Gwardia pokonała Tytanów
autor: Łukasz KoperekKolejne zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. W 21 kolejce drugiej ligi koszaliński zespół pokonał Tytanów Wejherowo 29:24.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga zespołu prowadzonego przez Piotra Stasiuka, goście nie potrafili się przeciwstawić. Gwardia szybko wypracowała sobie przewagę. Do przerwy gospodarze prowadzili 14:12.

Po zmianie stron Tytani starali się nawiązać walkę z Gwardią. Jednak koszalinianie za każdym razem, gdy Wejherowo odrabiało straty, ponownie ją powiększali. W 41 minucie Gwardziści prowadzili już 21:16. Dobry mecz rozgrywał Bartosz Tołłoczko, który w całym meczu zdobył osiem punktów.

W końcówce przebieg wydarzeń na parkiecie nie uległ już zmianie i to Gwardia odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach drugiej ligi.

Gwardia Koszalin - Tytani Wejherowo 29:24 (14:12)