ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 06.04.2020 09:18
Będzie zmiana nazewnictwa lig?
Prawdopodobnie od nowego sezonu piłkarskiego zmieni się nazewnictwo trzech głównych lig w rozgrywkach w Polsce.

Aktualnie w piłce nożnej mamy Ekstraklasę, 1 i 2 ligę i pozostałe klasy rozgrywkowe. - Od kilkunastu lat używamy nazewnictwa lig seniorskich, które jest mylące, gdyż nie odzwierciedla rzeczywistego szczebla danych rozgrywek. Aktualny, zaczerpnięty z wzorów angielskich, obowiązujący od lat podział na Ekstraklasę, 1. ligę, 2. ligę i pozostałe klasy został moim zdaniem wprowadzony, aby sztucznie zawyżyć prestiż rozgrywek i poziom sportowy uczestniczących w nim klubów - czytamy w liście do prezesów Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa yodastars - 30.03.2020 21:46
Informacja ZZPN-u
ZZPN w dzisiejszym komunikacie ogłosił, że są obecnie prowadzone prace nad rozwiązaniami w kwestii ewentualnego dokończenia sezonu. Konkretne decyzje na chwilę obecną nie zostały jeszcze podjęte, lecz z treści informacji wynika, iż pierwotnie przewidziana forma rozgrywek zostanie zmodyfikowana.

Poniżej treść informacji:


Informujemy, że w związku z sytuacją związaną z zawieszeniem rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2019/20 Wydział Gier i Ewidencji opracowuje alternatywne warianty dokończenia rozgrywek w zależności od terminu ich wznowienia, liczebności drużyn w grupach, terminów zakończenie sezonu, itp. O szczegółach i formule ewentualnego dokończenia sezonu będziemy informować niezwłocznie po uzyskaniu zgody na wznowienie rozgrywek przez władze państwowe, samorządowe i PZPN.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa yodastars - 22.03.2020 18:04
Proponowany podział na grupy
Normalnie o tej porze, jak w każdą marcową niedzielę, zakończyłyby się ostanie mecze danej kolejki w III, IV lub okręgowej lidze. Jednak patrząc na obecną sytuację wynikającą z epidemii koronawirusa, próżno liczyć na szybki powrót do wspomnianego stanu normalności - na każdej płaszczyźnie życia.
Codzienne działania mające na celu ochronę życia i zdrowia są najważniejsze, lecz myślę, że każdy, kto interesuje się sportem, zastanawia się, czy i ewentualnie w jakiej formie zostaną wznowione rozgrywki. Dopóki ilość osób zarażonych nie zmaleje, nie ma absolutnie szans na powrót do ligowych zmagań.

PZPN podjął decyzję o zawieszeniu do 26 kwietnia wszystkich rozgrywek, w każdej kategorii wiekowej. Ciężko na chwilę obecną przewidzieć, czy po tym terminie, znów kibice będą mogli cieszyć się z występów drużyn, które darzą sympatią. Jest to optymistyczny wariant, bo obserwując wypowiedzi polityków albo lekarzy, można wywnioskować, iż skala epidemii będzie się powiększać.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 20.03.2020 14:04
Rozgrywki odwołane do 26 kwietnia
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 12.03.2020 21:32
Rozgrywki wstrzymane do końca marca
ZZPN informuję, że decyzją Zarządu PZPN z dn. 12 marca br. rozgrywki III ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz rozgrywki młodzieżowe zostały wstrzymane do dn. 29.03.2020r.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kpdrawskopom - 12.03.2020 11:50
KP Drawsko odwołuje sparingi i treningi
W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju Zarząd KP Drawsko podjął decyzję o odwołaniu sobotniego sparingu z Mechanikiem II /Iskra oraz o zawieszeniu treningów na okres 2 tygodni.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa WB - 12.03.2020 08:00
WB szuka kierownika. Dołącz do naszego zespołu
W związku z dynamicznym rozwojem marki WB, poszukujemy osoby na stanowisko kierownika zespołu.

Wymagamy:
- Znajomości problemów polskiej piłki
- Umiejętności posługiwania się długopisem i liczenia przynajmniej do dwudziestu
- Odporności psychicznej na zdania zaczynające się od słowa 'Kierowniku...'
- Dyspozycyjności podczas meczów
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 11.03.2020 13:40
Uwaga ! Rozgrywki odwołane
Decyzją Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej wszystkie rozgrywki piłkarskie prowadzone przez ZZPN zostają odwołane do dnia 22 marca 2020 roku.

O kolejnych decyzjach i o terminach przełożonych spotkań będziemy informować na bieżąco.

Powyższe spowodowane jest decyzjami organów administracji rządowej i organów samorządowych dot. zagrożenia epidemiologicznego w Polsce.
nowsze newsy         starsze newsy   
 

A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KS Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 3 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 12 31 10 1 1 52 / 17
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 12 30 10 0 2 38 / 17
3.  Czarni 44 Szczecin 12 25 8 1 3 29 / 16
4.  Świat Drzewa KP Przecław 12 25 8 1 3 29 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 14 36 12 0 2 46 / 20
2.  Orzeł Grzędzice 14 35 11 2 1 43 / 15
3.  Łabędź Widuchowa 14 32 10 2 2 56 / 18
4.  Grot Gardno 14 28 9 1 4 44 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 32 10 2 0 59 / 15
2.  Myśla Dargomyśl 12 26 8 2 2 36 / 22
3.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14
4.  Pomorzanin Cychry 12 24 7 3 2 30 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 13 34 11 1 1 66 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 13 31 10 1 2 50 / 16
3.  Sęp Brzesko 13 29 9 2 2 47 / 22
4.  Polonia Giżyn 13 29 9 2 2 56 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 34 11 1 0 61 / 12
2.  Ina Nadarzyn 12 30 10 0 2 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 12 28 9 1 2 33 / 15
4.  Iskra Pomień 12 22 7 1 4 38 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 8 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Radew Białogórzyno 13 34 11 1 1 68 / 23
2.  Wrzos Wrzosowo 13 31 10 1 2 53 / 17
3.  Resko Karcino 13 27 9 0 4 49 / 31
4.  Jantar Siemyśl 13 27 9 0 4 44 / 29
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra 10 28 9 1 0 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 10 23 7 2 1 23 / 12
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 10 19 6 1 3 33 / 21
4.  Grom Świelino 10 18 6 0 4 19 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
06-06 Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica
06-06 Zalew Stepnica - Pomorzanin Przybiernów
06-06 Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo
06-06 KS Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno
07-06 Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów
07-06 Prawobrzeże II Świnoujście - Jantar Dziwnów

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
06-06 Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice
06-06 Sarmata Dobra - Unia Stargard
06-06 Radowia Radowo Małe - Promień Mosty
06-06 Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino
06-06 Dąb Dębice - Ina Ińsko
07-06 Masovia Maszewo - Czarni Marianowo
07-06 Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
06-06 Wołczkowo-Bezrzecze - Ehrle Dobra Szczecińska
06-06 Hanza Goleniów - Czarni 44 Szczecin
06-06 Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska
07-06 Świat Drzewa KP Przecław - Kasta Szczecin-Majowe
07-06 Vielgovia Szczecin - OKS Center MD Goleniów
07-06 Arkonia Szczecin - Aquila Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
06-06 Orzeł Grzędzice - Wicher Steklno
06-06 Unia Swochowo - Odrzanka Radziszewo
06-06 Ogniwo Babinek - Czarni Fiege Lubanowo
0:3 - Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno
06-06 Czarni Czarnówko - Podlesie Sowno
07-06 Łabędź Widuchowa - Zjednoczeni Kobylanka
07-06 Orzeł Małkocin - Znicz Niedźwiedź

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
06-06 Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
06-06 Rurzyca Nawodna - Zieloni Zielin
06-06 GKS Golenice - Chrobry Lisie Pole
06-06 KLUKS Krzywin - Myśla Dargomyśl
06-06 Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko
07-06 Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
06-06 Sęp Brzesko - Wicher Przelewice
06-06 Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo
06-06 Błyskawica Kluki - Piast Kolin
06-06 Polski Cukier Kluczevia II St. - Iskra Warszyn
06-06 Mechanik Warnice - Iskra Lutówko
07-06 Bryza Reńsko - Koral Mostkowo
07-06 Polonia Giżyn - SCRS Barlinek

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
06-06 Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Żeńsko
06-06 Ina Nadarzyn - Korona Raduń
06-06 Remor Recz - Błękitni Sarnik
06-06 Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin
06-06 Iskra Pomień - Klon Krzęcin
07-06 Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
06-06 Sokół Lulewice - Derby Karścino
06-06 Jantar Siemyśl - Wicher Mierzym
06-06 Grot Bonin - Fala ABFrost Gąski
06-06 Syrena-Grot Rymań - Gryf Dobrowo
07-06 Resko Karcino - Radew Białogórzyno
07-06 Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wielkie
07-06 Hajka Zegrze Pomorskie - Wrzos Wrzosowo

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
06-06 Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino
06-06 Płomień Jeżyczki - KS Skibno
06-06 Derby Gwiazdowo - Passat Bukowo Morskie
07-06 KS Sieciemin - Darpol Barzowice
07-06 Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo
07-06 Gryf Polanów - Pogoń Noskowo

