ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 03.07.2020 13:08
Zmiany w rozgrywkach. Dodatkowe awanse
Wydział Gier i Ewidencji , że na podstawie decyzji Prezydium Zarządu ZZPN z dnia 26.06.br skład Klas Okręgowych został uzupełniony o trzy najlepsze drużyny z drugich miejsc A klasy sezonu 2019/2020, spełniających kryteria licencyjne tj. Sarmata Dobra, Jantar Dziwnów, Orzeł Grzędzice.

W związku z powyższym oraz wobec utrzymania licencji Stal Szczecin na Klasę Okręgową, liczba drużyn uprawnionych do gry w Klasie Okręgowej w sezonie 2020/2021 wyniesie 73 (3 grupy - 18 drużyn, 1 grupa - 19 drużyn). Informujemy również, że rozgrywki A Klasy w sezonie 2020/2021 uzupełnią drużyny z drugich miejsc z klasy B sezonu 2019/2020 tj. Iskra II Banie i Jantar II Dziwnów oraz nowe drużyny z oddziału Koszalin Kotwica II Kołobrzeg, AP Kotwica Kołobrzeg, Hubertus Biały Bór. Brak dostępnego opisu zdjęcia.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 30.06.2020 22:03
Rozlosowano ćwierćfinały Pucharu Polski ZZPN
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN, przedstawia wyniki losowania par 1/4 Rundy Pucharu Polski ZZPN.

Termin rozegrania spotkań, to sobota, 4 lipca o godz. 17:00.
1.Wieża Postomino - Sokół Karlino
2.Iskierka Szczecin - Świt Szczecin
3.Pomorzanin Sławoborze - Bałtyk Koszalin
4.SCRS Barlinek - Chemik Police

Pary półfinałowe utworzą zwycięzca meczu nr 1 ze zwycięzcą meczu nr 2 oraz zwycięzca meczu nr 3 ze zwycięzcą meczu nr 4.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 29.06.2020 12:05
Sparingpartner poszukiwany
DKS JANTAR DZIWNÓW (A klasa gr. I - Szczecin) poszukuje sparingpartnera w terminie 11.07.2020 r. (sobota) Miejsce oraz dokładna godzinna do ustalenia.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa zulekodrzanka - 28.06.2020 12:28
Odrzanka szuka sparingpartnera
Klub Odrzanka Radziszewo szuka chętnego zespołu do rozegrania sparingu w dniu 01.07 (środa) o godzinie 18:00 na stadionie w Daleszewie. W razie zainteresowania prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503055392.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Michalsky - 25.06.2020 21:03
Sparingpartner poszukiwany

Klub Lotnik Czarne poszukuje chętnego zespołu do rozegrania sparingu w dniu 28.06.2020 r. (Niedziela) na euroboisko w Płotach o godzinie 17:00, bądź również na boisku rywala. Zapraszamy chętne zespoły do kontaktu pod numerem telefonu 781124746
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Jabson15 - 25.06.2020 19:36
Sparingpartner poszukiwany

Występująca w A klasie Zorza Tychowo poszukuje sparing partnera na  27 lub 28 czerwca. Zainteresowanych proszę o kontakt na nr 667028367. Miejsce i godzina do ustalenia.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 25.06.2020 07:00
Przed nami VI Runda Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 27 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze VI Rundy Pucharu Polski ZZPN.

Pary VI rundy:
1. Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin
2. Odra Chojna - Chemik Police
3. Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin
4. SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin
5. Korona Człopa - Sokół Karlino
6. Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg
7. Wieża Postomino - Rasel Dygowo
8. Sława Sławno - Bałtyk Koszalin

Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Szczecin
Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kacyk - 23.06.2020 21:18
Piast poszukuje sparingpartnera
Klub Sportowy Piast Kolin poszukuje drużyny do rozegrania sparingu 27 lub 28 czerwiec.Chętnych zapraszam do kontaktu-517-713-458.
        starsze newsy   
 

A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KS Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 3 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 12 31 10 1 1 52 / 17
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 12 30 10 0 2 38 / 17
3.  Czarni 44 Szczecin 12 25 8 1 3 29 / 16
4.  Świat Drzewa KP Przecław 12 25 8 1 3 29 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 13 33 11 0 2 43 / 20
2.  Orzeł Grzędzice 13 32 10 2 1 40 / 15
3.  Łabędź Widuchowa 13 29 9 2 2 53 / 18
4.  Grot Gardno 13 25 8 1 4 41 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 32 10 2 0 59 / 15
2.  Myśla Dargomyśl 12 26 8 2 2 36 / 22
3.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14
4.  Pomorzanin Cychry 12 24 7 3 2 30 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 13 34 11 1 1 66 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 13 31 10 1 2 50 / 16
3.  Sęp Brzesko 13 29 9 2 2 47 / 22
4.  Polonia Giżyn 13 29 9 2 2 56 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 34 11 1 0 61 / 12
2.  Ina Nadarzyn 12 30 10 0 2 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 12 28 9 1 2 33 / 15
4.  Iskra Pomień 12 22 7 1 4 38 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 8 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Radew Białogórzyno 13 34 11 1 1 68 / 23
2.  Wrzos Wrzosowo 13 31 10 1 2 53 / 17
3.  Resko Karcino 13 27 9 0 4 49 / 31
4.  Jantar Siemyśl 13 27 9 0 4 44 / 29
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra 10 28 9 1 0 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 10 23 7 2 1 23 / 12
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 10 19 6 1 3 33 / 21
4.  Grom Świelino 10 18 6 0 4 19 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
rozegrane mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
0:4 - Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica
2:3 - Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń
4:6 - Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
4:0 - Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście
10:1 - Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska
2:0 - KS Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
1:2 - Unia Stargard - Płomień Lisowo
4:1 - WODR Barzkowice - Orkan Dalewo
0:2 - Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa
0:3 - Promień Mosty - Sarmata Dobra
1:1 - Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo
1:1 - Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice
4:2 - Ina Ińsko - Masovia Maszewo

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
0:2 - OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław
1:6 - Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze
2:3 - Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo
4:0 - Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police
1:4 - Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin
4:1 - Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
1:10 - Czarni Czarnówko - Wicher Steklno
2:2 - Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz
3:0 - Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin
2:4 - Podlesie Sowno - Unia Swochowo
3:11 - Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa
2:1 - Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo
2:1 - Wicher Steklno - Ogniwo Babinek

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
3:4 - Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl
3:0 - Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin
1:3 - GKS Golenice - Witniczanka Witnica
2:2 - Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna
4:4 - Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno
1:0 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
1:5 - Zorza Tychowo - Sęp Brzesko
2:4 - Wicher Przelewice - Polonia Giżyn
1:1 - Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St.
0:5 - Iskra Warszyn - Bryza Reńsko
2:1 - Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
1:0 - Koral Mostkowo - Piast Kolin
3:0 - SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
2:0 - Iskra Pomień - Remor Recz
2:5 - Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik
1:4 - Sokół Granowo - Ina Nadarzyn
2:2 - Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec
3:4 - Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica
6:1 - Klon Krzęcin - Korona Raduń

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
3:1 - Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice
5:4 - Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań
5:2 - Wicher Mierzym - Derby Karścino
1:2 - Grot Gorawino - Jantar Siemyśl
5:1 - Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino
1:6 - Gryf Dobrowo - Grot Bonin
2:8 - Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
0:4 - Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica
1:3 - KS Skibno - Arkadia Malechowo
2:2 - Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki
1:6 - Pogoń Noskowo - KS Sieciemin
1:5 - Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów
11:4 - Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
6:3 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe
0:3 - Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra
2:1 - Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2 - Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica
1:3 - Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
3:0 - Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo
0:1 - Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo
0:4 - Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja
4:5 - Legion Strączno - Wspólni Różewo
3:4 - Grom Giżyno - Sokół Suliszewo
3:0 - Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec
1:2 - Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie

 
top komentarze
newsy:
6 » Zmiany w rozgrywkach. D »
4 » Niedomówienia między wł »
4 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
3 » Stal z licencją na grę
2 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » Stal Szczecin bez licen »
1 » Stal szuka sparingspart »
1 » Krzysztof Filipowicz na »
mecze:
7 » Pomorzanin Sławoborze-K »
6 » SCRS Barlinek-Pogoń II  »
5 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
4 » Wieża Postomino-Sokół K »
4 » Wieża Postomino-Rasel D »
3 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
3 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
2 » Iskierka Szczecin-Świt  »
2 » Korona Człopa-Sokół Kar »
2 » Sarmata Dobra-Vineta Wo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoropaulinus
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2838
• imprez: 120645
• newsów: 73420
• użytkowników: 74483
• komentarzy: 1094986
• zdjęć: 794057
• relacji: 38570
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies