piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 07.10.2024 10:23
Thriller na korzyść Pogoni!
autor: tkowPogoń Szczecin wygrała z Piastem Gliwice 1:0 w meczu 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gola na wagę kompletu punktów w ostatniej minucie zdobył Efthymis Koulouris. Grek wcześniej zmarnował rzut karny i dopiero po dobitce trafił do siatki. Była to ósma wygrana z rzędu na własnym boisku.

Goście w pierwszych minutach oddali dwa celne strzały. Z oboma poradził sobie Valentin Cojocaru. Najpierw bramkarz obronił strzał głową. Po akcji prawą stroną Arkadiusza Pyrki swoją okazję zmarnował Miłosz Szczepański.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 30.09.2024 16:50
Pogoń i Kotwica w 1/16 Pucharu Polski
W poniedziałek, 30 września 2024 r. rozlosowany pary 1/16 Pucharu Polski. Swoich rywali poznały zespoły Kotwicy Kołobrzeg i Pogoni Szczecin.

Portowcy zmierzą się na wyjeździe z Odrą Opole, a Kotwica Kołobrzeg z Puszczą Niepołomice. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w dniach 29-31 października.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 23.09.2024 10:04
Pogoń ciągle zwycięska w domu!
autor: tkowPogoń Szczecin wygrała kolejny mecz u siebie. Tym razem wyższość Portowców musiała uznać Legia Warszawa w meczu 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Duma Pomorza zwyciężyła 1:0 po golu Aleksandra Gorgona. Tym samym podopieczni Roberta Kolendowicza wygrali wszystkie mecze u siebie w tym sezonie.

Portowcy w 3. minucie mogli zaskoczyć Legię. Kamil Grosicki rajd lewą stroną zakończył dośrodkowaniem wprost na głowę Efthymisa Koulourisa. Grek uderzył w kierunku długiego słupka, ale chybił. Grosicki sam próbował pokonać Kacpra Tobiasza w 10. minucie. Piłka po jego woleju przeleciała nad bramką. Minutę później padł pierwszy celny strzał. Kacper Łukasiak w ekwilibrystyczny sposób złożył się do uderzenia, Tobiasz obronił je bez problemu. Koulouris miał kolejną okazję w 26. minucie. Tym razem dostał piłkę po ziemi z prawej strony od Linusa Wahlvista. Napastnik przestrzelił, po tym jak zgubił obrońców ruchem bez piłki. Warto dodać, że pierwszej połowie Pogoń była skuteczna w obronie. Legioniści nie potrafili oddać żadnego strzału.

piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 16.09.2024 09:56
Porażka w Krakowie
autor: mePogoń Szczecin przegrała w Krakowie z tamtejszą Cracovią 1:2 w meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gola na wagę zwycięstwa gospodarze zdobyli w doliczonym czasie gry.

Portowcy po rozpoczęciu gry szybko przenieśli piłkę pod pole karne gospodarzy. Akcja zakończyła się kąśliwym dośrodkowaniem. Cracovia odpowiedziała strzałem. Z dystansu uderzał Benjamin Kallmann, ale Valentin Cojocaru obronił strzał. Po chwili Fin miał kolejną okazję. Tym razem skiksował. Vahan Bichakhchyan oddał pierwszy celny strzał w 10. minucie. Henrich Ravas pewnie złapał piłkę.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 07.09.2024 08:01
Dimitrios Keramitsis zawodnikiem Pogoni
autor: pogonszczecin.pl Dimitrios Keramitsis został nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. Grecki obrońca przeniósł się do Dumy Pomorza z AS Roma i podpisał 3-letni kontrakt.

Defensor urodził się 1 lipca 2004 roku w Salonikach. Mierzy 193 centymetry. Jest byłym zawodnikiem m.in. PAOK-u i Arisu Saloniki, juniorskim reprezentantem Grecji. W 2020 roku rozpoczął włoski etap kariery, dołączając do drużyny młodzieżowej Empoli FC, z którym zdobył Mistrzostwo Primavery. Rok później przeniósł się do AS Roma. Występował głównie w drużynie Primavery, a w sezonie 2021/22 zadebiutował w Serie A (był to jego jedyny występ w seniorskiej drużynie rzymian). Przez kolejne 2 sezony 16-krotnie znajdował się w kadrze meczowej I zespołu AS Roma. Rozgrywki 2023/24 spędził w drużynie Primavery Romy, występując w 32 spotkaniach i zdobywając 6 goli. Młodzieżowy zespół AS Roma został wicemistrzem Włoch i zdobywcą Superpucharu.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 01.09.2024 00:38
Utrzymać domową formę
autor: tkow Portowcy prezentują jak na razie dwa oblicza. U siebie są bezbłędni, na wyjazdach bezzębni. Za Pogonią bardzo słaby mecz w Poznaniu. Porażka 2:0 to mały wymiar kary wobec przewagi Lecha i zupełnie bezbarwnej Dumy Pomorza. W niedzielne popołudnie na drodze szczecinian stanie Śląsk Wrocław. Wicemistrzowie kraju notują passę trzech remisów z rzędu. Pierwszy gwizdek w niedzielnym meczu o godzinie 17:30, poprowadzi go Paweł Raczkowski.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 25.08.2024 01:30
Komu prowadzenie
autor: Skiba Portowcy powalczą o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Ich rywalem będzie Lech Poznań. Jak mówią do trzech razy sztuka. Pogoń po remisie z Zagłębiem Lubin (2:2) przegrała z Górnikiem Zabrze (1:0). Pierwszego kompletu punktów w delegacji poszuka w Poznaniu. Zadanie nie będzie łatwe, bo choć Lech nie zabrał jeszcze rozpędu pod wodzą nowego trenera to u siebie jeszcze nie stracił choćby punktu. Początek meczu o godzinie 17:30.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 21.08.2024 09:00
Bichakhchyan powołany na mecze Ligi Narodów
autor: tkowVahan Bichakhchyan otrzymał powołanie na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji Armenii. W jego trakcie Ormianie w ramach Ligi Narodów zmierzą się z Łotwą i Macedonią Północną.

Z Łotyszami kadra naszego piłkarza zagra 7 września o g. 18:00 w Erywaniu, zaś z Macedończykami 10 września o g. 20:45 w Skopje.

Bichakhchyan rozegrał dotychczas 34 mecze w narodowych barwach i zdobył w nich 4 gole.