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
06-06 Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo
06-06 SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe
06-06 Drzewiarz Krosino - Mechanik II / Iskra
06-06 KS Gwda Wielka - Sokół Spore
07-06 Pogoń Wierzchowo - Huragan Bierzwnica

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
06-06 Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo
06-06 Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno
06-06 Grom Szwecja - Grom Giżyno
06-06 Błękitni Pomierzyn - Gryf Budowo
06-06 Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec
06-06 KP Drawsko Pomorskie - Bytyń Nakielno
06-06 Sokół Suliszewo - Kopanik Lubno

rozegrane mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
: - Pomorzanin Przybiernów - KS Fala Międzyzdroje
: - Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica
: - Jantar Dziwnów - Zalew Stepnica
: - Błękitni Trzygłów - Prawobrzeże II Świnoujście
: - Bizon Cerkwica - Bałtyk Gostyń
: - Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
: - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo
: - Ina Ińsko - Radowia Radowo Małe
: - Czarni Marianowo - Sarmata Dobra
: - WODR Barzkowice - Płomień Lisowo
: - Promień Mosty - Orkan Dalewo
: - Unia Stargard - Dąb Dębice
: - Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
: - Chemik II Police - Świat Drzewa KP Przecław
: - Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów
: - Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin
: - OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze
: - Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo
: - Czarni 44 Szczecin - Vielgovia Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
: - Zjednoczeni Kobylanka - Czarni Czarnówko
: - Czarni Fiege Lubanowo - Orzeł Grzędzice
: - Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa
3:0 - Znicz Niedźwiedź - Zootechnik Kołbacz
: - Podlesie Sowno - Ogniwo Babinek
: - Grot Gardno - Unia Swochowo
: - Wicher Steklno - Orzeł Małkocin

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
: - Zjednoczeni Kurzycko - GKS Golenice
: - Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica
: - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - KLUKS Krzywin
: - Pomorzanin Cychry - Rurzyca Nawodna
: - Myśla Dargomyśl - Piast Piaseczno
: - Zieloni Zielin - Sekwoja Brwice

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
: - SCRS Barlinek - Bryza Reńsko
: - Piast Kolin - Polonia Giżyn
: - Iskra Warszyn - Jedność Przewłoki
: - Zorza Tychowo - Mechanik Warnice
: - Koral Mostkowo - Sęp Brzesko
: - Iskra Lutówko - Błyskawica Kluki
: - Wicher Przelewice - Polski Cukier Kluczevia II St.

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
: - Orzeł Żeńsko - Sokół Granowo
: - Klon Krzęcin - Sokół Sokoliniec
: - Ina Nadarzyn - Remor Recz
: - Orzeł Bierzwnik - Zjednoczeni Wapnica
: - Błękitni Sarnik - Iskra Pomień
: - Świt Barnimie - Korona Raduń

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
: - Wicher Mierzym - Grot Gorawino
: - Wrzos Wrzosowo - Grot Bonin
: - Płomień Pobłocie Wielkie - Resko Karcino
: - Sokół Lulewice - Syrena-Grot Rymań
: - Radew Białogórzyno - Hajka Zegrze Pomorskie
: - Gryf Dobrowo - Jantar Siemyśl
: - Fala ABFrost Gąski - Derby Karścino

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
: - Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo
: - Pogoń Noskowo - Płomień Jeżyczki
: - KS Skibno - Derby Gwiazdowo
: - Darpol Barzowice - Arkadia Malechowo
: - Olympic Warszkowo - KS Sieciemin
: - Wieża II Postomino - Gryf Polanów

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
: - Huragan Bierzwnica - SP Wilcze Laski
: - Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Krosino
: - Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka
: - Mechanik II / Iskra - Pogoń Wierzchowo
: - Grom Świelino - Wicher Rąbino

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
: - Bytyń Nakielno - Grom Szwecja
: - Kopanik Lubno - KP Drawsko Pomorskie
: - Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn
: - Legion Strączno - Sokół Suliszewo
: - Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo
: - Gryf Budowo - Kolejarz Wierzchowo
: - Santos Kłębowiec - Mirstal Mirosławiec

 
top komentarze
newsy:
32 » Kołobrzeska rewolucja f »
5 » Capelli Sport partnere »
5 » VI Runda Pucharu Polsk »
4 » LKS Polonia Płoty zapra »
3 » Sparta zawiesi działaln »
2 » Na co stać Pogoń Szczec »
1 » Wypadki gryfickie
1 » Koniec sezonu
mecze:
16 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 483
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122221
• newsów: 73292
• użytkowników: 74476
• komentarzy: 1095043
• zdjęć: 793319
• relacji: 38527
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies