ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa -
Strzelcy w IV grupie Klasy Okręgowej
autor: KoGutKlasyfikacja strzelców bramek w IV grupie klasy okręgowej po sezonie 2021/2022. Pierwsze miejsce z 30 trafieniami zajął Dawid Dziewiński z Zorzy Dobrzany.

Strzelcy:
30 - Dawid Dziewiński (Zorza Dobrzany),

27 - Adam Leśniak (Gavia Choszczno),
22 - Mateusz Nowak (Piast Chociwel),
21 - Paweł Kulesa (Orzeł Bierzwnik),
18 - Maciej Górniak (Lech Czaplinek), Sebastian Tomaszewski (Iskra Pomień),
17 - Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie),
16 - Tomasz Dusza (Olimp Złocieniec), Damian Żaba (Ina Ińsko),
15 - Patryk Rygiel (Olimp Złocieniec), Mateusz Twarkiewicz (Calisia Kalisz Pomorski), Kamil Ważny (Zorza Dobrzany),
14 - Wojciech Witoń (Sparta Węgorzyno),
13 - Bartosz Dobrowolski (Światowid 63 Łobez),
11 - Wojciech Guźniczak (Sarmata Dobra), Marcin Hyriak (Piast Chociwel), Mateusz Pawłowski (Lech Czaplinek), Cezary Szkup (Sarmata Dobra), Filip Walczak (Iskra Pomień), Krzysztof Woźniak (Błękitni Pomierzyn),
10 - Kacper Banaszak (Drawa Drawno 8, Calisia Kalisz Pomorski 2), Paweł Borowczyk (Korona Człopa), Krzysztof Kuca (Olimp Złocieniec), Jarosław Szybkowski (Błękitni Pomierzyn),
9 - Patryk Barszczewski (Orzeł Bierzwnik), Patryk Głasek (Błękitni Pomierzyn), Damian Graużul (Ina Ińsko), Maksymilian Szulik (Iskra Pomień),
8 - Marek Andrysiewicz (Gavia Choszczno), Dominik Ceglarek (Calisia Kalisz Pomorski), Damian Dzierbicki (Sarmata Dobra), Dmytro Kumpan (Korona Człopa), Bartosz Lendzion (Orzeł Bierzwnik), Tomasz Piotrowski (Zorza Dobrzany), Tomasz Walusiak (Gavia Choszczno), Piotr Wójcik (Korona Człopa), Gracjan Zwoliński (Gavia Choszczno),
7 - Paweł Bugała (Calisia Kalisz Pomorski), Michał Kujawka (KP Drawsko Pomorskie), Norbert Sztolin (Calisia Kalisz Pomorski), Nikodem Szymczak (Piast Chociwel),
6 - Patryk Fedorowicz (Korona Człopa), Waldemar Jędrasik (Drawa Drawno), Krystian Literski (Calisia Kalisz Pomorski), Jacek Loduchowski (Ina Ińsko), Mateusz Orlik (Zorza Dobrzany), Dawid Urbański (Światowid 63 Łobez), Damian Wieliczko (Piast Chociwel), Bartłomiej Woźniak (Lech Czaplinek), Kamil Zaborowski (Zorza Dobrzany),
5 - Paweł Aniołkowski (Ina Ińsko), Jakub Bubiłek (Światowid 63 Łobez), Dawid Jankowski (Ina Ińsko), Wojciech Kacprzyk (Zorza Dobrzany), Adam Kozak (Sparta Węgorzyno), Patryk Krajewski (Olimp Złocieniec), Maciej Maciejewski (Olimp Złocieniec), Jakub Malewicz (Olimp Złocieniec), Bartłomiej Niemczyk (Calisia Kalisz Pomorski), Arkadiusz Pawłowski (Sarmata Dobra), Bartłomiej Pawłowski (KP Drawsko Pomorskie), Sebastian Rajca (Światowid 63 Łobez), Paweł Sochanek (Sparta Węgorzyno), Kacper Szpakowski (Lech Czaplinek),
4 - Nikoloz Bitsadze (Calisia Kalisz Pomorski), Dawid Gryk (Orzeł Bierzwnik), Damian Jankowiak (Ina Ińsko), Daniel Jasiński (Calisia Kalisz Pomorski), Sebastian Kaczmarek (Światowid 63 Łobez), Jakub Krawętek (Światowid 63 Łobez), Kamil Lewandowski (Gavia Choszczno), Dariusz Maciejasz (Korona Człopa), Konrad Mularczyk (Korona Człopa), Mateusz Pawluczuk (Calisia Kalisz Pomorski), Paweł Pawluczuk (Calisia Kalisz Pomorski), Sebastian Tkacz (KP Drawsko Pomorskie), Adam Walicki (Sparta Węgorzyno), Przemysław Wolski (Sparta Węgorzyno), Kacper Zaczek (Gavia Choszczno 1, Orzeł Bierzwnik 3), Rafał Żuk (KP Drawsko Pomorskie),
3 - Filip Banaś (Światowid 63 Łobez), Michał Bany (KP Drawsko Pomorskie), Remigiusz Borejszo (Światowid 63 Łobez), Marcin Ćwiek (Gavia Choszczno), Michał Garbicz (Gavia Choszczno), Mateusz Jabłonowski (Sparta Węgorzyno), Patryk Jarecki (Ina Ińsko), Łukasz Kaczmarek (Olimp Złocieniec), Paweł Królik (Piast Chociwel), Paweł Kujawa (Olimp Złocieniec), Marcin Kuryluk (Ina Ińsko), Filip Plewiński (Sarmata Dobra), Cezary Przewoźniak (Calisia Kalisz Pomorski), Hubert Pytka (Lech Czaplinek 2, Olimp Złocieniec 1), Mateusz Rybka (Zorza Dobrzany), Bartłomiej Simiński (Lech Czaplinek), Marek Skory (Iskra Pomień), Dominik Tomaszewski (Błękitni Pomierzyn), Kacper Twardowski (Gavia Choszczno), Patryk Włóka (Sarmata Dobra), Bartosz Wojtuszko (Drawa Drawno), Patryk Wyrzykowski (Sparta Węgorzyno),
2 - Alan Ciarkowski (Piast Chociwel), Krzysztof Denisiuk (Ina Ińsko), Łukasz Góralski (Korona Człopa), Ruslan Holovanov (Piast Chociwel), Jakub Hołowienko (Calisia Kalisz Pomorski), Michał Jakubowski (Olimp Złocieniec), Patryk Kowalczyk (Lech Czaplinek), Łukasz Kupczyński (Calisia Kalisz Pomorski), Adrian Kuzio (Lech Czaplinek), Jakub Lenkiewicz (Sparta Węgorzyno), Rafał Leoniewski (Olimp Złocieniec), Tymoteusz Łacinnik (Calisia Kalisz Pomorski), Zbigniew Matwiejuk (Korona Człopa), Konrad Nachurny (Gavia Choszczno), Paweł Paszkiewicz (Gavia Choszczno), Robert Piłat (KP Drawsko Pomorskie), Dawid Polito (Sarmata Dobra), Kacper Pralicz (Korona Człopa), Maciej Rdzanek (KP Drawsko Pomorskie), Kacper Rogala (Drawa Drawno), Konrad Sałapata (Piast Chociwel), Dawid Sobol (Lech Czaplinek), Szymon Stróżyk (Lech Czaplinek), Marcin Surdacki (Gavia Choszczno), Alan Szubert (Piast Chociwel), Patryk Ściurkowski (Olimp Złocieniec), Wojciech Terlecki (KP Drawsko Pomorskie), Adam Woźniak (Błękitni Pomierzyn), Piotr Woźniak (Błękitni Pomierzyn),
1 - Grzegorz Bajko (Gavia Choszczno), Bartek Banasiak (Błękitni Pomierzyn), Kamil Bąk (Sarmata Dobra), Daniel Bieńko (Błękitni Pomierzyn), Robert Ciesiński (Olimp Złocieniec), Adam Czerwiński (Iskra Pomień), Artur Częścik (KP Drawsko Pomorskie), Radosław Downar (Sparta Węgorzyno), Dawid Dudzik (KP Drawsko Pomorskie), Mikołaj Dytwiński (Orzeł Bierzwnik), Arkadiusz Dziennik (Światowid 63 Łobez), Wojciech Fiszer (Zorza Dobrzany), Dawid Garbicz (Gavia Choszczno), Mariusz Gąsiorowski (Piast Chociwel), Adam Gołyński (KP Drawsko Pomorskie), Krzysztof Gołyński (KP Drawsko Pomorskie), Mateusz Grobel (Korona Człopa), Mariusz Grzelak (Zorza Dobrzany), Marcin Grzywacz (Światowid 63 Łobez), Kornel Iwanicz (Sarmata Dobra), Jakub Jaroński (Olimp Złocieniec), Mateusz Jureczko (Lech Czaplinek), Maciej Kaczmarek (Korona Człopa), Wojciech Kamieniak (Korona Człopa), Paweł Kibitlewski (Lech Czaplinek), Piotr Kibitlewski (Lech Czaplinek), Mateusz Kijo (Korona Człopa), Jakub Klimczak (Drawa Drawno), Konrad Klym (Ina Ińsko), Michał Klym (Ina Ińsko), Jakub Kmiecik (Światowid 63 Łobez), Tomasz Kobielski (Ina Ińsko), Artur Kobus (Iskra Pomień), Mariusz Kondratowicz (Lech Czaplinek), Mariusz Kortus (Ina Ińsko), Szymon Kowalczyk (Błękitni Pomierzyn), Wojciech Kozak (Sparta Węgorzyno), Mateusz Kuc (Olimp Złocieniec), Kacper Kukułka (Piast Chociwel), Grzegorz Kulesa (Orzeł Bierzwnik), Filip Kwiecień (Gavia Choszczno), Jakub Lipski (Zorza Dobrzany), Arkadiusz Literski (Calisia Kalisz Pomorski), Oskar Magiera (Gavia Choszczno), Kamil Marcińczyk (Orzeł Bierzwnik), Damian Maślewski (Sparta Węgorzyno), Andrzej Michalak (Orzeł Bierzwnik), Adrian Michalski (Drawa Drawno), Andrii Mikhailenko (Światowid 63 Łobez), Damian Multan (Piast Chociwel), Dawid Niedźwiedź (Sarmata Dobra), Sebastian Nikodem (Olimp Złocieniec), Mateusz Nowik (KP Drawsko Pomorskie), Przemysław Piluk (Zorza Dobrzany), Bartosz Popielarczyk (Gavia Choszczno), Kamil Raniszewski (Zorza Dobrzany), Paweł Sadkowski (Gavia Choszczno), Dawid Siekierzycki (Drawa Drawno), Grzegorz Skory (Iskra Pomień), Kacper Skrilec (Światowid 63 Łobez), Mateusz Smoleń (Światowid 63 Łobez), Kamil Sobol (KP Drawsko Pomorskie), Filip Stępiński (Sparta Węgorzyno), Jacek Szczerba (KP Drawsko Pomorskie), Patryk Szczygielski (Sparta Węgorzyno), Tomasz Szulik (Iskra Pomień), Jakub Terlecki (Gavia Choszczno), Dominik Tkacz (KP Drawsko Pomorskie), Dawid Tracz (Sarmata Dobra), Dariusz Walczak (Orzeł Bierzwnik), Szymon Walusiak (Gavia Choszczno), Mateusz Włodarczyk (Orzeł Bierzwnik), Szymon Wyrzykowski (KP Drawsko Pomorskie), Wiktor Zieliński (Błękitni Pomierzyn), Kamil Żak (Sparta Węgorzyno).

Samobójcze:
2 - Kacper Kaczka (Iskra Pomień) dla Piasta Chociwel, Olimpu Złocieniec
1 - Fernando Batista (Piast Chociwel) dla Calisii Kalisz Pomorski
Adam Czerwiński (Iskra Pomień) dla Zorzy Dobrzany
Mateusz Kijo (Korona Człopa) dla Orła Bierzwnik
Wojciech Kozak (Sparta Węgorzyno) dla Gavii Choszczno
Dawid Mosiądz (Światowid 63 Łobez) dla Korony Człopa
Bartosz Popielarczyk (Gavia Choszczno) dla Piasta Chociwel
Kacper Rogala (Drawa Drawno) dla Sarmaty Dobra
Sebastian Tkacz (KP Drawsko Pomorskie) dla Piasta Chociwel
Dominik Tomaszewski (Błękitni Pomierzyn) dla Piasta Chociwel
Sebastian Tomaszewski (Iskra Pomień) dla Lecha Czaplinek
Adam Woźniak (Błękitni Pomierzyn) dla Światowidu 63 Łobez

Strzelcy według drużyn:
Błękitni Pomierzyn: 11 - Krzysztof Woźniak, 10 - Jarosław Szybkowski, 9 - Patryk Głasek, 3 - Dominik Tomaszewski, 2 - Adam Woźniak, Piotr Woźniak, 1 - Bartek Banasiak, Daniel Bieńko, Szymon Kowalczyk, Wiktor Zieliński

Calisia Kalisz Pomorski: 15 - Mateusz Twarkiewicz, 8 - Dominik Ceglarek, 7 - Paweł Bugała, Norbert Sztolin, 6 - Krystian Literski, 5 - Bartłomiej Niemczyk, 4 - Nikoloz Bitsadze, Daniel Jasiński, Mateusz Pawluczuk, Paweł Pawluczuk, 3 - Cezary Przewoźniak, 2 - Kacper Banaszak, Jakub Hołowienko, Łukasz Kupczyński, Tymoteusz Łacinnik, 1 - Arkadiusz Literski + bramka samobójcza

Drawa Drawno: 8 - Kacper Banaszak, 6 - Waldemar Jędrasik, 3 - Bartosz Wojtuszko, 2 - Kacper Rogala, 1 - Jakub Klimczak, Adrian Michalski, Dawid Siekierzycki

Gavia Choszczno: 27 - Adam Leśniak, 8 - Marek Andrysiewicz, Tomasz Walusiak, Gracjan Zwoliński, 4 - Kamil Lewandowski, 3 - Marcin Ćwiek, Michał Garbicz, Kacper Twardowski, 2 - Konrad Nachurny, Paweł Paszkiewicz, Marcin Surdacki, 1 - Grzegorz Bajko, Dawid Garbicz, Filip Kwiecień, Oskar Magiera, Bartosz Popielarczyk, Paweł Sadkowski, Jakub Terlecki, Szymon Walusiak, Kacper Zaczek + bramka samobójcza

Ina Ińsko: 16 - Damian Żaba, 9 - Damian Graużul, 6 - Jacek Loduchowski, 5 - Paweł Aniołkowski, Dawid Jankowski, 4 - Damian Jankowiak, 3 - Patryk Jarecki, Marcin Kuryluk, 2 - Krzysztof Denisiuk, 1 - Konrad Klym, Michał Klym, Tomasz Kobielski, Mariusz Kortus

Iskra Pomień: 18 - Sebastian Tomaszewski, 11 - Filip Walczak, 9 - Maksymilian Szulik, 3 - Marek Skory, 1 - Adam Czerwiński, Artur Kobus, Grzegorz Skory, Tomasz Szulik

Korona Człopa: 10 - Paweł Borowczyk, 8 - Dmytro Kumpan, Piotr Wójcik, 6 - Patryk Federowicz, 4 - Dariusz Maciejasz, Konrad Mularczyk, 2 - Łukasz Góralski, Zbigniew Matwiejuk, Kacper Pralicz, 1 - Mateusz Grobel, Maciej Kaczmarek, Wojciech Kamieniak, Mateusz Kijo + bramka samobójcza

KP Drawsko Pomorskie: 17 - Tomasz Walkiewicz, 7 - Michał Kujawka, 5 - Bartłomiej Pawłowski, 4 - Sebastian Tkacz, Rafał Żuk, 3 - Michał Bany, 2 - Robert Piłat, Maciej Rdzanek, Wojciech Terlecki, 1 - Artur Częścik, Dawid Dudzik, Adam Gołyński, Krzysztof Gołyński, Mateusz Nowik, Kamil Sobol, Jacek Szczerba, Dominik Tkacz, Szymon Wyrzykowski

Lech Czaplinek: 18 - Maciej Górniak, 11 - Mateusz Pawłowski, 6 - Bartłomiej Woźniak, 5 - Kacper Szpakowski, 3 - Bartłomiej Simiński, 2 - Patryk Kowalczyk, Adrian Kuzio, Hubert Pytka, Dawid Sobol, Szymon Stróżyk, 1 - Mateusz Jureczko, Paweł Kibitlewski, Piotr Kibitlewski, Mariusz Kondratowicz + bramka samobójcza

Olimp Złocieniec: 16 - Tomasz Dusza, 15 - Patryk Rygiel, 10 - Krzysztof Kuca, 5 - Patryk Krajewski, Maciej Maciejewski, Jakub Malewicz, 3 - Łukasz Kaczmarek, Paweł Kujawa, 2 - Michał Jakubowski, Rafał Leoniewski, Patryk Ściurkowski, 1 - Robert Ciesiński, Jakub Jaroński, Mateusz Kuc, Sebastian Nikodem, Hubert Pytka + bramka samobójcza

