Derby dla Pogoni
autor: adaskoW derbach Szczecina pomiędzy Pogonią a Akademią Piłkarską Pogoni góra byli Młodzi Portowcy, którzy wygrali 5:0.

Młodzi Portowcy na prowadzenie wyszli w 15. minucie po trafieniu Jakuba Paprzyckiego, który skierował piłkę do pustej bramki. Kolejne dwie bramki zdobył Aron Stasiak. Zespół prowadzony przez trenera Łęczyńskiego starał się atakować skrzydłami, a przyjezdni próbowali wyprowadzać kontry.
Trener Pogoni przy wysokim prowadzeniu dokonał aż pięciu zmian. Po tym jego zespół mógł kilkakrotnie podwyższyć prowadzenie. Udało im się to dopiero na 9. minut przed końcem. Najpierw Stanowskiego pokonał Adrian Benedyczak, a cztery minuty później 'kropkę nad i' postawił Damian Pawłowski.

1:0 - Jakub Paprzycki 15'
2:0 - Aron Stasiak 30'
3:0 - Aron Stasiak 32'
4:0 - Adrian Benedyczak 81'
5:0 - Damian Pawłowski 85'

Pogoń Szczecin: Kacper Pietrzak (45' Piotr Ignatowicz) - Jakub Paprzycki, Wojciech Błyszko, Artur Częścik, Daniel Rotengruber (46' Kacper Michalski) - Bartłomiej Białek (46' Kacper Plebańczyk), Damian Pawłowski - Błażej Starzycki (54' Michał Graczyk), Mateusz Duchowski (46' Stanisław Wawrzynowicz), Adrian Benedyczak - Aron Stasiak (46' Patryk Miklas).