ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy trener1996 - 18.09.2020 10:21
Praca dla trenera
UKS Energetyk Junior Gryfino poszukuje trenerów🙋‍♀️🙋‍♂️ piłki nożnej🏟.
Wymagania:

- licencja min. UEFA C👍,
- dyspozycyjność👌,
- chęć rozwoju💪.
        starsze newsy   
 

Centralna Liga Juniorów (U-18) 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Śląsk Wrocław 5 15 5 0 0 13 / 1
2.  SMS Łódź 5 10 3 1 1 11 / 4
3.  Cracovia Kraków 5 10 3 1 1 10 / 6
4.  Wisła Kraków 4 9 3 0 1 12 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Lech Poznań 4 12 4 0 0 14 / 1
2.  Warta Poznań 5 10 3 1 1 10 / 4
3.  FASE Szczecin 5 9 3 0 2 6 / 9
4.  Arka Gdynia 4 8 2 2 0 6 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Lech Poznań 5 15 5 0 0 35 / 1
2.  Lotos Gdańsk UKS 5 11 3 2 0 19 / 6
3.  FASE Szczecin 5 11 3 2 0 21 / 5
4.  Akademia Pogoń Szczecin 5 7 2 1 2 14 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Gwardia Koszalin 4 12 4 0 0 13 / 2
2.  Chemik Police 4 10 3 1 0 13 / 2
3.  Vineta Wolin 4 8 2 2 0 10 / 6
4.  Sparta Gryfice 4 7 2 1 1 5 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1) 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Bałtyk Koszalin 6 16 5 1 0 41 / 4
2.  SALOS Szczecin 5 13 4 1 0 17 / 4
3.  Błękitni Stargard 6 12 4 0 2 29 / 12
4.  Arkonia Szczecin 4 10 3 1 0 19 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Centralna Liga Juniorów (U-18)
19-09 Legia Warszawa - Cracovia Kraków
19-09 Pogoń Szczecin - SMS Łódź
19-09 Korona Kielce - Arka Gdynia
19-09 Wisła Kraków - Gwarek Zabrze
20-09 Górnik Zabrze - Lech Poznań
20-09 Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok
20-09 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
20-09 FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk

Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
19-09 Lech Poznań - AP Reissa Poznań
19-09 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
19-09 FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz
19-09 Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
19-09 Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin
20-09 Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań
25-09 Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
26-09 Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
19-09 Victoria Sianów - Hutnik Szczecin
19-09 Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście
20-09 Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin
20-09 Sparta Gryfice - SALOS Szczecin
20-09 Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin
20-09 Chemik Police - Bałtyk Koszalin
20-09 Błękitni Stargard - Flota Świnoujście
23-09 Mewa Resko - Bałtyk Koszalin

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
19-09 Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg
19-09 Sokół Karlino - SALOS Szczecin
19-09 Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin
19-09 Prawobrzeże Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg
20-09 Chemik Police - Bałtyk SP 7 Koszalin
20-09 Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin
20-09 Świt Szczecin - Błękitni Stargard
20-09 FASE Szczecin - Żaki Szczecin
23-09 Świt Szczecin - Arkonia Szczecin

rozegrane mecze:
Centralna Liga Juniorów (U-18)
1:2 - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
1:2 - Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin
2:1 - Cracovia Kraków - Hutnik Kraków
1:0 - SMS Łódź - FCB Escola Varsovia
2:1 - Śląsk Wrocław - Korona Kielce
3:2 - Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
2:1 - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
3:0 - Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin

Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
0:2 - Lechia Gdańsk - FASE Szczecin
4:2 - AP Reissa Poznań - Pogoń Szczecin
0:2 - CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań
3:4 - Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin

Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
4:1 - CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz
7:0 - Akademia Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz
2:2 - FASE Szczecin - Lotos Gdańsk UKS
4:1 - Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
2:10 - SALOS Szczecin - Świt Szczecin
6:1 - Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin
7:0 - Chemik Police - Mewa Resko
1:3 - Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard
4:2 - Arkonia Szczecin - Victoria Sianów
3:0 - Vineta Wolin - Sparta Gryfice
1:3 - Prawobrzeże Świnoujście - Gwardia Koszalin
11:3 - Flota Świnoujście - Stal Szczecin

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
11:0 - Bałtyk Koszalin - Bałtyk SP 7 Koszalin
3:0 - Błękitni Stargard - Chemik Police
: - Unia Białogard - Akademia MKP Szczecinek
5:0 - SALOS Szczecin - Gavia Choszczno
: - Bałtyk SP 7 Koszalin - Energetyk Gryfino
7:2 - Żaki Szczecin - Prawobrzeże Szczecin
3:4 - Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
9:0 - Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin
2:0 - Arkonia Szczecin - FASE Szczecin

 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
30 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
28 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
23 » Korona Stuchowo-Syrena- »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
16 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
15 » CRS Pogoń Barlinek-Orka »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 royal447
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124612
• newsów: 73866
• użytkowników: 74793
• komentarzy: 1102203
• zdjęć: 800636
• relacji: 38739
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies