piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.09.2020 08:00
www.ligowiec.netGrają panie. W ten weekend grają wszystkie ligi kobiece. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.09.2020 08:05
Mecz o lidera
W ramach 4 kolejki III Ligi makroregionalnej do Szczecina przyjedzie drużyna, która aktualnie wraz z LFA Szczecin ma komplet punktów.
'LFA Szczecin na swoim terenie nie przegrało ligowego spotkania od ponad roku. Z kompletem punktów po 3 kolejkach podejmować będzie drużynę trenera Marcina. Nasze dziewczyny chcą utrzymać passe, a motywacja jest podwójna w meczu z takim rywalem.' W ostatniej kolejce mecz LFA Szczecin nie doszedł do skutku i szczecinianki zgarnęły trzy punkty bez gry. Natomiast zespół gości pokonał 9:1 Spójnię Białe Błota.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.09.2020 16:07
Pojedynek z Energetykiem Junior Gryfino
autor: www.facebook.com/blekitnistargarW niedzielę, 13 września 2020r, o godz. 14.30 rozpoczęło się pierwsze w tym sezonie spotkanie które graliśmy przed własną publicznością. Rywalkami Błękitnych był zespół Energetyka Junior Gryfino. To zespół który jest dobrze znany miejscowym, oba zespoły spotykały się już wielokrotnie. Zanim rozpoczęło się spotkanie minutą ciszy uczciliśmy pamięć naszej zawodniczki śp. Pauliny Sochy.
Od pierwszej minuty spotkania nasz zespół ruszył do ataku. Tego dnia ustawiliśmy się typowo ofensywnie. Już w pierwszych pięciu minutach mogliśmy zdobyć prowadzenie. Sztuka Ta udała się w 12 minucie, kiedy po wrzutce za obrończynie do piłki dopadła niezawodna Natalia Gugała i było już jeden do zera. Przez kolejne minuty nasza przewaga nie słabła. Stwarzaliśmy wiele okazji do podwyższenia prowadzenia, ale dobrze grała bramkarka przeciwniczek. W 26 minucie było już dwa do zera, a kolejne trafienie zaliczyła Gugała. Do końca pierwszej połowy mogliśmy podwyższyć prowadzenie przynajmniej o kilka trafień, ale brakowało skuteczności.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.09.2020 15:59
Bezpłatne zajęcia dla dziewcząt

Czarni Szczecin zapraszają dziewczęta na cykl czterech bezpłatnych treningów pod tytułem 'Piłka nożna nie tylko dla chłopców'. Zajęcia przeznaczone są dla roczników 2009-2016 i będą się odbywać w dniach 12,19,26.09 oraz 3.10.2020 roku o godzinie 10:00 na boisku przy ulicy Hożej 6. Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 725442502 oraz meilowo klub@czarniszczecin.pl
piłka nożna / Kobiety paulinus - 15.09.2020 08:30
Bez punktów w meczu ze Skra Ladies Częstochowa
autor: www.facebook.com/AP-Kotwica-KołoPierwsza połowa przypominała piłkarskie szachy. Dużo gry w środku pola i czystych okazji jak na lekarstwo. W końcu Kinga Kosakowska wykorzystała nie do końca pewne wyjście bramkarki i z boku pola karnego wycofała do Igi Chmielewskiej, której strzał ominął wracającą obrończynię i dał nam prowadzenie. Zawodniczkom Skry wystarczyła jednak jedna akcja po rozpoczęciu ze środka, by strzelić wyrównującą bramkę. Do końca połowy obraz gry za bardzo się już nie zmienił, choć przyjezdne miały jeszcze bardzo dobry strzał z dystansu, po którym mocno wysilić się w bramce musiała Klaudia Zaklika.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.09.2020 18:44
Porażka mimo walki
autor: MKS Olimpia - Piotr SpundaPo niezwykle emocjonującym pojedynku piłkarki Olimpii Szczecin uległy AZS UJ Kraków 1-2. Pierwsza połowa na remis. Na prowadzenie drużynę z Krakowa wyprowadziła Katarzyna Daleszczyk. Wyrównała kilkanaście minut później Amelia Bińkowska. Druga odsłona pojedynku bardzo wyrównana i kiedy na dziesięć minut przed końcem czerwoną kartkę otrzymała Wiktoria Malinowska z AZS UJ, wydawało się, że to Olimpia przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.09.2020 22:48
Victoria SP 2 odpadła z Pucharu Polski
W Policach rozegrany został półfinałowy meczu Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa zachodniopomorskiego, w którym zmierzyły się MKS Olimpia II Szczecin oraz UKS Victoria SP2 Sianów. Lepszą okazała się drużyna szczecińska, która pokonała zespół z Sianowa 3:0(2:0). Początek mecz nie zapowiadał łatwej wygranej Olimpii II. Mecz był wyrównany a nawet sianowianki po strzale Marty Fil w 13 minucie mogły prowadzić 1:0. Na przeszkodzie stanęła jednak świetnie dysponowana szczecińska bramkarka, która wybiła piłkę na rzut rożny. Później do głosu doszły szczecinianki i po uderzeniach Natalii Oleszkiewicz w 24 minucie i Nikoli Sobolewskiej w 30 minucie prowadziły już 2:0. I trzeba przyznać, że w tej połowie piłkarki MKS Olimpia II były lepsze i mogły podwyższyć rezultat spotkania.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.09.2020 17:22