Komplet punktów zdobyty na wyjeździe
W sobotę 12 września drużyna Orła rozegrała wyjazdowy mecz z Kastą Szczecin-Majowe w ramach 4. kolejki A klasy gr.3. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orła 3:2 (2:2). Spotkanie rozpoczęło się przewagą Orła, w ciągu pierwszych minut dwie doskonałe okazję zmarnował Wiśniewski. Do trzech razy sztuka, w 10. minucie z autu zagrywał Moliński, Łuczak zgrał do Wiśniewskiego, który zbiegł do środka pola karnego i mijając obrońców potężnym strzałem z prawej nogi nie dał szans bramkarzowi Kasty.
Kolejne minuty to nieskuteczność gospodarzy, co zemściło się w 24. minucie, po wysokim dośrodkowaniu z prawej strony i strzale głową z dalszego słupka bramkę zdobyła Kasta.

W 30. minucie po długim zagraniu Ziętali K., piłka trafiła do Łuczaka, który wyprzedził obrońców i mierzonym strzałem pokonał bramkarza.
W doliczonym czasie gry pierwszej połowy gospodarze doprowadzili do remisu, po zamieszaniu w obronie i nieskutecznym wybiciu piłki, napastnik Kasty doszedł do czystej sytuacji strzeleckiej i pokonał Nowotnego, do przerwy 2:2.

Drugą połowę Orzeł rozpoczął bardzo dobrze, w 49. minucie z rzutu rożnego Piątek zagrał precyzyjną piłkę na długi słupek, a Grzonkowski dopełnił formalności strzałem głową ustalając wynik meczu.

W dalszej części spotkania gra wyrównała się, gospodarze starają się doprowadzić do wyrównania, jednak długie zagrania na napastników nie przyniosły rezultatu. Orzeł również ma swoje sytuację na podwyższenie prowadzenia jednak wynik pozostaje bez zmian.W końcówce mecz zawodnik Kasty po strzale głową trafił w poprzeczkę i była to najlepsza sytuacja na doprowadzenie do remisu.

W drugiej części spotkania gra mocno się zaostrzyła, gospodarzę wielokrotnie przekraczali przepisy, a sędzia nie potrafił zapanować nad ostrą grą. Gospodarze kończą mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce w 92. minucie.
Orzeł zdobył cenne trzy punkty po trudnym meczu walki, jednak jest to w pełni zasłużone zwycięstwo. Z dorobkiem dziesięciu punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli.

relacjďż˝ dodaďż˝: Orzelrulez