piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 18.09.2020 23:16
Poprawić domową formę
autor: /me Portowcy w ostatnich miesiącach mają duże problemy z wygrywaniem na własnym boiskiem. Przed tygodniem rzutem na taśmę urwali punkt Wiśle Kraków. Jutro Duma Pomorza zmierzy się u siebie ze Śląskiem Wrocław. Wojskowi to jedna z trzech drużyn, która nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie PKO Ekstraklasy. Po zwycięstwach z Piastem Gliwice 2:0 i Wisłą Kraków 3:1, wrocławianie pierwsze punkty stracili w dreszczowcu z Lechem Poznań 3:3. Przed słabo prezentującą się Pogonią trudne wyzwanie.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 13.09.2020 17:51
Runjaic: Wisła pokazała dobrą grę
Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Mecz był taki jaki oczekiwaliśmy. Ale nie oczekiwaliśmy, że tak szybko stracimy gola na początku, co spowoduje, że nie mogliśmy odzyskać rytmu. Gola wyrównującego zdobyliśmy po ładnej kontrze. Pierwsza połowa była bardzo intensywna. To była otwarta wymiana ciosów. Część sytuacji rozwiązywaliśmy bardzo dobrze, ale część nie. Druga połowa to zbędna bramka na 1:2 i szkoda sytuacji Michała Kucharczyka. Na pewno chciałbym skomplementować swoją drużynę, bo Wisła ma dużą jakość. Wisła pokazała dobrą grę. My do końca wierzyliśmy, do końca walczyliśmy i naprawdę ta bramka zdobyta w  dosłownie ostatniej sekundzie była bardzo ważna - za to mojej drużynie należą się same komplementy. Nie można zarzucić drużynie, że nie dała z siebie wszystkie. Choćby z tego powodu zasłużyliśmy na punkt. Nie jest to wynik, który chcieliśmy osiągnąć przed meczem, ale bierzemy ten remis. Patrzymy do przodu. Musimy być gotowi na następne spotkanie. Wiemy, że możemy grać lepiej i osiągać lepsze wyniki.
piłka nożna / Ekstraklasa yodastars - 13.09.2020 17:13
Szczęśliwy remis Portowców
autor: pogonszczecin.plPierwsze domowe spotkanie w nowym sezonie nie będzie długo wspominane przez kibiców Pogoni Szczecin. Portowcy będąc wyraźnym faworytem meczu, tylko zremisowali z Wisłą Kraków - 2:2. Podopieczni Kosty Runjacia mocno dziś rozczarowali swoją postawą, choć pod koniec pojedynku uśmiechnęło się do nich szczęście i udało się im w ostatniej akcji wywalczyć punkt. Fani szczecińskiej drużyny nie mogą być zadowoleni z dzisiejszego stylu gry oraz sposobu rozgrywania akcji. Piłkarze ze Szczecina grali dziś zbyt wolno, zbyt czytelnie, zbyt bojaźliwie. Przede wszystkim rzucała się w oczy zła forma fizyczna piłkarzy z Grodu Gryfa. Należy jednak docenić walkę do samego końca oraz szanować osiągnięty rezultat.

Wisła wyśmienicie rozpoczęła spotkanie, bo już w 3. minucie wyszli prowadzenie. Maciej Sadlok zagrał prostopadle w pole karne gospodarzy, a nie pilnowany przez obrońców Jean Carlos Silva klatką piersiową idealnie przyjął piłkę i ekwilibrystycznym uderzeniem z woleja umieścił ją w siatce (0:1). Goście nie dzierżyli długo przewagi, gdyż 5 minut później po składnej akcji Portowców niefortunną interwencję zaliczył Lukas Klemenz - próbował przeciąć płaskie zagranie po ziemi i wpakował futbolówkę do swojej bramki (1:1).
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.09.2020 16:24
Domowa premiera
Portowcy po raz pierwszy w tym sezonie wystąpią na własnym boisku. Ich rywalem będzie Wisła Kraków. Przed reprezentacyjną przerwą Duma Pomorza rozegrała bardzo słabe potyczki z Cracovią Kraków oraz Piastem Gliwice. Dorobek punktowy w postaci trzech oczek można uznać za całkiem niezły. Pogoń dużo lepiej zaprezentowała się w Pucharze Polski, ale tam jej rywalem był zespół z trzeciej ligi. W niedzielę kibice oczekują, że zespół po dobrej grze będzie w stanie wywalczyć drugi z rzędu komplet punktów.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 11.09.2020 12:09
Poznaliśmy rywali Pogoni i Świtu w Pucharze Polski
W samo południe rozpoczęło się losowanie 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Swoich rywali poznały zespoły Pogoni Szczecin i Świtu Skolwin. Spotkanie te zostaną rozegrane

Świt Skolwin w 1/32 Fortuna Pucharu Polski po bramkach Shumy Nagamatsu, Patryka Bila, Krzysztofa Filipowicza i Jakuba Babija 4:1 Lechię w Zielonej Górze. Portowcy zaś w drugim terminie (pierwszy mecz w sierpniu nie odbył się ze względu na covid 19) wygrali w Nowym Targu z Podhalem 5:0 po trafieniach Kacpra Smolińskiego, Michała Kucharczyka, Alexandra Gorgonia oraz dwóch Kamila Drygasa. W 1/16 Fortuna Puchar Polski Świtowcy zmierzą się z Cracovią Kraków, Pogoń Szczecin zaś powalczy o awans na wyjeździe z Wisłą Płock.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 08.09.2020 20:24
Koszulki meczowe w sprzedaży od 19 września
W ostatnich tygodniach jednym z najczęściej zadawanych przez kibiców Pogoni Szczecin pytań jest to dotyczące startu sprzedaży nowych koszulek meczowych. Klub jest w codziennym kontakcie z Capelli Sport, by uzyskiwać od Partnera Technicznego najnowsze informacje oraz możliwie zmniejszyć trwające opóźnienia. Dziś poznaliśmy w końcu datę rozpoczęcia sprzedaży 'meczówek' na sezon 2020/21.

List do kibiców Dumy Pomorza wystosował szef Capelli Sport Europe Kay Mourheg. Sternik naszego Partnera Technicznego wyjaśnia w nim powody opóźnień oraz podaje termin, kiedy asortyment Capelli Sport zostanie dostarczony i klub będzie mógł rozpocząć sprzedaż dla kibiców. Poniżej publikujemy treść listu przetłumaczony na język polski oraz w wersji oryginalnej.