piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.11.2020 14:57
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Przed nami ostatki w ligach kobiecych. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 30.11.2020 17:12
Victoria SP 2 wygrała z Błękitnymi
Bardzo ciekawy mecz zafundowały swoim sympatykom piłkarki Victorii SP2 i KP Błękitni. W zasadzie było wszystko czego oczekuje się od meczu: dużo bramek, dramaturgia, walka do końca, zwroty akcji, karny, poprzeczka oraz wielka radość wygranych i smutek przegranych. I to wszystko właśnie widzieliśmy w Sianowie. Mecz rozpoczął się niefortunnie dla sianowianek bo już w 58 sekundzie meczu straciły bramkę po ładnym strzale sprzed pola karnego Alicji Palak. W 6 minucie stargardzianki strzeliły drugiego gola i Błękitne prowadziły już 2:0. Trzeba przyznać, że miały farta. Była to naprawdę dla Victorii SP2 pechowa bramka. Przypadkowe odbicie jednej z piłkarek z Sianowa okazało się wystawką dla piłkarki Błękitnych Anety Krus, która chętnie skorzystała z okazji. Strata drugiej bramki jednak nie załamała sianowianek.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 24.11.2020 18:15
Szpital i klęska Victorii Sp 2
Początek meczu nie zapowiadał późniejszej klęski sianowskiego zespołu. Mecz był wyrównany może z lekką przewagą zespołu z Gdyni, który przeprowadzał akcje skrzydłami, głównie prawą stroną. Pierwsza bramka dla Marcusa padła dopiero w 26 minucie po akcji prawoskrzydłowej zespołu z Gdyni. Sianowianki nie nastawiły się na obronę, ale podjęły walkę o jak najlepszy wynik. Niestety nie dały rady. Z biegiem czasu było coraz gorzej i padały kolejne bramki. Efekt końcowy 0:11 to najgorszy wynik w historii klubu w rozgrywkach III, II jak i I ligi.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.11.2020 15:22
Sukces był o krok
autor: kalosz80Piłkarki Olimpii Szczecin po bardzo dobrym meczu uległy w Łęcznej Górnikowi 3-4. O końcowym wyniku zadecydowały doliczone minuty (w sumie dziewięć), podczas których gospodynie najpierw wyrównały, a chwilę później zdobyły zwycięskiego gola.
Wcześniej Olimpia trzykrotnie obejmowała prowadzenie i stwarzała kolejne okazje bramkowe. To drugi pojedynek w ostatnich tygodniach, kiedy szczecinianki tracą decydującą bramkę w ostatnich sekundach meczu.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.11.2020 08:02
Wojewódzkie Mistrzostwa orliczek
W Sianowie rozegrany został pierwszy turniej eliminacyjny Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek. Do rozgrywek zgłosiło się sześć klubów: UKS Victoria SP2 Sianów, UKS Olimpia Szczecin, LFA Ladies Szczecin, UKS Piątki Wałcz, SP Malechowo/UKS Niemica, AP Kotwica Kołobrzeg. Ostatecznie w turnieju wystartowały trzy zespoły: UKS Olimpia, UKS Victoria SP2 i AP Kotwica. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Mecze trwały 2 razy 20 minut z pięciominutową przerwą. Najlepszym okazał się zespół Olimpii , który wygrał dwa mecze. Pierwszy z Victorią SP2 6:2 a drugi z AP Kotwica 12:0. W meczu Victori SP2 z AP Kotwica lepsze okazały się sianowianki wygrywając spotkanie 11:2. W zwycięskiej drużynie Olimpii Szczecin prowadzonej przez Anitę Piekarek wystąpiły: Maja Szembek, Maja Buryta, Amelia Karasiewicz, Lena Misztal, Magda Kozłowska, Eliza Kopańska, Hanna Podgórska, Martyna Raducka, Hanna Walas i Nina Humeniuk.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.11.2020 09:10
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.11.2020 15:30
Piorunująca druga połowa
autor: MKS Olimpia SzczecinPiłkarki Olimpii Szczecin odniosły drugie w sezonie zwycięstwo pokonując na własnym terenie Rolnika B. Głogówek 4-1.
Po pierwszych sennych i bezbrakowych czterdziestu pięciu minutach, kibice zastanawiali się czy zobaczą w środowym pojedynku gole. Druga część meczu wynagrodziła jednak cierpliwość, obfitując w kartki, bramki i emocje. Prowadzenie dla szczecinianek zdobyła niezawodna ostatnio Amelia Bińkowska. Na dwa do zera podwyższyła dzisiejsza kapitan - Maryna Brodzik po pięknym strzale z okolic linii pola karnego.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.11.2020 10:43
Victoria SP2 wygrywa w Gryfinie
autor: waldemar kosowskiPo trzytygodniowej przerwie spowodowanej przerwą na dzień Wszystkich Świętych oraz pandemią Koronawirusa w ekipie Błekitnych Stargard sianowianki rozegrały na wyjeździe trzecioligowe spotkanie z Energetykiem Junior Gryfino. Jak było do przewidzenia pewne zwycięstwo odniosła ekipa z Sianowa. Od początku spotkania piłkarki Victorii SP2 miały zdecydowaną przewagę ale nie umiały udokumentować jej bramkami. Owszem stwarzały dobre okazje, ale były bardzo nieskuteczne. Piłkarki z Gryfina dzielnie się broniły i próbowały kontratakować ale też bez skutku. Kiedy wydawało się, że do przerwy będzie 0:0 w 43 minucie ładną akcją i uderzeniem popisała się kapitanka zespołu Wiktoria Robakowska i sianowianki wyszły na prowadzenie 1:0. W 44 minucie było już 2:0 dla Victorii SP2 po solowej akcji Malwiny Grzelak, która ograła środkową obrony Gryfina i popisała się pewnym strzałem do siatki.