Lider z Łożnicy
W sobotę 17 kwietnia 2016 na stadionie w Łożnicy drużyna Orła rozegrała mecz w ramach 17 kolejki A klasy gr.3 z Kastą Szczecin-Majowe. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła 2:1(2:0).

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla Orła, w 7 min. Moliński K. przeprowadził akcję lewą stroną, nieszablonowo zagrywając do Wiśniewskiego K., który mając tylko bramkarza przed sobą trafia do bramki, 1:0! W 18 min. kolejna akcja Orła, Wiśniewski K. znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak trafia prosto w Niego, odbita piłka trafia z powrotem do napastnika Orła, który zagrywa na 5 metr do Żóralskiego P. a ten bez problemów umieszcza piłkę w siatce, 2:0!
Do końca pierwszej połowy Orzeł kontrolował przebieg spotkania, Kasta nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką gospodarzy. Przed przerwą zawodnik gości otrzymuje czerwoną kartkę.

Po przerwie mimo gry w przewadze jednego zawodnika zespół z Łożnicy nie potrafił narzucić swojego stylu gry. Goście ze Szczecina prezentowali się o wiele lepiej grając w osłabieniu, stwarzając kilka bardzo groźnych sytuacji, jednak żadna z nich nie zakończyła się stratą gola. Z biegiem czasu Orzeł odnalazł spokój w grze stwarzając sobie sytuacje bramkowe. W 80 min. piłka po strzale Wiśniewskiego trafia w słupek.

Goście zdobyli honorowe trafienie w 90 min. przeprowadzając szybką kontrę,chwilę wcześniej zawodnicy Orła zmarnowali dogodną sytuację na przypieczętowanie zwycięstwa. Niewykorzystane sytuację się mszczą...

Był to mecz dwóch rożnych połówek w wykonaniu Orła. Jest to bardzo ważne zwycięstwo dla Orła, dzięki zdobyciu 3 punktów Orzeł wraca na fotel lidera!
Hanza Goleniów nieoczekiwanie przegrała mecz u siebie z Vielgovią Szczecin 1:5 a Światowid 63 Łobez wygrał wyjazdowe spotkanie z Rybakiem Wełtyń 1:8.

Po dodaniu punktów za walkowery z Pomorzaninem Przybiernów wszystkim zespołom sytuacja na szczycie tabeli wygląda następująco:
1. Orzeł Łożnica 46 pkt (18 rozegranych spotkań)