Volley Team zwycięża w gwiazdkowym turnieju
autor: lech0sNiezwykle miłym akcentem zakończył się rok sportowych wrażeń w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach. Podczas ostatniej soboty, 20 grudnia został rozegrany Gwiazdkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej 'NAFTO-CONSTRUCT CUP'.
W turnieju wystartowała rekordowa liczba 12 zespołów z całego regionu, które zostały rozlosowane do czterech grup, po trzy drużyny. Następnie pierwsze dwa zespoły z każdej grupy przechodziły do ćwierćfinału, półfinału i finału. Po rozegraniu 20 spotkań okazało się, że zwycięzcami turnieju została drużyna VOLEY TEAM Świnoujście w składzie: Agnieszka Brzostek, Sebastian Jurgiewicz, Konrad Telesz, Arkadiusz Rauch, Łukasz Szubski, Mateusz Górecki oraz kapitan Michał Michalski.
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Agnieszka Brzostek (VOLLEY TEAM), natomiast MVP turnieju został Mateusz Górecki (VOLLEY TEAM).

W turnieju wystąpiły również następujące zespoły: KS FALA II, MŁODE WILKI, MIESZKOWA GWARDIA, JUVENTUS TURZYN. Na koniec pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary oraz medale, natomiast każdy zespół otrzymał paczkę od Św. Mikołaja.

VOLLEY TEAM 2:0 WOLIN

Organizatorami zawodów byli firma Nafto-Construct, Szkoła Podstawowa Nr 1 oraz KS Fala Międzyzdroje.
�r�d�o: ikamien.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: jatomii7