Kolejny pogrom Gaz-System Pogoni
autor: wruna56Nadspodziewanie łatwo poradzili sobie w sobotę szczypiorniści Gaz-System Pogoni Szczecin ze swoim rywalem Śląskiem Wrocław. Wyrównany był jedynie sam początek zawodów. Jednak już od 6. minuty zawodów rozpoczął się 'odjazd' szczecinian. Ci, co prawda mieli momenty gry, w której nie zdobywali bramki, ale za to grali nad wyraz skutecznie w obronie. W efekcie debiutant został na własnym terenie wręcz rozgromiony 17:28. Do przerwy Gaz-System Pogoń straciła zaledwie 4 gole!
Wrocławianie przeciwko swoim rywalom ze Szczecina rozegrali bardzo słabe zawody. Sporo pretensji do gry zawodników miał trener Piotr Przybecki. Jego zdaniem zawiedli głównie Ivan Telepnev oraz Zoran Radojevic. Gospodarzom nie wiodło się zarówno w ataku, jak i w obronie. Nic więc dziwnego, że nawet przestoje w grze doświadczonych szczecinian nie miał wpływu na wynik końcowy. Tutaj, jak zwykle wyróżnili ci najbardziej klasowi gracze Pogoni.

Śląsk Wrocław- Gaz-System Pogoń Szczecin 17:28 (4:14)

Kary: 10 min. (Białaszek, Garbacz, Telepnev - po 2 min., Jarowicz - 4 min.)

Gaz-System Pogoń: Kryński, Szczecina, Kowalski - Grzegorek 1, Bruna 1, Gobber, Walczak 3, Gmerek 1, Gierak 2, Krupa 3, Krysiak 1, Jedziniak, Statkiewicz, Konitz 4, Zaremba 6, Zydroń 6.
Kary: 10 min. (Gobber, Krupa, Walczak, Zaremba, Zydroń - po 2 min.)

relacjďż˝ dodaďż˝: kempes7