Orzeł Bierzwnik: 21 - Paweł Kulesa, 9 - Patryk Barszczewski, 8 - Bartosz Lendzion, 4 - Dawid Gryk, 3 - Kacper Zaczek, 1 - Mikołaj Dytwiński, Grzegorz Kulesa, Kamil Marcińczyk, Andrzej Michalak, Dariusz Walczak, Mateusz Włodarczyk + bramka samobójcza

Piast Chociwel: 22 - Mateusz Nowak, 11 - Marcin Hyriak, 7 - Nikodem Szymczak, 6 - Damian Wieliczko, 3 - Paweł Królik, 2 - Alan Ciarkowski, Ruslan Holovanov, Konrad Sałapata, Alan Szubert, 1 - Mariusz Gąsiorowski, Kacper Kukułka, Damian Multan + 4 bramki samobójcze

Sarmata Dobra: 11 - Wojciech Guźniczak, Cezary Szkup, 8 - Damian Dzierbicki, 5 - Arkadiusz Pawłowski, 3 - Filip Plewiński, Patryk Włóka, 2 - Dawid Polito, 1 - Kamil Bąk, Kornel Iwanicz, Dawid Niedźwiedź, Dawid Tracz + bramka samobójcza

Sparta Węgorzyno: 14 - Wojciech Witoń, 5 - Adam Kozak, Paweł Sochanek, 4 - Adam Walicki, Przemysław Wolski, 3 - Mateusz Jabłonowski, Patryk Wyrzykowski, 2 - Jakub Lenkiewicz, 1 - Radosław Downar, Wojciech Kozak, Damian Maślewski, Filip Stępiński, Patryk Szczygielski, Kamil Żak

Światowid 63 Łobez: 13 - Bartosz Dobrowolski, 6 - Dawid Urbański, 5 - Jakub Bubiłek, Sebastian Rajca, 4 - Sebastian Kaczmarek, Jakub Krawętek, 3 - Filip Banaś, Remigiusz Borejszo, 1 - Arkadiusz Dziennik, Marcin Grzywacz, Jakub Kmiecik, Andrii Mikhailenko, Kacper Skrilec, Mateusz Smoleń + bramka samobójcza

Zorza Dobrzany: 30 - Dawid Dziewiński, 15 - Kamil Ważny, 8 - Tomasz Piotrowski, 6 - Mateusz Orlik, Kamil Zaborowski, 5 - Wojciech Kacprzyk, 3 - Mateusz Rybka, 1 - Wojciech Fiszer, Mariusz Grzelak, Jakub Lipski, Przemysław Piluk, Kamil Raniszewski + bramka samobójcza
źródło: http://spartawegorzyno.futbolowo.pl
 

multimedia
najnowsze multimedia




Już dziś zaczynają się rozgrywki ligowe w sezonie 2022/23, a my wracamy z typowaniem wyników.

Zabawa zawsze cieszyła się duża popularnościa, widzieliśmy Wasze typowania poprzednich sezonów w komentarzach, więc kopnęliśmy admina, żeby odkurzył stare skrypty, sprawdził czy działają, poprawił co trzeba i uruchomił.



Zasady pozostają niezmienione:
- każdy typ - to jedna szansa na zwycięstwo
- każdy trafny typ to krok do wygranej i sławy

Listę lig, w których można typować znadziecie tutaj, oprócz tego link do typer znajdzie się w 'najbliższych meczach' na podstronie każdej ligi.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2022 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Kluby bez licencji
mecze:
21 » Gavia Choszczno-Orzeł W »
21 » Rasel Dygowo-Gwardia Ko »
16 » Mechanik Bobolice-Wieża »
15 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
13 » Warta Poznań-Pogoń Szcz »
12 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
10 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
9 » MKP Szczecinek-Olimp Go »
9 » Spójnia Świdwin-Pomorza »
9 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
1972 and47
emil123 Obserwator...
Tauri
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 3013
• imprez: 138357
• newsów: 76518
• użytkowników: 79954
• komentarzy: 1142594
• zdjęć: 850467
• relacji: 39898
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies