Błękitne Stargard w finale PP ZZPN
W pierwszym półfinale kobiet ZZPN sezonu 2014/15 Błękitne ze Stargardu pokonały na wyjeździe UKS Victoria S.P.2 Sianów 4:3(4:1).
Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyły: dwie Ewa Smurzyńska, Katarzyna Mądrowska oraz nowy nabytek zespołu ze Stargardu - Patrycja Domagała (pozyskana z III ligowego Gromu Wolsztyn).

Mecz był zacięty i miał dwa oblicza. W pierwszej połowie koncertowo zagrała drużyna ze Stargardu zdobywając 4 bramki. Już w 7 minucie Patrycja Domagała po dośrodkowaniu kapitana zespołu Ewy Smurzyńskiej, ulokowała piłkę w siatce.
Następne bramki to popis strzelecki wspomnianej Ewy - 18 i 23 minuta, dwa strzały w lewe i prawe okienko i młoda, utalentowana bramkarka Victorii tylko wzrokiem mogła odprowadzać piłkę do siatki. Około 30 minuty było już 4:0 po strzale Kasi Mądrowskiej i błędzie golkiperki sianowskiej drużyny. Do tego czasu zespół z Sianowa bronił się i głównie za sprawą Grzelak kontratakował. W 40 minucie przedarła się ona w pole karne, a pilnująca ją Patrycja Konefał wślizgiem z boku wybiła jej piłkę. Sędzia zdaniem szkoleniowca drużyny Błękitnych niesłusznie wskazał na jedenastkę. Sianowianka wykorzystała rzut karny i było 4:1. Tuż przed gwizdkiem sędziego na przerwę 'Błękitne' znowu doświadczyły przykrej niespodzianki. Za drugą żółtą kartkę (2 faule) i w efekcie czerwoną - boisko musiała opuścić, grająca na prawej obronie Agnieszka Połeć.

Całą drugą połowę drużyna ze Stargardu grała w '10', a sianowianki w tym osłabieniu szukały szans na wyrównanie, a potem na wygraną. Mimo stworzenia wielu dogodnych sytuacji udało im się strzelić 2 bramki.

W efekcie z awansu do finału PP na szczeblu ZZPN cieszyły się dziewczęta ze Stargardu, które bardzo mądrze i ambitnie rozegrały drugą połowę meczu, broniąc się i stwarzając groźne kontrataki.

relacjďż˝ dodaďż˝: Juniorka