piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga TUPACK - 09.09.2021 09:58
Teraz derby nadmorskie
Dla piłkarzy Floty nadszedł czas derbów. Wprawdzie Świnoujście od Darłowa dzieli szmat drogi, ale są to jedyne w Kipsta IV lidze miasta z bezpośrednim dostępem do morza. Zatem po derbach wyspiarskich przyszedł czas na nadmorskie. Spotkanie Darłovia - Flota w najbliższą sobotę, 11 września 2021, o godzinie 12:00 w Darłowie.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 07.09.2021 21:16
Wyniki losowania IV rundy Pucharu Polski ZZPN
Wydział Rozgrywek prezentuje wyniki losowania IV rundy Pucharu Polski ZZPN. Termin rozegrania spotkań: 15.09.2021r. (środa), godz. 17:15.

Pary Pucharu ZZPN Szczecin
Pary Pucharu ZZPN Koszalin
piłka nożna / IV liga ArieL - 05.09.2021 12:58
Chemik wygrywa z GKS Manowo
autor: Ariel SzydłowskiPewnym zwycięstwem zakończył się pojedynek Chemika z GKS Manowo. Chemicy pokonali GKS 4:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Drumlak, Ponce Garcia i Data.

Chemicy do meczu z GKS Manowo przystępowali po środowej porażce z Olimpem Gościno i już w pierwszej akcji meczu widać było chęć rehabilitacji za porażkę w Gościnie.
Żółtozieloni cały czas nacierali na bramkę gości i przez pierwsze 20 minut meczu stworzyli sobie 4 doskonałe okazje do zdobycia bramki. Swoje szanse mieli Drumlak, dwa razy Dąbrowski i Ponce Garcia. Wreszcie w 21 minucie spotkania po kapitalnej akcji Ponce Garcia, Dąbrowski i Drumlak ten ostatni z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 02.09.2021 12:53
Gdzie się dwóch bije, tam Dąb korzysta
autor: TUPACKNie było to porywające widowisko. Oba zespoły zdały egzamin z gry defensywnej, ale przez to było dużo piłek, które nie trafiały do adresatów oraz strat, nawet na własnych połowach.

Na szczęście dla obu zespołów, obrony były na tyle czujne, że błędy naprawiały. Okazji do strzelenia bramki więcej wypracowała Flota, ale tę najlepszą mieli gospodarze. Z pierwszej połowy godne odnotowania są raptem 3 sytuacje. W 15 minucie sędziowie nie uznali bramki dla Gwardii z powodu spalonego, w 25 ostro zza pola karnego uderzył Turajski i 5 minut później, po akcji na lewym skrzydle Turajskiego z Adamskim i podaniu Staniszewskiego, spudłował Szewczuk. Myślę, że 16-letni Maks Turajski był najjaśniejszą osobą w pierwszej połowie, nie tylko z powodu koloru włosów.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 31.08.2021 20:30
Piąta kolejka czwartej ligi
W środę zostaną rozegrane kolejne jesienne spotkania IV ligi zachodniopomorskiej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 30.08.2021 10:45
To będzie starcie gigantów
autor: choro4Czwarta kolejka Kipsta IV ligi przyniosła kilka zaskakujących wyników. Największa sensacja to porażka Hutnika Szczecin w Dygowie z Raselem, który wcześniej nie strzelił nawet bramki, a Hutnikowi włożył trzy. Przegrała też Vineta Wolin w Wałczu, co pozwoliło Orłowi wyjść na czwartą pozycję, a że Darłovia nie dała rady koszalińskiej Gwardii, na chwilę obecną ścisła czołówka składa się z 3 zespołów, których w zeszłym sezonie w IV lidze nie było. Są to spadkowicze z III ligi Flota i Gwardia, oraz beniaminek Dąb. Niektórych może zaskakiwać obecność w tym gronie drużyny z Dębna, ale wiadomo, że dla klubu tego nastały lepsze czasy. Jest sponsor, były transfery i efekt jest jaki jest. Czwarty Orzeł Wałcz traci do czołowej trójki 3 punkty a zespoły z miejsc 5 - 7 po 5. W tej trójce jest kolejny beniaminek - dobrze nam znany Jeziorak Szczecin. Czołowy tercet nie stracił jeszcze punktu. Ten stan trwać będzie jednak tylko do środy. Tego bowiem dnia w Koszalinie dojdzie do pojedynku Gwardii z Flotą!
piłka nożna / IV liga ArieL - 29.08.2021 20:16
Pewna wygrana z Zefirem Wyszewo
autor: Ariel SzydłowskiPewnym zwycięstwem żółtozielonych zakończył się mecz IV kolejki z Zefirem Wyszewo.

Policzanie od początku meczu starali się przejąć inicjatywę i szybko zdobyć bramkę, która pozwoliłaby dać trochę spokoju na boisku.
Jednak to goście na początku spotkania mogli wyjść na prowadzenie. Na szczęście napastnik Zefiru nie wykorzystał doskonałej okazji po błędzie naszej obrony. W odpowiedzi żółtozieloni mieli dwie szanse na objęcie prowadzenia.