ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
autor: Musachi
W sobotę 11 czerwca 2022r. w  hali sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego12b wSzczecinie, dzięki wsparciu Gminy Miasto Szczecin, odbyła się dwunasta edycja Szczecińskiej Spartakiady Karate Dzieci i Młodzieży zorganizowana przez Klub Karate Samuraj.

W turnieju wzięło udział 156 zawodników reprezentujących 8 klubów karate Shotokan z województwa lubuskiego, dolnośląskiego i zachodniopomorskiego: Kostrzyński Klub Karate, KK Tora Legnica, LUKS Karate Goleniów, Kamikaze Szczecin, Shobu-kan Stargard, UKS Karate Funakoshi do Szczecin, UKS Polsko-Amerykańskich Szkół, KK Samuraj Szczecin.
W klasyfikacji punktowej pierwsze miejsce zajęli zawodnicy z Klubu Karate Samuraj Szczecin, wyprzedzając Klub Kamikaze Szczecin i UKS Polsko-Amerykańskich Szkół.


Wyniki Toru sprawności fizycznej (miejsca 1-3)

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy do 7 l
1. Ksawier Sobkowski - Kostrzyński Klub Karate
2. Maurycy Sterna - Samuraj Szczecin
3. Kajetan Szewczyk - Kostrzyński Klub Karate

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta do 7 l
1. Zuzanna Kuryłów - Kamikaze Szczecin
2. Emilia Sabalska - UKS PASP Szczecin
3. Nina Szypulińska - Kamikaze Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 8 l
1. Miłosz Dadeło - LUKS Karate Goleniów
2. Dawid Szucki - UKS PASP Szczecin
3. Kacper Grabowski - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 8 l
1. Laura Bawelska - LUKS Karate Goleniów
2. Hanna Markowska - Samuraj Szczecin
3. Maria Kamrowska - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 9 l.
1. Kamil Jastrzębski - LUKS Karate Goleniów
2. Jakub Bachanowicz - UKS PASP Szczecin
3. Jan Zimoń - UKS PASP Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 9 l
1. Maja Sabalska - UKS PASP Szczecin
2. Amelia Fydryk - Samuraj Szczecin
3. Diana Szypulińska - Kamikaze Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 10 l.
1. Wiktor Strzyżewski - Samuraj Szczecin
2. Aliaksei Zahorny - Samuraj Szczecin
3. Tytus Karmowski - Kamikaze Szczecin
Konkurencja TOR SPRAWNOŚCIOWY Dziewczęta 10 l
1. Natalia Bielecka - UKS PASP Szczecin
2. Alicja Koryńska - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Maria Piekarska - Kamikaze Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Chłopcy 11 l.
1. Piotr Świderski - UKS PASP Szczecin
2. Borys Kawczyński - UKS PASP Szczecin
3. Antoni Gruca - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Dziewczęta 11 l
1. Michalina Grzybowska - UKS PASP Szczecin
2. Hanna Gabryelska - UKS PASP Szczecin
3. Hanna Binkowska - UKS PASP Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Młodzicy 12-13 l.
1. Krzysztof Falba - Samuraj Szczecin
2. Antoni Strzyżewski - Samuraj Szczecin
3. Mateusz Susło - Samuraj Szczecin

Konkurencja TOR SPRAWNOŚCI Młodziczek 12-13 l.
1. Hanna Kazimierczak - UKS PASP Szczecin
2. Emilia Białek - Shobu-Kan Stargard
3. Alicja Gabryelska - UKS PASP Szczecin

Wyniki konkurencji Kata
Kata indywidualnie Dziewcząt do 7 lat

1. Aleksandra Tobisiak - Kamikaze Szczecin
2. Emilia Sabalska - UKS PASP Szczecin
3. Nina Szypulińska - Kamikaze Szczecin
3. Kinga Mielczarek - Kostrzyński Klub Karate

Kata indywidualnie Chłopców do7 lat
1. Dorian Dąbrowski - Kamikaze Szczecin
2. Ksawier Sobkowski - Kostrzyński Klub Karate
3. Kajetan Szewczyk - Kostrzyński Klub Karate
3. Franciszek Stankowski - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 8 lat
1. Zuzanna Fabisiak - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Hanna Markowska - Samuraj Szczecin
3. Nina Puzerewska - Kamikaze Szczecin
3. Dorota Mielczarek - Kostrzyński Klub Karate

Kata indywidualnie Chłopców 8 lat
1. Tymoteusz Warachowski - Kamikaze Szczecin
2. Kacper Grabowski - Samuraj Szczecin
3. Igor Wiktorzak - Samuraj Szczecin
3. Marceli Bednarz - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 9 lat
1. Mariia Tishehenko - Kamikaze Szczecin
2. Maja Sabalska - Samuraj Szczecin
3. Hanna Żmijewska - Kostrzyński Klub Karate
3. Oliwia Mikulska - LUKS Karate Goleniów

Kata indywidualnie Chłopców 9 lat
1. Błażej Karbowiak - Shobu-kan Stargard
2. Kamil Jastrzębski - LUKS Karate Goleniów
3. Leon Sienkiewicz - Kamikaze Szczecin
3. Mateusz Aleksa - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 10-11 lat do 8kyu
1. Alicja Małecka - Samuraj Szczecin
2. Agata Steblewska - UKS PASP Szczecin
3. Hanna Binkowska - UKS PASP Szczecin
3. Liliana Kaczanowska - UKS PASP Szczecin

Kata indywidualnie Dziewcząt 10-11 lat +7kyu
1. Lena Adaśko - UKS Funakoshi-do Szczecin
2. Aleksandra Suzynowicz - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Hanna Olewnik - Samuraj Szczecin
3. Daria Kochanowska - Shobu-kan Stargard

Kata Indywidualnie Chłopców 10-11 lat do 8kyu
1. Antoni Gruca - Samuraj Szczecin
2. Kacper Żochowski - Samuraj Szczecin
3. Artur Malka - Kamikaze Szczecin
3. Borys Kawczyński - UKS PASP Szczecin

Kata Indywidualnie Chłopców 10-11 lat +7kyu
1. Przęczka Mateusz - Kamikaze Szczecin
2. Oskar Urbaniak - Kamikaze Szczecin
3. Arkadiusz Helbig - UKS Funakoshi-do Szczecin
3. Wojciech Bobel - Shobu-kan Stargard

Kata indywidualnie Młodziczek 9-7 kyu
1. Amelia Łucko - Shobu-Kan Stargard
2. Emilia Białek - Shobu-Kan Stargard
3. Julia Pałczyńska - Shobu-Kan Stargard
3. Alessia Mariani - Shobu-Kan Stargard

Kata indywidualnie Młodziczek +6 kyu
1. Amelia Liersz - Kamikaze Szczecin
2. Alicja Gabryelska - UKS PASP Szczecin
3. Anna Olszewska - Kamikaze Szczecin
3. Klaudia Prodan - Kamikaze Szczecin

Kata indywidualnie Młodzików 9-7 kyu
1. Krzysztof Falba - Samuraj Szczecin
2. Mateusz Susło - Samuraj Szczecin
3. Bartosz Łuczkowski - Tora Legnica
3. Jakub Lewicki - LUKS Karate Goleniów

Kata indywidualnie Młodzików +6 kyu
1. Wiktor Steblewski - Samuraj Szczecin
2. Antoni Strzyżewski - Samuraj Szczecin
3. Kajetan Konieczny - Kostrzyński Klub Karate
3. Mieczysław Lasak - Tora Legnica

Wyniki konkurencji Kumite
Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat -34kg

1. Mariia Tishehenko - Kamikaze Szczecin
2. Agata Steblewska - UKS PASP Szczecin
3. Hanna Gabryelska - Samuraj Szczecin

Kumite ind. dziewcząt 10-11 lat +34kg
1. Hanna Olewnik - Samuraj Szczecin
2. Alicja Małecka - Samuraj Szczecin
3. Gabriela Kotwas - Kamikaze Szczecin

Kumite ind. chłopców 10-11 lat -37kg
1. Antoni Gruca - Samuraj Szczecin
2. Brajan Szostakowski - Shobu-kan Stargard
3. Kamil Nazzal - Kamikaze Szczecin

Kumite ind. chłopców 10-11 lat +37kg
1. Adam Scholz - Tora Legnica
2. Mateusz Przęczka - Kamikaze Szczecin
3. Oskar Urbaniak - Kamikaze Szczecin

Kumite indywidualnie Młodziczek - 45 kg
1. Anna Olszewska - Kamikaze Szczecin
2. Alicja Gabryelska - Samuraj Szczecin
3. Julia Bulanowska - Kamikaze Szczecin
3. Klaudia Prodan - Kamikaze Szczecin

Kumite indywidualnie Młodziczek + 45 kg
1. Weronika Bożyczko - Samuraj Szczecin
2. Lena Górniak - Samuraj Szczecin
3. Inga Szeja - Samuraj Szczecin
3. Maja Tyszka - Samuraj Szczecin

Kumite indywidualnie Młodzików - 45 kg
1. Antoni Strzyżewski - Samuraj Szczecin
2. Jakub Macioszek - Shobu-kan Stargard
3. Igor Szydełko - Tora Legnica
3. Jakub Lewicki - LUKS Karate Goleniów

Kumite indywidualnie Młodzików +45 kg
1. Mateusz Susło - Samuraj Szczecin
2. Krzysztof Falba - Samuraj Szczecin
3. Karol Fiołek - Tora Legnica
źródło: Ryszard Kulikowski
 

multimedia
najnowsze multimedia







Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
49 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
31 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
21 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
20 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
16 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
16 » Wieża Postomino-MKP Szc »
14 » Chemik Police-Gwardia K »
14 » Olimp Gościno-Iskierka  »
14 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
13 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Buziout CENTRA1
kibic1978 Meteor80
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3013
• imprez: 138337
• newsów: 76520
• użytkowników: 79960
• komentarzy: 1142803
• zdjęć: 850639
• relacji: 39899
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies