovia Maszewo
09-03 Polonia Płoty - Jantar Dziwnów
09-03 Iskra Golczewo - Vineta II Wolin

Klasa Okręgowa gr. 2
09-03 Hutnik Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
09-03 Ehrle Dobra - GKS Kołbacz
09-03 Morzycko Moryń - Kasta Szczecin-Majowe
09-03 Stal Szczecin - GKS Kołbaskowo-Przecław
09-03 Dąb Dębno - Rurzyca Nawodna
09-03 Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz
09-03 Iskra Banie - Jeziorak Szczecin
10-03 Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino

Klasa Okręgowa gr. 3
03-03 Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard
09-03 Wiekowianka Wiekowo - Iskra Białogard
09-03 Gryf Polanów - Arkadia Malechowo
09-03 Radew Białogórzyno - Zefir Wyszewo
09-03 Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz
09-03 GKS Manowo - MKS Sokół Karlino
09-03 Głaz Tychowo - Sława Sławno
09-03 AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów

Klasa Okręgowa gr. 4
09-03 Zorza Dobrzany - Lech Czaplinek
09-03 Drawa Drawsko Pom. - Ina Ińsko
09-03 Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec
09-03 Pogoń Barlinek - Ina Recz
09-03 Orzeł Bierzwnik - Sokół Pyrzyce
09-03 Kłos Pełczyce - Calisia Kalisz Pomorski
09-03 Sokół Suliszewo - Gavia Choszczno
16-03 Pogoń Barlinek - Korona Człopa

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1
3:0 - Światowid 63 Łobez - OKS Center MD Goleniów
0:2 - Sarmata Dobra - Rega Trzebiatów
5:1 - Sparta Gryfice - Jantar Dziwnów
1:4 - Iskra Golczewo - Masovia Maszewo
5:1 - Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel
0:3 - Polonia Płoty - Vineta II Wolin
2:2 - Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:3 - Orzeł Grzędzice - Prawobrzeże Świnoujście

Klasa Okręgowa gr. 2
4:1 - Ehrle Dobra - Myśla Dargomyśl
1:4 - Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno
0:5 - Morzycko Moryń - GKS Kołbacz
5:1 - GKS Kołbaskowo-Przecław - Myśla Dargomyśl
1:4 - Kasta Szczecin-Majowe - Arkonia Szczecin
2:1 - Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin
3:3 - Iskra Banie - Energetyk Gryfino
1:2 - Ehrle Dobra - Rurzyca Nawodna

Klasa Okręgowa gr. 3
2:6 - Radew Białogórzyno - Sława Sławno
1:3 - Głaz Tychowo - Arkadia Malechowo
2:3 - Wybrzeże Biesiekierz - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg
7:2 - Wiekowianka Wiekowo - Vimobilia Będzino
1:0 - Gryf Polanów - Victoria Sianów
1:0 - MKS Sokół Karlino - Astra Ustronie Morskie
3:2 - GKS Manowo - Zefir Wyszewo
4:1 - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Gryf Polanów

Klasa Okręgowa gr. 4
1:2 - Drawa Drawsko Pom. - Sokół Pyrzyce
0:0 - Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój
1:1 - Ina Recz - Korona Człopa
0:3 - Orzeł Bierzwnik - Gavia Choszczno
0:0 - Zorza Dobrzany - Ina Ińsko
2:3 - Kłos Pełczyce - Olimp Złocieniec
2:3 - Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec
5:2 - Pogoń Barlinek - Calisia Kalisz Pomorski

 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
3 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Wieża Postomino-Polski  »
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151537
• newsów: 77974
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170573
• zdjęć: 889853
• relacji: 40530
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies