ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN
piłka nożna / Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN -
Zimowy Turniej o Puchar Prezesa ZZPN - podział na grupy
32 zespoły z czterech klas rozgrywkowych wezmą udział w III edycji Zimowego Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN. Wydział Rozgrywek dokonał podziału na grupy i przygotował wstępny terminarz.

Podział na grupy powstał na podstawie klucza terytorialnego, poziomu rozgrywek, dostępności do boisk oraz uwag zgłoszonych przez kluby. Spotkania w grupach rozgrywane będą w terminach (20/21.01, 27/28.01, 03/04.02) w miejscach wyznaczonych przez ich gospodarzy. Rozgrywki w grupie będą prowadzone systemem każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny w każdej grupie awansują do 1/8 finału.
Gospodarze spotkań zobowiązani są do podania terminów i miejsc rozegrania poszczególnych spotkań do dnia 15 grudnia 2023 roku na adres e-mail przeciwnika oraz do Wydziału Rozgrywek. Dopuszcza się zmianę gospodarza spotkania za porozumieniem drużyn.

PODZIAŁ NA GRUPY I RAMOWE TERMINARZE TURNIEJU

GRUPA A
1. Orzeł Mrzeżyno (B klasa)
2. Gwardia II Koszalin (B klasa)
3. Sparta Gryfice (Klasa Okręgowa)
4. KS Mustang (B klasa)

TERMINARZ:
20/21.01 Gwardia II Koszalin - Sparta Gryfice
Orzeł Mrzeżyno - KS Mustang
27/28.01 Orzeł Mrzeżyno - Gwardia II Koszalin
Sparta Gryfice - KS Mustang
03/04.02 KS Mustang - Gwardia II Koszalin
Sparta Gryfice - Orzeł Mrzeżyno

GRUPA B
1. Ina II Goleniów (B klasa)
2. Sparta Węgorzyno (A klasa)
3. Dąb Dębice (A klasa)
4. Jastrząb Łosośnica (A klasa)

TERMINARZ:
20/21.01 Ina II Goleniów - Sparta Węgorzyno
Dąb Dębice - Jastrząb Łosośnica
27/28.01 Ina II Goleniów - Jastrząb Łosośnica
Sparta Węgorzyno - Dąb Dębice
03/04.02 Jastrząb Łosośnica - Sparta Węgorzyno
Ina II Goleniów - Dąb Dębice

GRUPA C
1. Świt Szczecin (Junior Starszy)
2. Hutnik II Szczecin (B klasa)
3. Mierzynianka Mierzyn (Klasa Okręgowa)
4. FASE Szczecin (B klasa)

TERMINARZ:
20/21.01 Świt Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
Hutnik II Szczecin - FASE Szczecin
27/28.01 FASE Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
Świt Szczecin - Hutnik II Szczecin
03/04.02 Hutnik II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
FASE Szczecin - Świt Szczecin

GRUPA D
1. Tanowia Tanowo (A klasa)
2. Arkonia Szczecin (Klasa Okręgowa)
3. Pionier Szczecin (B klasa)
4. Wołczkowo Bezrzecze (A klasa)

TERMINARZ:
20/21.01 Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin
Wołczkowo Bezrzecze - Pionier Szczecin
27/28.01 Tanowia Tanowo - Pionier Szczecin
Arkonia Szczecin - Wołczkowo Bezrzecze
03/04.02 Tanowia Tanowo - Wołczkowo Bezrzecze
Pionier Szczecin - Arkonia Szczecin

GRUPA E
1. Okręt Szczecin (B klasa)
2. Czarni Szczecin (A klasa)
3. Pomorzanin Przybiernów (A klasa)
4. Future Szczecin (Junior Starszy)

TERMINARZ:
20/21.01 Okręt Szczecin - Pomorzanin Przybiernów
Czarni Szczecin - Future Szczecin
27/28.01 Future Szczecin - Pomorzanin Przybiernów
Okręt Szczecin - Czarni Szczecin
03/04.02 Pomorzanin Przybiernów - Czarni Szczecin
Future Szczecin - Okręt Szczecin

GRUPA F
1. Błękitni Stargard (Junior Starszy)
2. Rolpol Chlebowo (A klasa)
3. Znicz Niedźwiedź (A klasa)
4. Unia Swochowo (A klasa)

TERMINARZ:
20/21.01 Błękitni Stargard - Znicz Niedźwiedź
Unia Swochowo - Rolpol Chlebowo
27/28.01 Błękitni Stargard - Rolpol Chlebowo
Znicz Niedźwiedź - Unia Swochowo
03/04.02 Błękitni Stargard - Unia Swochowo
Rolpol Chlebowo - Znicz Niedźwiedź

GRUPA G
1. Odrzanka Radziszewo (A klasa)
2. Mechanik Warnice (A klasa)
3. Błękit Pniewo (A klasa)
4. GKS II Kołbacz (B klasa)

TERMINARZ:
20/21.01 Odrzanka Radziszewo - Mechanik Warnice
Błękit Pniewo - GKS II Kołbacz
27/28.01 GKS II Kołbacz - Mechanik Warnice
Błękit Pniewo - Odrzanka Radziszewo
03/04.02 Mechanik Warnice - Błękit Pniewo
Odrzanka Radziszewo - GKS II Kołbacz

GRUPA H
1. Pogoń II Barlinek (B klasa)
2. Piast Kolin (A klasa)
3. Iskra Lutówko (A klasa)
4. Orzeł Grzędzice (Klasa Okręgowa)

TERMINARZ:
20/21.01 Pogoń II Barlinek - Piast Kolin
Iskra Lutówko - Orzeł Grzędzice
22/23.01 Pogoń II Barlinek - Iskra Lutówko
Orzeł Grzędzice - Piast Kolin
03/04.02 Pogoń II Barlinek - Orzeł Grzędzice
Piast Kolin - Iskra Lutówko
źródło: zzpn.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Orzeł Pęzino szuka spa »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
4 » Radomiak Radom-Pogoń Sz »
2 » Pogoń Szczecin-ŁKS Łódź
1 » Sokół Sokoliniec-Bryza  »
1 » KPR Ruch Chorzów-SPR Po »
1 » Perła URB Dygowo-Ina Go »
1 » Wieża Postomino-Polski  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
Bengoro Poloniarz2...
gości: 3
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151537
• newsów: 77971
• użytkowników: 80986
• komentarzy: 1170572
• zdjęć: 889853
• relacji: 40529
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies