ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 11.09.2020 12:09
Poznaliśmy rywali Pogoni i Świtu w Pucharze Polski
W samo południe rozpoczęło się losowanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Swoich rywali poznały zespoły Pogoni Szczecin i Świtu Skolwin. Spotkanie te zostaną rozegrane

Świt Skolwin w 1/32 Fortuna Pucharu Polski po bramkach Shumy Nagamatsu, Patryka Bila, Krzysztofa Filipowicza i Jakuba Babija 4:1 Lechię w Zielonej Górze. Portowcy zaś w drugim terminie (pierwszy mecz w sierpniu nie odbył się ze względu na covid 19) wygrali w Nowym Targu z Podhalem 5:0 po trafieniach Kacpra Smolińskiego, Michała Kucharczyka, Alexandra Gorgonia oraz dwóch Kamila Drygasa. W 1/16 Fortuna Puchar Polski Świtowcy zmierzą się z Cracovią Kraków, Pogoń Szczecin zaś powalczy o awans na wyjeździe z Wisłą Płock.
        starsze newsy   
 

Sparingi

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Fortuna Puchar Polski 2020/2021

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Puchar Polski ZZPN 2020/2021

zobacz wszystkie wyniki i terminarz


najbliższe mecze:
Fortuna Puchar Polski
31-10 Wisła Płock - Pogoń Szczecin
31-10 Świt Szczecin - Cracovia Kraków





rozegrane mecze:
Sparingi
: - Rurzyca Nawodna - Leśnik Kliniska
3:5 - Morzycko II Moryń - Klon Krzymów
1:2 - Strzała Płotno - Skrzydlaci Będargowo
8:2 - Polonia II Płoty - Lotnik Czarne
: - Rurzyca Nawodna - Wicher Steklno
1:6 - Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec

Fortuna Puchar Polski
0:5 - Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin
3:3 - Błękitni Stargard - Warta Poznań
1:4 - Lechia Zielona Góra - Świt Szczecin
2:0 - Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo


Puchar Polski ZZPN
0:5 - Gwiazda Żalęcino - Morzycko Moryń
4:4 - AP Kotwica Kołobrzeg - Resko Karcino
0:3 - Unia Swochowo - CRS Pogoń Barlinek
0:5 - Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój
3:0 - Drawa Drawno - Orkan Suchań
2:2 - Zawisza Grzmiąca - Błonie Barwice
0:1 - Promień Mosty - Prawobrzeże Świnoujście
1:2 - Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard
0:3 - Orzeł Grzędzice - Jeziorak Szczecin
1:0 - Gryf Polanów - Sława Sławno
2:1 - Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin
1:3 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Unia Dolice
5:3 - Strong Zielenica - Zefir Wyszewo
1:3 - Mechanik Warnice - Energetyk Gryfino
0:1 - Grom Szwecja - Orzeł Łubowo
1:7 - Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo
0:4 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Ikar Krosino
4:0 - Dąb Dębice - Iskra Golczewo
2:7 - Bytyń Nakielno - Korona Człopa
2:2 - Vielgovia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal
1:2 - Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
0:0 - Saturn Mielno - Vimobilia Będzino
3:4 - KS Sieciemin - Wiekowianka Wiekowo
4:4 - Iskra Banie - Stal Szczecin
1:4 - Radew Białogórzyno - Iskra Białogard
2:2 - Wicher Brojce - Sędziowie ZZPN
2:4 - Ina Stradzewo - Orkan Suchań
4:5 - Wicher Mierzym - Zefir Wyszewo
3:8 - Arkonia Szczecin - Jeziorak Szczecin
3:0 - Dąb Dębice - Kłos Pełczyce
6:1 - Resko Karcino - Victoria Sianów
5:2 - Iskra Banie - Osadnik Myślibórz
3:0 - Orzeł Grzędzice - Światowid 63 Łobez
3:0 - Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna
0:6 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Morzycko Moryń
3:0 - Drawa Drawno - Piast Chociwel
2:3 - KP Drawsko Pomorskie - Spójnia Świdwin
0:5 - Radowia Radowo Małe - Wybrzeże Rewalskie Rewal
0:4 - Grot Gorawino - Iskra Białogard
0:3 - Sokół Suliszewo - Korona Człopa
0:2 - KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo
3:7 - Wieża II Postomino - Sława Sławno
3:0 - Błonie Barwice - Mechanik Turowo
0:4 - Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice
1:7 - Syrena-Grot Rymań - Saturn Mielno
2:4 - Zalew Stepnica - Prawobrzeże Świnoujście
2:5 - Płomień Myślino - Strong Zielenica
3:3 - Vielgovia Szczecin - Odra Chojna
3:2 - Gwiazda Żalęcino - Zorza Dobrzany
1:2 - Głaz Tychowo - Pomorzanin Sławoborze
5:7 - Polonia Giżyn - Stal Szczecin
3:2 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Gavia Choszczno
1:9 - Fala ABFrost Gąski - Wiekowianka Wiekowo
4:2 - Odrzanka Radziszewo - Mierzynianka Mierzyn
0:5 - Wicher Przelewice - Unia Dolice
5:2 - Pogoń Połczyn Zdrój - Calisia Kalisz Pomorski
1:0 - Ehrle Dobra Szczecińska - Dąb Dębno
2:1 - Mechanik Warnice - Orzeł Bierzwnik
3:0 - Bytyń Nakielno - Redłovia Redło
4:4 - Jantar Dziwnów - Wicher Brojce
4:1 - AP Kotwica Kołobrzeg - Astra Ustronie Morskie
1:1 - Grom Szwecja - Iskra Kłanino
3:1 - Unia Swochowo - Sokół Pyrzyce
3:0 - Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz
0:3 - Błękitni Gonne Małe - Olimp Złocieniec
3:0 - Promień Mosty - Mewa Resko
3:1 - KS Sieciemin - Błękitni Stary Jarosław
4:5 - Wiarus Żółtnica - Zawisza Grzmiąca
1:2 - Sarmata Dobra - Orzeł Łożnica
3:0 - Gryf Polanów - LZS Kowalewice
1:3 - Zryw Kołbaskowo - Energetyk Gryfino
0:10 - Korona Raduń - Pomorzanin Nowogard
0:3 - Wrzos Wrzosowo - Vimobilia Będzino
3:1 - CRS Pogoń Barlinek - Stal Lipiany
0:1 - KP Przecław - Sędziowie ZZPN
4:5 - Ogniwo Babinek - Tanowia Tanowo
1:1 - Santos Kłębowiec - Ikar Krosino
3:3 - Prawobrzeże II Świnoujście - Bizon Cerkwica
1:2 - Czarni Szczecin - Zryw Kołbaskowo
5:2 - Wicher Mierzym - Grot Bonin
5:0 - Gwiazda Żalęcino - Sparta Skalin
3:1 - Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec
4:5 - Orzeł Małkocin - Ehrle Dobra Szczecińska
0:1 - Gryf Budowo - Santos Kłębowiec
6:0 - KP Przecław - Ina Recz
3:1 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Giżyno



 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
30 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
28 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
23 » Korona Stuchowo-Syrena- »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
16 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
15 » CRS Pogoń Barlinek-Orka »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 royal447
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124612
• newsów: 73866
• użytkowników: 74793
• komentarzy: 1102203
• zdjęć: 800636
• relacji: 38739
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies