ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 28.10.2021 19:02
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne spotkania w rundzie jesiennej a-klasy

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Sako30 - 28.10.2021 10:41
Walka o utrzymanie Twierdzy Kołbacz
autor: Sako30
Już w najbliższą sobotę, 30 października, nasz zespół zagra kolejne spotkanie w ramach rozgrywek ligowych. Przeciwnikiem GKS-u będzie bardzo dobrze dysponowany w obecnym sezonie zespół Unii Swochowo.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Sako30 - 22.10.2021 15:12
Piłkarska niedziela w Kołbaczu

Pogoda do końca nie rozpieszcza, ale zapewne nie przeszkodzi w sportowej rywalizacji, która czeka nas na boisku. My natomiast wychodzimy z gorącym zaproszeniem na mecz i... gorącą porcją pysznej zupki dla każdego kibica, który będzie miał ochotę spróbować jej zupełnie za darmo!
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 21.10.2021 18:53
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne spotkania w rundzie jesiennej a-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 14.10.2021 17:59
Gra A Klasa
autor: aszef Przed nami kolejne mecze w rundzie jesiennej w a-klasie.


Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Sako30 - 14.10.2021 14:43
Piłkarska sobota w Kołbaczu

W najbliższą sobotę, 16 października, na boisku w Kołbaczu czeka nas zdecydowany hit ósmej kolejki. Miejscowy GKS podejmie drużynę Mechanika Warnice. Obydwa zespoły zgromadziły na swoim koncie dotychczas 18 punktów.

Drużyna Trenera Romana Lewandowskiego podobnie jak i zespół gości z Warnic odniosły dotychczas 6 zwycięstw oraz 1 porażkę. Ten mecz zapowiada się wobec tego wyjątkowo interesująco.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 08.10.2021 23:08
Gra A Klasa
autor: aszefPrzed nami kolejne mecze w rundzie jesiennej w a-klasie.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 01.10.2021 19:49
Gra Serie-A
autor: aszefPrzed nami kolejna kolejka A-klasy.

Wszystkim uczestnikom życzymy przede wszystkim zdrowia, uniknięcia kontuzji oraz gradu ładnych goli.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
        starsze newsy   
 

A klasa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Jastrząb Łosośnica 9 22 7 1 1 24 / 4
2.  Orzeł Łoźnica 8 21 7 0 1 26 / 5
3.  Pionier Żarnowo 9 20 6 2 1 26 / 14
4.  Błękitni Trzygłów 9 19 6 1 2 29 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Grzędzice 9 24 8 0 1 30 / 14
2.  Dąb Dębice 9 22 7 1 1 32 / 10
3.  Orzeł Pęzino 9 21 7 0 2 33 / 12
4.  Czarni Marianowo 8 18 6 0 2 23 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 3 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Kasta Szczecin-Majowe 9 21 7 0 2 23 / 7
2.  Vielgovia Szczecin 8 19 6 1 1 27 / 10
3.  Wołczkowo-Bezrzecze 8 19 6 1 1 26 / 10
4.  Zryw Kołbaskowo 9 17 5 2 2 19 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  GKS Kołbacz 9 22 7 1 1 28 / 11
2.  Grot Gardno 9 22 7 1 1 23 / 6
3.  Ogniwo Babinek 9 21 7 0 2 28 / 14
4.  Mechanik Warnice 9 20 6 2 1 25 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 5 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Polonia Giżyn 8 24 8 0 0 55 / 4
2.  Kłos Pełczyce 8 22 7 1 0 32 / 5
3.  Piast Karsko 9 20 6 2 1 40 / 12
4.  Pogoń II Barlinek 8 16 5 1 2 33 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 6 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Cychry 9 24 8 0 1 25 / 12
2.  Myśla Dargomyśl 9 21 7 0 2 33 / 22
3.  Zieloni Zielin 9 19 6 1 2 25 / 16
4.  Rurzyca Nawodna 9 19 6 1 2 30 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 7 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Płomień Myślino 9 25 8 1 0 64 / 17
2.  AP Kotwica Kołobrzeg 9 25 8 1 0 33 / 8
3.  Wicher Mierzym 9 24 8 0 1 44 / 14
4.  Wrzos Wrzosowo 9 21 7 0 2 45 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 8 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Arkadia Malechowo 9 23 7 2 0 46 / 9
2.  KS Sieciemin 8 21 7 0 1 26 / 7
3.  KS Skibno 9 19 6 1 2 37 / 8
4.  Darłovia II Darłowo 8 13 4 1 3 13 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 9 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Łubowo 8 20 6 2 0 25 / 10
2.  Mechanik Turowo 7 19 6 1 0 28 / 5
3.  Iskra Kłanino 7 18 6 0 1 34 / 11
4.  Pionier 95 Borne Sulinowo 8 16 5 1 2 26 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa gr. 10 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Suliszewo 9 21 7 0 2 27 / 12
2.  Wspólni Różewo 8 18 6 0 2 30 / 10
3.  Błękitni Ostrowice 8 16 5 1 2 25 / 9
4.  Sad Chwiram 9 16 5 1 3 23 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa gr. 1
30-10 Orzeł Łoźnica - Bizon Cerkwica
30-10 Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska
30-10 Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce
30-10 Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica
30-10 Fala Międzyzdroje - Pomorzanin Przybiernów
30-10 Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica
31-10 Jantar II Dziwnów - Korona Stuchowo

A klasa gr. 2
30-10 Płomień Lisowo - Orzeł Małkocin
30-10 Dąb Dębice - Ina Recz
30-10 Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo
31-10 Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa
31-10 WODR Barzkowice - Czarni Marianowo
31-10 Dęby Rogowo - Sokół Sokoliniec
31-10 Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo

A klasa gr. 3
29-10 Chemik II Police - Tanowia Tanowo
30-10 Aquila Szczecin - Wicher Reptowo
30-10 Leśnik Kliniska - Promień Mosty
30-10 OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław
31-10 Czarni Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze
31-10 Znicz Niedźwiedź - Kasta Szczecin-Majowe
31-10 Vielgovia Szczecin - Zryw Kołbaskowo

A klasa gr. 4
30-10 GKS Kołbacz - Unia Swochowo
30-10 Piast Kolin - Grot Gardno
30-10 Ogniwo Babinek - Sokół II Pyrzyce
31-10 Sparta Skalin - Bryza Reńsko
31-10 Odrzanka Radziszewo - Sęp Brzesko
31-10 Kluczevia II Stargard - Mechanik Warnice
31-10 Unia Stargard - Wicher Steklno

A klasa gr. 5
30-10 Świt Barnimie - Kłos Pełczyce
31-10 Pogoń II Barlinek - Klon Krzęcin
31-10 Sokół Granowo - Iskra Lutówko
31-10 Orzeł Żeńsko - Polonia Giżyn
31-10 Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn
31-10 Wicher Przelewice - Korona Raduń

A klasa gr. 6
30-10 Witniczanka Witnica - Mieszko Mieszkowice
30-10 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Rurzyca Nawodna
30-10 Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin
31-10 Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice
31-10 Pomorzanin Cychry - Piast Piaseczno
31-10 Zjednoczeni Kurzycko - GKS Golenice
31-10 Iskra II Banie - Chrobry Lisie Pole

A klasa gr. 7
30-10 Sokół Lulewice - Fala ABFrost Gąski
30-10 Płomień Pobłocie Wielkie - Saturn Mielno
30-10 Wrzos Wrzosowo - Grot Gorawino
30-10 Płomień Myślino - Hajka Zegrze Pomorskie
31-10 Gryf Dobrowo - Syrena-Grot Rymań
31-10 Derby Karścino - AP Kotwica Kołobrzeg
31-10 Wicher Mierzym - Resko Karcino

A klasa gr. 8
31-10 Passat Bukowo Morskie - Derby Gwiazdowo
31-10 KS Sieciemin - Arkadia Malechowo
31-10 Darłovia II Darłowo - Darpol Barzowice
31-10 Wieża II Postomino - Błękitni Stary Jarosław
31-10 Błękitni Tychowo - Strong Zielenica

A klasa gr. 9
30-10 Mechanik Turowo - Iskra Kłanino
30-10 Wrzos Borne Sulinowo - Grom Świelino
31-10 Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo
31-10 Drzewiarz Krosino - Błonie Barwice
31-10 Sokół Spore - Hubertus Biały Bór
31-10 Orzeł Łubowo - KS Gwda Wielka

