Wyjazdowe zwycięstwo Orła
W sobotę 26 września na stadionie w Dobrej Szczecińskiej drużyna Orła rozegrała mecz 6 kolejki A klasy gr.3 z Wołczkowem-Bezrzecze. Mecz zakończył się zwycięstwem Orła 0:2 (0:0).

W pierwszej połowie spotkania częściej przy piłce była drużyna Orła, starała się długo rozgrywać piłkę, gospodarze liczyli na kontrataki. Przewaga nie przekładała się na sytuacje strzelecki. Groźnie z dystansu uderzył Piątek Ł. jednak dobra interwencją popisał się bramkarz gospodarzy. Dobre sytuacje mieli również Adamski M. i Wiśniewski K. Drużyna Wołczkowa zmarnowała doskonała okazję na objęcie prowadzenia w pierwszej połowie meczu, która kończy się bezbramkowym remisem.
W drugiej części meczu gra była bardziej otwarta, zawodnicy z Łożnicy stworzyli sobie kilka wyśmienitych okazji, dwukrotnie po precyzyjnych zagraniach Łuczaka, Wiśniewski zmarnował dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy.
W 70 min po kolejnym zagraniu Łuczaka w pole karne, obrońca Bezrzecza naciskany przez Wiśniewskiego, niefortunnie interweniuje i umieszcza piłkę we własnej bramce. Mimo samobójczego trafienia sędzia zapisuje bramkę na konto Wiśniewskiego.
W 80 minucie po akcji w środku pola Ignasiak M. z ok 25 metrów silnie uderza lewą nogą piłka wpada w okienko bramki, odbijając się od poprzeczki, 0:2! Ta piękna bramka była ozdobą całego widowiska.
Orzeł zdobywa cenne 3 punkty w wyjazdowym meczu po nie do końca zadowalającej grze. Usprawiedliwieniem jest na pewno brak świeżości po rozegranych 120 minutach środowego meczu w III rundzie Pucharu Polski.
Po 6 kolejkach Orzeł nadal jest na 2 miejscu z 16 pkt. nadal utrzymując dwu punktowy dystans do lidera z Łobza.

relacjďż˝ dodaďż˝: Orzelrulez