piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 23.10.2021 21:14
Efektowna gra. Okazały wynik
autor: mePogoń Szczecin ponownie znakomicie zaprezentowała się przed własną publicznością. W sobotnie popołudnie szczecinianie w kapitalnym stylu pokonali Jagiellonię Białystok 4:1. Co istotne, pierwsze trafienie dla Pogoni zanotował Kamil Grosicki, a najlepszy mecz w granatowo-bordowych barwach rozegrał Luka Zahović, który do bramki dołożył dwie asysty. Ponadto trafienia zaliczyli Sebastian Kowalczyk i Maciej Żurawski.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 22.10.2021 00:12
Pokazać coś nowego
Duża ilość meczów Portowców w bieżącym sezonie jest niemal identyczna. Szczecinianie mają bardzo duże problemy w ofensywie, które fałszywie zamazują wysokie wygrane nad Stalą Mielec i Górnikiem Łęczna. Przed Pogonią Szczecin seria trudnych przeciwników. Pierwszym z nich będzie Jagiellonia Białystok. Duma Podlasia traci do szczecinian zaledwie trzy punkty. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30, a arbitrem głównym będzie Paweł Raczkowski.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.10.2021 14:44
Twierdza Płock niezdobyta
Bardzo dużo walki, agresywnej gry i mało okazji podbramkowych - tak można streścić dzisiejszą potyczkę Wisły Płock z Pogonią Szczecin. Szczecinianie doznali drugiej porażki w tym sezonie. Nie minął pierwszy kwadrans meczu, a gospodarze powinni prowadzić 1:0. Rafał Wolski wpadł w pole karne Pogoni i kąśliwie przymierzył po długim rogu. Gości po raz kolejny w tym sezonie uratował Dante Stipica. W 20. minucie celnie uderzył z dystansu Maciej Żurawski. Piłkę odbił przed siebie Krzysztof Kamiński, ale żaden z Portowców nie pokusił się o dobitkę. Kolejne minuty to spadek tempa gry i wzrost ilości fauli. W pierwszej części spotkania sędzia pokazał w sumie pięć żółtych kartek.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 16.10.2021 21:54
Na podbój Mazowsza
autor: pogonszczecin.pl Portowcy najbliższe mecze wyjazdowe rozegrają na Mazowszu. Jako pierwsza będzie potyczka w Płocku. Szczecinianie między przerwami na spotkania reprezentacji uzbierali osiem punktów w czterech spotkaniach. Nafciarze spisali się dużo gorzej. Ich dorobek w tym samym okresie to trzy oczka w czterech meczach. Obie drużyny w tabeli dzieli dziewięć punktów. Niedzielna potyczka Wisły Płock z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 12:30, a rozjemcą będzie Daniel Stefański.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa pszczolek - 08.10.2021 01:56
Pogoń gromi Gryfa Kamień Pomorski
autor: Pszczółek
W sparingowym meczu trzecia drużyna Ekstraklasy Pogoń Szczecin pokonała Gryfa Kamień Pomorski 11:0 (8:0). Po dwa gole dla Portowców zdobyli: Jean Carlos, Kamil Grosicki, Piotr Parzyszek i Aron Stasiak, po jednym trafieniu dołożyli Damian Dąbrowski oraz Sebastian Kowalczyk i Michał Kucharczyk.
piłka nożna / Klasa Okręgowa pszczolek - 06.10.2021 10:02
Zarząd MKS-u zaprasza na obchody 75-lecia Gryfa
Zarząd MKS Gryf Kamień Pomorski zaprasza byłych zawodników oraz działaczy na obchody z okazji 75-lecia Klubu. Pierwszy dzień obchodów (czwartek) to mecz towarzyski pomiędzy Gryfem Kamień Pomorski, a Pogonią Szczecin. Drugi dzień (niedziela) to ligowy mecz o Mistrzostwo Klasy Okręgowej pomiędzy Gryfem, a Prawobrzeżem Świnoujście. Po tym spotkaniu Zarząd zaprasza na wspólnego grilla.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 03.10.2021 19:59
Efektowna wygrana Pogoni
autor: me
Dobrze przez reprezentacyjną przerwą zaprezentowała się szczecińska Pogoń. Podopieczni Kosty Runjaicia przed własną publicznością pewnie pokonali beniaminka rozgrywek Górnik Łęczna 4:1 (2:1). Bramki dla szczecinian zdobyli Sebastian Kowalczyk, Kacper Kozłowski, Michał Kucharczyk oraz obrońca rywali Kryspin Szczęśniak. Honorowe trafienie dla Górnika zanotował Bartosz Śpiączka.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 01.10.2021 23:20
Przed przerwą
Najsłabsza drużyna PKO Ekstraklasy przyjeżdża do Szczecina. Kibice mają prawo oczekiwać powtórki z meczu ze Stalą Mielec, czyli efektownego i pewnego zwycięstwa. Portowców odwiedzi beniaminek z dalekiej Lubelszczyzny. Górnik Łęczna to na ten moment ostatni zespół ligowej tabeli. Łęcznianie w swoim dorobku mają zaledwie jedno zwycięstwo. Choć do końca sezonu jeszcze bardzo daleko, to jeśli zespół z Łęcznej nie poprawi formy, będzie miał olbrzymie kłopoty z utrzymaniem się w lidze. Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 15, a poprowadzi je Piotr Lasyk.