Trzecie miejsce Vinety na półmetku
autor: P. UkraińskiRozpędzona drużyna Vinety Wolin pewnie pokonuje kolejnych rywali. Tym razem Wyspiarze zdobyli Kościerzynę.

Piłkarze Vinety przeważali od początku spotkania stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych. Wynik otworzył tradycyjnie Adam Nagórski, wykorzystując wywalczony sprytnie chwilę wcześniej rzut karny. Kolejne minuty to duża przewaga naszych zawodników i wiele zmarnowanych okazji. Od początku meczu wyróżniał się młodszy z braci Nagórskich , który ośmieszał dryblingami rywali.
Do spółki ze swoim bratem kreowali wiele sytuacji bramkowych. Bartosz Ława i Michał Adamczak zdominowali środkową strefę boiska a Kacper Wittbrodt i Kamil Kacperek imponowali szybkością na skrzydłach. Gospodarze w pierwszej połowie stworzyli dwie dobre sytuację bramkowe,jednak za każdym razem na posterunku był Oskar Rechtziegel. Druga odsłona spotkania to jeszcze większa dominacja naszego zespołu. Kolejna bramka wisiała w powietrzu. Zdobył ją w 60 minucie niezawodny Adam Nagórski, po pięknym podaniu Adriana Skorba. Nasz prawy obrońca zaliczył asystę w trzecim kolejnym meczu! Niespodziewanie gospodarze w 63 minucie odpowiedzieli kontaktową bramką z rzutu wolnego. Nie odebrało to pewności naszym zawodnikom, którzy nadal atakowali. Zawodnicy Kaszubii mieli również okazję w końcówce meczu ale ostatecznie to piłkarze Vinety zdobyli kolejną bramkę! Po zespołowej akcji i uderzeniu Pawła Chamery z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Michał Adamczak. Dominacja Vinety w całym spotkaniu nie podlegała dyskusji i wynik 3-1 to najniższy wymiar kary! Dobra dyspozycja zespołu to zasługa wszystkich zawodników, którzy tworzą zgrany kolektyw. Na wyróżnienie zasługuje dobra postawa w całej rundzie Dawida Jeża, solidnością imponują Marek Niewiada i Dawid Łodyga.

Nasz zespół zakończył rundę jesienną na doskonałym trzecim miejscu a Adam Nagórski jest w czołówce strzelców III ligi. Dodać należy świetną formę Adriana Nagórskiego, który w duecie z Ławą decydują o grze całego zespołu. Rownież za grę defensywną należą się naszym zawodnikom duże brawa. Wszyscy obrońcy , defensywny pomocnik Adamczak i obaj bramkarze od początku sezonu imponują skutecznością w grze. Ogromne gratulacje dla wszystkich piłkarzy Vinety Wolin.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Trener i Zarząd Vinety Wolin

relacjďż˝ dodaďż˝: lksvinetawolin