piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.10.2021 12:00
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Przed nami jesienne rozgrywki w ligach kobiecych. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.10.2021 11:58
Nowe twarze w LFA Szczecin
autor: c80W ostatnim tygodniu w LFA Szczecin pojawiło się wiele nowych twarzy. Szczeciński zespół zasilą doskonale znane kibicom w tym mieście Dorota Bartczak (z domu Kornacka)UKS Victoria SP2 Sianów. Wychowanka Victorii SP 2 Sianów grała również w barwach TKKF Gryf Szczecin, który z czasem przekształcił się w Pogoń Szczecin Woman. Podobną drogę ma również Marta Krakowska(na zdjęciu z czasów gry w Pogoni Woman). Z tym, że Krakowska kontynuowała karierę w AZS PSW Biała Podlaska. W tym czasie zagrałam w Reprezentacji Polski Seniorek. Po 3 latach przeniosła się do GKS Górnika Łęczna i z tą drużyna zdobyła srebrny i brązowy medal Mistrzostwa Polski. Później grała w KGHM Zagłębie Lubin, Błękitnych Stargard (poziom 1 ligi). Ostatnio w Sianowie a później w Kołobrzegu.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.10.2021 10:57
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.10.2021 21:23
Cenne zwycięstwo sianowianek
Piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 wygrały bardzo ważne spotkanie w rozgrywkach IV Ligi Kobiet z Energetykiem Junior Gryfino. Bardzo istotne w kontekście powrotu na III ligowe boiska. Obecna IV liga kobiet składa się z zespołów z dwóch województw : lubuskiego i zachodniopomorskiego. Najlepsze zespoły z tych województw po zakończonych rozgrywkach uzyskają awans do III ligi. Pierwsza połowa meczu rozgrywanego w Gryfinie była wyrównana i nie przyniosła żadnemu zespołowi korzyści bramkowych i zakończyła się wynikiem 0:0.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.10.2021 20:52
Pierwsze punkty Olimpii
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeTo nie był dobry mecz w wykonaniu piłkarek Sportis KKP Bydgoszcz. Po trzech triumfach z rzędu podopieczne trenera Adama Górala musiały przełknąć gorycz porażki, ulegając na własnym boisku Olimpii Szczecin 0:1. Dla szczecinianek było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Już w piątej minucie bydgoszczanki mogły otworzyć wynik spotkania, ale Karolina Majda po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Aleksandry Stasiak posłała piłkę nieznacznie ponad poprzeczką. Kolejną bardzo dobrą okazję podopieczne Adama Górala stworzyły sobie w 22 minucie, kiedy to po długim podaniu Stasiak w znakomitej sytuacji znalazła się Aleksandra Witczak. Uderzenie byłej piłkarki Olimpii padło jednak łupem Natalii Radkiewicz. Szczecinianki odpowiedziały 10 minut później strzałem Zuzanny Radochońskiej, który minął jednak bramkę strzeżoną przez Natalię Piątek.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 09.10.2021 11:01
Radkiewicz powołana do Reprezentacji U-19
autor: www.facebook.com/MKSOlimpiaSzczeTrenerka reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Katarzyna Barlewicz powołała dwadzieścia zawodniczek na turniej pierwszej rundy kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy, który odbędzie się w dniach 20-26 października we Włoszech. Wśród powołanych znalazła się bramkarka Olimpii Szczecin Natalia Radkiewicz. Biało-czerwone zmierzą się z Włochami (20.10, godz. 15:00), Norwegią (23.10, godz. 15:00) oraz Azerbejdżanem (26.10, godz. 15:00).
Zgrupowanie rozpocznie się 14 października w Siedlcach.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 09.10.2021 10:50
Grają panie
piłka nożna / Kobiety maciekchudzik - 06.10.2021 23:18
PUCHAR POLSKI ZZPN DLA LFA SZCZECIN!
autor: Zabójcze 7 min Krobi
Piłkarki Ladies Football Acedemy wywalczyły Puchar Polski Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Podopieczne trenera Pawła Osucha pokonały w finałowym meczu piłkarki Błękitnych Stargard 3:0.

W środowy wieczór na obiekcie przy ul. Witkiewicza rozegrano finałowy mecz kobiecej edycji Pucharu Polski ZZPN. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia LFA. Już w pierwszej minucie spotkania po przejęciu piłki na własnej połowie i świetnym przerzucie za linię obrony Błękitnych, zawodniczki ze Szczecina wyprowadziły kontratak. Piłka spadła pod nogi Marii Nowak, która wbiegła w pole karne i tam sfaulowana została przez jedną ze stargardzianek. Sędzina główna nie miała wątpliwości i wskazała na wapno.