A klasa gr. 10
30-10 Mirstal Mirosławiec - Legion Strączno
31-10 Grom Szwecja - Grom Giżyno
31-10 Sad Chwiram - Wspólni Różewo
31-10 Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo
31-10 Błękitni Ostrowice - Kopanik Lubno
31-10 Drzewiarz Świerczyna - KS Dzikowo

rozegrane mecze:
A klasa gr. 1
2:2 - Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe
2:1 - Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń
1:3 - Korona Stuchowo - Pomorzanin Przybiernów
3:3 - Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje
2:0 - Jastrząb Łosośnica - Błękitni Trzygłów
0:4 - Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica
2:1 - Wicher Brojce - Jantar II Dziwnów

A klasa gr. 2
1:5 - Orkan Dalewo - Dąb Dębice
4:0 - Płomień Lisowo - WODR Barzkowice
1:5 - Sokół Sokoliniec - Orzeł Grzędzice
: - Ina Recz - Czarni Marianowo
2:5 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Dęby Rogowo
0:2 - Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino
3:0 - Rolpol Chlebowo - Orkan Suchań

A klasa gr. 3
1:3 - Wicher Reptowo - Czarni Szczecin
3:0 - Świat Drzewa KP Przecław - Vielgovia Szczecin
3:1 - Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów
5:1 - Zryw Kołbaskowo - Znicz Niedźwiedź
2:2 - Tanowia Tanowo - Leśnik Kliniska
3:0 - Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police
4:5 - Promień Mosty - Aquila Szczecin

A klasa gr. 4
5:1 - GKS Kołbacz - Sęp Brzesko
3:1 - Sokół II Pyrzyce - Kluczevia II Stargard
10:0 - Wicher Steklno - Sparta Skalin
1:1 - Mechanik Warnice - Odrzanka Radziszewo
5:1 - Ogniwo Babinek - Piast Kolin
1:6 - Bryza Reńsko - Grot Gardno
4:0 - Unia Swochowo - Unia Stargard

A klasa gr. 5
3:3 - Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice
3:0 - Kłos Pełczyce - Pomorzanin Zamęcin
0:9 - Orzeł Żeńsko - Piast Karsko
8:0 - Klon Krzęcin - Świt Barnimie
10:1 - Polonia Giżyn - Pogoń II Barlinek
9:5 - Korona Raduń - Sokół Granowo

A klasa gr. 6
4:2 - Sekwoja Brwice - Iskra II Banie
1:1 - Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica
2:5 - Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry
6:2 - Rurzyca Nawodna - Myśla Dargomyśl
2:1 - Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno
1:4 - GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
1:3 - Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia

A klasa gr. 7
2:2 - AP Kotwica Kołobrzeg - Płomień Myślino
10:1 - Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań
2:3 - Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym
0:2 - Derby Karścino - Grot Gorawino
2:5 - Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo
2:4 - Płomień Pobłocie Wielkie - Gryf Dobrowo
12:1 - Saturn Mielno - Sokół Lulewice

A klasa gr. 8
2:0 - KS Skibno - KS Sieciemin
2:2 - Błękitni Stary Jarosław - Darłovia II Darłowo
0:1 - Derby Gwiazdowo - Strong Zielenica
1:1 - Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie
6:0 - Arkadia Malechowo - Wieża II Postomino

A klasa gr. 9
5:4 - KS Gwda Wielka - Wrzos Borne Sulinowo
2:4 - Grom Świelino - Iskra Kłanino
0:2 - Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo
1:5 - Sokół Spore - Mechanik Turowo
7:2 - Pogoń Wierzchowo - Drzewiarz Krosino
2:4 - Błonie Barwice - Orzeł Łubowo

A klasa gr. 10
0:2 - Kopanik Lubno - Sad Chwiram
3:1 - Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec
2:4 - KS Dzikowo - Santos Kłębowiec
0:6 - Legion Strączno - Błękitni Ostrowice
7:1 - Sokół Suliszewo - Grom Szwecja
3:1 - Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno

 
top komentarze
newsy:
2 » Zmiana trenera w Inie!  »
mecze:
85 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
26 » Olimp Gościno-Dąb Dębno
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
21 » Gavia Choszczno-Orzeł B »
20 » Błękitni II Stargard-Ra »
19 » Lech Czaplinek-Olimp Zł »
15 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
15 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
15 » AP Kotwica Kołobrzeg-Pł »
14 » KS Skibno-KS Sieciemin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
bartekr emil123
kolombo
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 2971
• imprez: 133435
• newsów: 75525
• użytkowników: 79480
• komentarzy: 1129868
• zdjęć: 831042
• relacji: 39470
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies