piłka nożna / Kobiety paulinus - 29.09.2022 14:08
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 28.09.2022 12:20
Malwina Grzelak kończy karierę!
autor: arti15Smutny to był dzień dla Victorii SP 2 Sianów. Po pierwsze porażka w wyjazdowym meczu ligowym z Wikęd Luzino 1:3, a po drugie swój ostatni mecz w Klubie zagrała Malwina Grzelak. Jest to chyba ewenement na skalę światową w piłce kobiecej. Malwina grała w naszym klubie 18 lat !
Była czołową strzelczynią rozgrywek I, II, III ligi .Trudno policzyć jej bramki. Ale na pewno było ich setki. Mogła grać w najlepszych klubach w Polsce, ale ukochanym jej klubem została na zawsze Victoria SP2 Sianów.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.09.2022 11:25
Lider zatrzymany w Szczecinie
autor: https://lfaszczecin.sportbm.comZespół LFA Szczecin pokonał na własnym stadionie zespół Warty Poznań 4:1. Szczecinianki na przerwę schodziły z jednobramkową stratą, ale po zmianie stron rozstrzygnęły rywalizację na swoją korzyść.

Mecz przełożony

Zaplanowany na ten weekend mecz pomiędzy AP Orlen Gdańsk a Pogonią Szczecin został przełożony na inny termin.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 23.09.2022 08:46
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.09.2022 11:30
Puchar nie dla Victorii Sp 2
W meczu półfinałowym Pucharu Polski Kobiet województwa zachodniopomorskiego w Sianowie spotkały się lider tabeli III ligi Kobiet LFA Szczecin i UKS Victoria SP2 Sianów. Po ciekawym meczu i  po zwycięstwie 6:3 do finału wojewódzkiego awansował zespół ze Szczecina. Ale nie przyszło im to łatwo. Już w 3 minucie po ładnej akcji Marty Fil jej uderzenie obroniła Oktawia Kaszewska ( była zawodniczka Victorii SP 2 ) ale odbitą piłkę z bliska wpakowała do bramki Pola Pasik i sianowianki prowadziły 1:0.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.09.2022 10:10
W derbach Victorii lepsza Osielska
autor: waldemar kosowskiNiezłe spotkanie rozegrały występujące na III-ligowym froncie piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Ich przeciwniczkami była Wiktoria Niemcz Osielsko. Sianowianki mogły nawet wygrać, ale zawiodła skuteczność, kondycja i brak doświadczenia. Piłkarki z Sianowa rozpoczęły pierwszą połowę z wielkim animuszem i wolą wygrania meczu. Już w 8 minucie Pola Pasik nie wykorzystała sytuacji sam na sam. Trzy minuty później ta sama piłkarka wychodząca na czystą pozycję zostaje sfaulowana i niestety rzutu karnego nie wykorzystuje Marta Fil. W 15 minucie po ładnej akcji dwójkowej Wiktorii Huda i Poli Pasik ta ostatnia wyprowadza sianowski zespół na prowadzenie 1:0. Sianowianki dalej z wielką pasją atakowały a zespół przyjezdny tylko