Orzeł gromi Rybaka!
W sobotę 7 listopada 2015 w Łożnicy o godzinie 14 drużyna Orła rozegrała mecz w ramach 11 kolejka A klasy gr 3 z drużyną Rybak Wełtyń. Orzeł odniósł zdecydowane i bardzo wysokie zwycięstwo 10:0 (3:0).

Goście z Wełtynia przyjechali na mecz w 10 zawodników i cały mecz rozegrali w osłabieniu jednego zawodnika. Od początku Orzeł wskazał kto będzie w tym meczu rozdawał karty i prowadził grę. W pierwszych minutach w poprzeczkę z rzutu wolnego trafił Wiśniewski, jednak piłka odbiła się od linii i wróciła na boisko.
W 6 min. po przejęciu piłki przed polem karnym gości Wiśniewski mocno uderza lewą nogą po długim rogu po poprzeczkę nie dając szans bramkarzowi, otwiera wynik spotkania, 1:0!

W 15 min. wzorowa konta Orła po rzucie rożnym, Łuczak wybija piłkę z pola karnego, która trafia do Wiśniewskiego na lewe skrzydło, ten zagrywa na drugą stronę do Adamskiego, jednak akcja kończy się strzałem w słupek.
Po strzelonej bramce nastąpiło rozluźnienie w szeregach Orła, co pozwoliło na stworzenie 2 groźnych sytuacji przez zawodników Rybaka.
W 20 min. Mełech po akcji prawą stroną wrzuca w pole karne, bramkarz wybija piłkę przed siebie, która trafia do Łuczaka a ten strzałem pod poprzeczkę z powietrza podwyższa wynik spotkania, 2:0!
Tuż przed przerwą kolejna szybka akcja Orła, Ignasiak A, dostaję piłkę na lewe skrzydło, precyzyjnie zagrywa na wolne pole do Wiśniewskiego, a ten bez problemu pokonuje bramkarza, do przerwy 3:0!
Początek drugiej połowy i Orzeł nie zamierzał zaprzestać na takim wyniku spotkania.
W 54 min. zaczyna się dalsze strzelanie, Adamski zagrywa ze środka pola na lewe skrzydło do Ziętali M., ten wbiega w pole karne i mierzonym strzałem pokonuję bramkarza, 4:0!
Minuta później i kolejna akcja gospodarzy, Łuczak zagrywa prostopadłą piłkę, której adresatem jest Wiśniewski, który zdobywa 3 bramkę w tym meczu kompletując hattricka, 5:0!
56 min. i po kolejnej akcji rzut rożny dla zespołu z Łożnicy, piłka wybita przed pole karne trafia do Molińskiego, który mierzonym strzałem w długi róg bramki zdobywa piękną bramkę, 6:0!
W przeciągu 4 min wiele się działo, w 57 min. rzut karny dla Orła, do piłki podchodzi Nowotny, jednak uderza łatwą piłkę dla bramkarza z Wełtynia i wynik nie ulega zmianie.
W 72 min. po faulu na Mełechu kolejny rzut karny, do piłki podchodzi Adamski i w pięknym stylu pokonuję bramkarza gości, strzelając tzw. 'Panenką', 7:0!
W 75 min. po raz drugi na listę strzelców wpisuje się Adamski, zdobywając bramkę po zagraniu Wiśniewskiego, 8:0!
W 80 min. kolejną bramkę zdobywa Wiśniewski, po prostopadłym zagraniu Molińskiego w pole karne, 9:0!
2 min. później sędzia dyktuje trzeci rzut karny dla gospodarzy, tym razem do piłki podchodzi kapitan zespołu Ziętala K. jednak jego strzał przelatuje nad poprzeczką.
W ostatniej minucie spotkania akcje lewą stroną przeprowadza duet braci Grzonkowskich, zagranie na jeden kontakt i Grzonkowski J. zagrywa płaską piłkę w pole karne, a z bliskiej odległości do bramki trafia Kalita P., 10:0!
Wysokim zwycięstwem drużyna Orła udowadnia, że pomimo ostatniej porażki nadal liczy się w walce o pierwsze miejsce. Cała drużyna zasługuję na uznanie i wielkie brawa, atrakcyjna gra połączona z dobrą skutecznością z pewnością cieszyła wszystkich kibiców.
Orzeł wciąż zajmuje 2 miejsce, z 28 punktami!
A w niedzielę wyjazdowe spotkanie ze Zniczem Niedźwiedź.

relacjďż˝ dodaďż˝: Orzelrulez