ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 17.09.2020 09:06
Gra A-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie mecze a-klasy szczecińskieja-klasy koszalińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa paulinus - 16.09.2020 15:59
Bezpłatne zajęcia dla dziewcząt




Czarni Szczecin zapraszają dziewczęta na cykl czterech bezpłatnych treningów pod tytułem 'Piłka nożna nie tylko dla chłopców'. Zajęcia przeznaczone są dla roczników 2009-2016 i będą się odbywać w dniach 12,19,26.09 oraz 3.10.2020 roku o godzinie 10:00 na boisku przy ulicy Hożej 6. Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 725442502 oraz meilowo klub@czarniszczecin.pl
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa tasia - 13.09.2020 17:41
Na remis po raz trzeci
Po dwóch remisach: 2:2 z Radowią Radowo i 3:3 z Promieniem Mosty na IV kolejkę ligowego sezonu drużyna seniorów Masovii Maszewo udała się do Goleniowa na spotkanie z liderem - OKS Center MD Goleniów.
Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy, którzy kontrolowali mecz i tworzyli składne akcje co chwila zagrażając bramce Masovii. Nasi zawodnicy nie potrafili przejąć inicjatywy i nie mieli pomysłu na dobrze dysponowanego przeciwnika. Efektem czego było dwubramkowe prowadzenie OKSu Goleniów do przerwy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 10.09.2020 09:43
Gra A-klasa
www.ligowiec.netW weekend zostaną rozegrane kolejne w tym sezonie mecze a-klasy szczecińskieja-klasy koszalińskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
        starsze newsy   
 

A Klasa gr. 1 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  AP Kotwica Kołobrzeg 4 12 4 0 0 39 / 2
2.  Resko Karcino 4 12 4 0 0 30 / 3
3.  Korona Stuchowo 4 12 4 0 0 31 / 5
4.  Kotwica II Kołobrzeg 4 12 4 0 0 26 / 1
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 2 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Przybiernów 3 9 3 0 0 15 / 5
2.  Zalew Stepnica 3 9 3 0 0 14 / 4
3.  Jastrząb Łosośnica 4 8 2 2 0 7 / 2
4.  OKS Center MD Goleniów 4 8 2 2 0 12 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 3 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Ina Ińsko 4 10 3 1 0 18 / 3
2.  Wicher Reptowo 4 8 2 2 0 7 / 3
3.  Orkan Dalewo 4 7 2 1 1 12 / 5
4.  Czarni Marianowo 4 7 2 1 1 4 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 4 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Steklno 4 12 4 0 0 18 / 6
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 4 12 4 0 0 14 / 4
3.  Świat Drzewa KP Przecław 4 10 3 1 0 13 / 5
4.  Wołczkowo-Bezrzecze 4 9 3 0 1 16 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 5 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Łabędź Widuchowa 4 9 3 0 1 16 / 6
2.  Witniczanka Witnica 4 9 3 0 1 15 / 9
3.  Myśla Dargomyśl 3 7 2 1 0 9 / 3
4.  Pomorzanin Cychry 4 7 2 1 1 11 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 6 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Czarni Fiege Lubanowo 4 10 3 1 0 18 / 3
2.  Wicher Przelewice 4 9 3 0 1 7 / 1
3.  GKS Golenice 4 9 3 0 1 7 / 8
4.  Sęp Brzesko 4 9 3 0 1 11 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 7 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Iskra Pomień 4 12 4 0 0 22 / 2
2.  Świt Barnimie 4 10 3 1 0 16 / 3
3.  Ina Recz 4 9 3 0 1 10 / 4
4.  Klon Krzęcin 4 9 3 0 1 15 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 8 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Wrzos Wrześnica 4 12 4 0 0 18 / 2
2.  Olympic Warszkowo 3 9 3 0 0 15 / 3
3.  KS Skibno 3 9 3 0 0 10 / 1
4.  Fala ABFrost Gąski 4 6 2 0 2 7 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 9 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Grot Bonin 4 12 4 0 0 14 / 1
2.  Wicher Mierzym 4 9 3 0 1 18 / 5
3.  Huragan Bierzwnica 4 9 3 0 1 12 / 7
4.  Hajka Zegrze Pomorskie 4 7 2 1 1 13 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A Klasa gr. 10 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Znicz Dzikowo 4 12 4 0 0 17 / 3
2.  Pionier 95 Borne Sulinowo 4 10 3 1 0 21 / 7
3.  Wspólni Różewo 4 9 3 0 1 15 / 6
4.  Błękitni Pomierzyn 4 9 3 0 1 12 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A Klasa gr. 1
19-09 Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino
19-09 Bałtyk Gostyń - Płomień Pobłocie Wielkie
19-09 Derby Karścino - Sokół Lulewice
20-09 Grot Gorawino - Korona Stuchowo
20-09 Syrena-Grot Rymań - Bizon Cerkwica
20-09 Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg

A Klasa gr. 2
19-09 Hanza Goleniów - Sowianka Sowno
19-09 Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów
19-09 Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów
19-09 Zalew Stepnica - Promień Mosty
19-09 Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe
20-09 Jastrząb Łosośnica - Pomorzanin Przybiernów

A Klasa gr. 3
19-09 Ina Ińsko - Polski Cukier Kluczevia II St.
19-09 Zorza Tychowo - Wicher Reptowo
19-09 Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo
20-09 Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo
20-09 Sparta Skalin - Czarni Marianowo
20-09 Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
20-09 WODR Barzkowice - Unia Stargard

A Klasa gr. 4
19-09 Kasta Szczecin-Majowe - Chemik II Police
19-09 Czarni Szczecin - Grot Gardno
19-09 Odrzanka Radziszewo - Aquila Szczecin
19-09 Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze
20-09 Świat Drzewa KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska
20-09 Znicz Niedźwiedź - Czarni Czarnówko
20-09 Vielgovia Szczecin - Wicher Steklno

A Klasa gr. 5
19-09 Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin
19-09 Mieszko Mieszkowice - Czcibor Cedynia
20-09 Sekwoja Brwice - Chrobry Lisie Pole
20-09 Pomorzanin Cychry - Łabędź Widuchowa
20-09 Piast Piaseczno - Zieloni Zielin
20-09 Rurzyca Nawodna - Zjednoczeni Kurzycko

A Klasa gr. 6
19-09 Czarni Fiege Lubanowo - Polonia Giżyn
19-09 Sęp Brzesko - Wicher Przelewice
19-09 Mechanik Warnice - Piast Karsko
20-09 Koral Mostkowo - Jedność Przewłoki
20-09 GKS Golenice - Piast Kolin
20-09 Błyskawica Kluki - Iskra II Banie
20-09 Unia Swochowo - Bryza Reńsko

A Klasa gr. 7
20-09 Ina Nadarzyn - Korona Raduń
20-09 Orzeł Żeńsko - Pomorzanin Zamęcin
20-09 Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec
20-09 Iskra Lutówko - Iskra Warszyn
20-09 Iskra Pomień - Ina Recz
20-09 Klon Krzęcin - Świt Barnimie

A Klasa gr. 8
20-09 Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica
20-09 Płomień Jeżyczki - Błękitni Tychowo
20-09 Passat Bukowo Morskie - Wieża II Postomino
20-09 KS Skibno - Arkadia Malechowo
20-09 Fala ABFrost Gąski - Derby Gwiazdowo

A Klasa gr. 9
20-09 Hubertus Biały Bór - Błękitni Gonne Małe
20-09 Gryf Dobrowo - Grot Bonin
20-09 Huragan Bierzwnica - Sokół Spore
20-09 Pogoń Wierzchowo - Wicher Rąbino
20-09 Hajka Zegrze Pomorskie - Grom Świelino
20-09 KS Gwda Wielka - Wicher Mierzym

A Klasa gr. 10
19-09 Mirstal Mirosławiec - Wspólni Różewo
20-09 Legion Strączno - Bytyń Nakielno
20-09 Santos Kłębowiec - Sad Chwiram
20-09 Kopanik Lubno - Błękitni Pomierzyn
20-09 Gryf Budowo - Grom Szwecja
20-09 Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo
20-09 Znicz Dzikowo - Grom Giżyno

rozegrane mecze:
A Klasa gr. 1
11:2 - AP Kotwica Kołobrzeg - Grot Gorawino
5:1 - Resko Karcino - Bałtyk Gostyń
0:7 - Płomień Pobłocie Wielkie - Kotwica II Kołobrzeg
3:5 - Bizon Cerkwica - Derby Karścino
0:5 - Sokół Lulewice - Wrzos Wrzosowo
10:2 - Korona Stuchowo - Syrena-Grot Rymań

A Klasa gr. 2
1:4 - Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica
2:2 - OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo
1:1 - Błękitni Trzygłów - Jastrząb Łosośnica
5:1 - Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska
3:2 - Pomorzanin Przybiernów - Hanza Goleniów
1:9 - Znicz Wysoka Kamieńska - Pomorzanin Przybiernów

A Klasa gr. 3
1:0 - Czarni Marianowo - Orzeł Małkocin
0:0 - Wicher Reptowo - Ina Ińsko
0:2 - Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino
2:4 - Polski Cukier Kluczevia II St. - Sparta Skalin
0:2 - Unia Stargard - Rolpol Chlebowo
3:1 - Płomień Lisowo - WODR Barzkowice
8:0 - Dąbrovia Stara Dąbrowa - Zorza Tychowo

A Klasa gr. 4
1:0 - Chemik II Police - Vielgovia Szczecin
5:2 - Wicher Steklno - Zryw Kołbaskowo
2:2 - Grot Gardno - Świat Drzewa KP Przecław
0:3 - Czarni Czarnówko - Czarni Szczecin
5:0 - Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź
3:2 - Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
3:1 - Ehrle Dobra Szczecińska - Odrzanka Radziszewo

A Klasa gr. 5
1:4 - Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl
4:1 - Czcibor Cedynia - Sekwoja Brwice
1:0 - Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice
1:7 - Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica
3:4 - Zieloni Zielin - Pomorzanin Cychry
0:0 - LUKS Krzywin - Piast Piaseczno

A Klasa gr. 6
3:5 - Jedność Przewłoki - Unia Swochowo
1:1 - Piast Karsko - Czarni Fiege Lubanowo
2:3 - Bryza Reńsko - Sęp Brzesko
0:1 - Wicher Przelewice - GKS Golenice
4:1 - Polonia Giżyn - Błyskawica Kluki
5:2 - Iskra II Banie - Koral Mostkowo
1:7 - Piast Kolin - Mechanik Warnice

A Klasa gr. 7
3:0 - Ina Recz - Sokół Granowo
1:1 - Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn
0:1 - Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin
0:8 - Iskra Warszyn - Iskra Pomień
7:1 - Świt Barnimie - Iskra Lutówko
7:2 - Korona Raduń - Orzeł Żeńsko

A Klasa gr. 8
3:0 - Wieża II Postomino - Płomień Jeżyczki
1:2 - Błękitni Tychowo - Fala ABFrost Gąski
0:3 - Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin
4:0 - Wrzos Wrześnica - Passat Bukowo Morskie
0:3 - Arkadia Malechowo - Olympic Warszkowo

A Klasa gr. 9
2:2 - Grom Świelino - Hubertus Biały Bór
0:5 - Wicher Rąbino - Gryf Dobrowo
4:1 - Wicher Mierzym - Pogoń Wierzchowo
1:2 - Sokół Spore - KS Gwda Wielka
4:0 - Grot Bonin - Hajka Zegrze Pomorskie
2:3 - Błękitni Gonne Małe - Huragan Bierzwnica

A Klasa gr. 10
1:3 - Sad Chwiram - Gryf Budowo
2:2 - Bytyń Nakielno - Kopanik Lubno
2:0 - Błękitni Pomierzyn - Mirstal Mirosławiec
1:3 - Grom Szwecja - Znicz Dzikowo
3:3 - Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec
2:6 - Grom Giżyno - Legion Strączno
2:4 - Wspólni Różewo - Pionier 95 Borne Sulinowo

 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
1 » Lisek wygrywa w Poznani »
mecze:
30 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
29 » Polonia Płoty-Darłovia  »
28 » Kłos Pełczyce-Odra Choj »
26 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
23 » Korona Stuchowo-Syrena- »
21 » Arkonia Szczecin-Iskra  »
16 » Kotwica Kołobrzeg-GKS P »
16 » Wieża Postomino-Orzeł W »
16 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
15 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124722
• newsów: 73866
• użytkowników: 74794
• komentarzy: 1102204
• zdjęć: 800636
• relacji: 38739
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies