ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 31.03.2022 13:49
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania w A-klasie.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 24.03.2022 10:47
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne wiosenne spotkania A-klasy

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa fors1234 - 23.03.2022 18:41
Sparingpartner poszukiwany
Klub Błękitni Tychowo pilnie szuka sparing partnera w najbliższą niedziele w Tychowie o 13 gdyż umówiona drużyna zrezygnowała.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 17.03.2022 09:49
Gra A Klasa
autor: aszef W weekend pierwszy raz tej wiosny na boiska wybiegną piłkarze pozostałych grup a-klasy. Przed tygodniem grała grupa 3 a-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 09.03.2022 10:17
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami pierwsze spotkania w a-klasie, jako pierwsza rozpoczyna grupa 3.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Crack9 - 06.03.2022 21:32
Sparingpartner poszukiwany
Klub Orzeł Pęzino poszukuje chętnej drużyny do rozegrania sparingu w dniu 12 marca 2022 r. (sobota). Zapewniamy boisko trawiaste ale również możemy zagrać na wyjeździe.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa baniadzw - 03.03.2022 18:57
Sparingpartner poszukiwany
Klub DKS Jantar II Dziwnów poszukuje chętnej drużyny do rozegrania sparingu w dniu 13 marca 2022 r. (niedziela). Miejsce rozegrania oraz konkretna godzinna do ustalenia.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa luis221 - 01.03.2022 08:31
Orzeł Małkocin szuka sparingpartnera
Orzeł Małkocin szuka drużyny do rozegrania sparingu w najbliższą sobotę 05.03.2022. Boisko Małkocin, zapewniamy obsadę sędziowską. Kontakt 726 891 105.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

A klasa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Łoźnica 21 54 17 3 1 72 / 18
2.  Jastrząb Łosośnica 21 49 15 4 2 55 / 15
3.  Błękitni Trzygłów 21 41 13 2 6 53 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Grzędzice 21 55 18 1 2 63 / 23
2.  Orzeł Pęzino 21 49 16 1 4 71 / 33
3.  Dąb Dębice 21 48 15 3 3 82 / 30
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 3 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Chemik II Police 23 53 17 2 4 72 / 25
2.  Zryw Kołbaskowo 24 52 16 4 4 71 / 30
3.  Kasta Szczecin-Majowe 24 51 16 3 5 60 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Grot Gardno 21 49 16 1 4 57 / 19
2.  Ogniwo Babinek 21 49 16 1 4 74 / 34
3.  GKS Kołbacz 21 47 15 2 4 78 / 33
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 5 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Kłos Pełczyce 18 50 16 2 0 90 / 11
2.  Polonia Giżyn 18 47 15 2 1 77 / 10
3.  Piast Karsko 18 39 12 3 3 61 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 6 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Cychry 20 44 14 2 4 50 / 31
2.  Czcibor Cedynia 20 42 13 3 4 63 / 25
3.  Rurzyca Nawodna 19 41 13 2 4 68 / 25
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 7 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  AP Kotwica Kołobrzeg 21 61 20 1 0 137 / 19
2.  Płomień Myślino 20 52 17 1 2 116 / 39
3.  Wrzos Wrzosowo 21 49 16 1 4 89 / 37
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 8 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  KS Sieciemin 16 42 14 0 2 53 / 16
2.  Arkadia Malechowo 16 41 13 2 1 67 / 18
3.  KS Skibno 16 35 11 2 3 62 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 9 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Hubertus Biały Bór 20 46 15 1 4 86 / 20
2.  Orzeł Łubowo 19 45 14 3 2 65 / 22
3.  Mechanik II Iskra Kłanino 19 45 15 0 4 80 / 40
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 10 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Suliszewo 20 47 15 2 3 68 / 22
2.  Wspólni Różewo 19 39 13 0 6 59 / 26
3.  Sad Chwiram 20 37 11 4 5 54 / 34
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa gr. 1
21-05 Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica
21-05 Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica
21-05 Orzeł Łoźnica - Zalew Stepnica
21-05 Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo
21-05 Fala Międzyzdroje - Pionier Żarnowo
21-05 Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska
22-05 Jantar II Dziwnów - Wicher Brojce

A klasa gr. 2
21-05 Czarni Marianowo - Ina Recz
21-05 Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin
21-05 Dąb Dębice - Orkan Dalewo
21-05 Dęby Rogowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
21-05 Orkan Suchań - Rolpol Chlebowo
22-05 WODR Barzkowice - Płomień Lisowo
22-05 Orzeł Grzędzice - Sokół Sokoliniec

A klasa gr. 3
21-05 Aquila Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze
21-05 Leśnik Kliniska - Wicher Reptowo
21-05 Czarni Szczecin - Hanza Goleniów
21-05 OKS Center MD Goleniów - Zryw Kołbaskowo
22-05 Znicz Niedźwiedź - Tanowia Tanowo
22-05 Chemik II Police - Promień Mosty
22-05 Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe

A klasa gr. 4
21-05 Piast Kolin - Ogniwo Babinek
21-05 Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice
21-05 Kluczevia II Stargard - Sokół II Pyrzyce
22-05 Sparta Skalin - Wicher Steklno
22-05 Sęp Brzesko - GKS Kołbacz
22-05 Grot Gardno - Bryza Reńsko
22-05 Unia Stargard - Unia Swochowo

A klasa gr. 5
22-05 Świt Barnimie - Klon Krzęcin
22-05 Pomorzanin Zamęcin - Kłos Pełczyce
22-05 Sokół Granowo - Korona Raduń
22-05 Wicher Przelewice - Ina Nadarzyn
22-05 Piast Karsko - Orzeł Żeńsko
28-05 Kłos Pełczyce - Świt Barnimie

A klasa gr. 6
21-05 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice
21-05 Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna
22-05 Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin
22-05 Pomorzanin Cychry - Zjednoczeni Kurzycko
22-05 Czcibor Cedynia - Mieszko Mieszkowice
22-05 Piast Piaseczno - Chrobry Lisie Pole

A klasa gr. 7
21-05 Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino
21-05 Płomień Myślino - AP Kotwica Kołobrzeg
22-05 Wicher Mierzym - Hajka Zegrze Pomorskie
3:0 - Gryf Dobrowo - Płomień Pobłocie Wielkie
22-05 Wrzos Wrzosowo - Fala ABFrost Gąski
22-05 Grot Gorawino - Derby Karścino
25-05 Saturn Mielno - Płomień Myślino

A klasa gr. 8
0:3 - Derby Gwiazdowo - Darpol Barzowice
21-05 Strong Zielenica - Błękitni Stary Jarosław
22-05 Darłovia II Darłowo - KS Skibno
22-05 Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo
22-05 Błękitni Tychowo - KS Sieciemin

A klasa gr. 9
20-05 Orzeł Łubowo - Błonie Barwice
21-05 Wrzos Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka
21-05 Mechanik Turowo - Sokół Spore
21-05 Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino
22-05 Mechanik II Iskra Kłanino - Grom Świelino
22-05 Drzewiarz Krosino - Pogoń Wierzchowo

A klasa gr. 10
21-05 Mirstal Mirosławiec - Grom Giżyno
21-05 Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo
21-05 Santos Kłębowiec - KS Dzikowo
22-05 Grom Szwecja - Sokół Suliszewo
22-05 Błękitni Ostrowice - Legion Strączno
22-05 Sad Chwiram - Kopanik Lubno

rozegrane mecze:
A klasa gr. 1
3:8 - Pionier Żarnowo - Orzeł Łoźnica
6:1 - Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje
0:3 - Znicz Wysoka Kamieńska - Błękitni Trzygłów
3:1 - Zalew Stepnica - Radowia Radowo Małe
1:2 - Wicher Brojce - Pomorzanin Przybiernów
2:5 - Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń
3:1 - Jastrząb Łosośnica - Jantar II Dziwnów

A klasa gr. 2
2:4 - Sokół Sokoliniec - Dąb Dębice
3:3 - Orkan Dalewo - Czarni Marianowo
1:1 - Rolpol Chlebowo - Dęby Rogowo
0:2 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice
1:7 - Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino
1:2 - Orzeł Małkocin - Orkan Suchań
6:0 - Ina Recz - WODR Barzkowice

A klasa gr. 3
2:0 - Wicher Reptowo - Aquila Szczecin
1:0 - Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin
5:0 - KP Przecław - OKS Center MD Goleniów
0:2 - Wołczkowo-Bezrzecze - Czarni Szczecin
2:7 - Promień Mosty - Leśnik Kliniska
5:1 - Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź
1:3 - Tanowia Tanowo - Chemik II Police

A klasa gr. 4
3:2 - Bryza Reńsko - Piast Kolin
1:8 - Sokół II Pyrzyce - Odrzanka Radziszewo
3:2 - Sęp Brzesko - Unia Stargard
2:3 - Unia Swochowo - Sparta Skalin
2:4 - Mechanik Warnice - GKS Kołbacz
2:3 - Wicher Steklno - Grot Gardno
5:1 - Ogniwo Babinek - Kluczevia II Stargard

A klasa gr. 5
3:0 - Polonia Giżyn - Świt Barnimie
3:0 - Ina Nadarzyn - Sokół Granowo
5:0 - Iskra Lutówko - Piast Karsko
10:0 - Kłos Pełczyce - Wicher Przelewice
5:0 - Klon Krzęcin - Pomorzanin Zamęcin
1:0 - Wicher Przelewice - Klon Krzęcin

A klasa gr. 6
1:3 - GKS Golenice - Myśla Dargomyśl
0:5 - Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
3:1 - Sekwoja Brwice - Piast Piaseczno
2:5 - Zieloni Zielin - Czcibor Cedynia
0:0 - Chrobry Lisie Pole - Pomorzanin Cychry
1:2 - Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica

A klasa gr. 7
3:2 - Fala ABFrost Gąski - Wicher Mierzym
5:0 - Resko Karcino - Gryf Dobrowo
1:2 - Grot Gorawino - Płomień Myślino
2:4 - Wicher Mierzym - AP Kotwica Kołobrzeg
4:1 - Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino
0:4 - Syrena-Grot Rymań - Hajka Zegrze Pomorskie
2:3 - Saturn Mielno - Wrzos Wrzosowo

A klasa gr. 8
1:0 - Arkadia Malechowo - Strong Zielenica
3:0 - Błękitni Stary Jarosław - Derby Gwiazdowo
5:3 - KS Skibno - Passat Bukowo Morskie
1:4 - Darpol Barzowice - Błękitni Tychowo
3:0 - KS Sieciemin - Wieża II Postomino

A klasa gr. 9
0:2 - Pogoń Wierzchowo - Orzeł Łubowo
0:12 - Grom Świelino - Mechanik Turowo
0:1 - KS Gwda Wielka - Mechanik II Iskra Kłanino
6:0 - Wicher Rąbino - Drzewiarz Krosino
1:1 - Błonie Barwice - Wrzos Borne Sulinowo
2:3 - Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo

A klasa gr. 10
2:2 - KS Dzikowo - Błękitni Ostrowice
0:3 - Drzewiarz Świerczyna - Santos Kłębowiec
0:2 - KS Dzikowo - Grom Szwecja
2:1 - Legion Strączno - Sad Chwiram
3:1 - Kopanik Lubno - Bytyń Nakielno
16:0 - Sokół Suliszewo - Mirstal Mirosławiec

 
top komentarze
newsy:
1 » Wróżymy z fusów i tabel »
1 » Jens Gustafsson po raz  »
1 » Od nowego sezonu Pogoń  »
mecze:
22 » Mechanik Warnice-GKS Ko »
19 » Gavia Choszczno-Iskra P »
18 » Pogoń Wierzchowo-Orzeł  »
17 » Pomorzanin Nowogard-Jan »
16 » Zefir Wyszewo-Dąb Dębno
12 » Flota Świnoujście-Rasel »
12 » Darłovia Darłowo-Biali  »
11 » Olimp Złocieniec-Drawa  »
11 » Orzeł Bierzwnik-Gavia C »
10 » Prawobrzeże Świnoujście »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
alfa18 dygowo2000
emil123
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3000
• imprez: 136280
• newsów: 76233
• użytkowników: 79818
• komentarzy: 1138836
• zdjęć: 844027
• relacji: 39831
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies