Remisowo w Szczecinie
Mecz pomiędzy Stalą Szczecin a Odrą Chojna rozpoczął się od groźnie wyglądającej akcji gospodarzy, w której po niepewnym wyjściu bramkarza gości piłka przeleciała tuż obok słupka.
Wraz z upływem czasu coraz groźniej zaczęli atakować goście. Ich ataki dały efekt bramkowy już w 8. minucie gry, gdy po kontrataku bramkę zdobył Krystian Zielas.
W 15. minucie gola dla gości zdobył Jakub Pożyczka, który wykończył akcję swojego zespołu podwyższając tym samym prowadzenie na 2:0.

Te wydarzenia podziałały motywująco na piłkarzy Stali, którzy zaczęli groźnie atakować bramkę strzeżoną przez Adriana Szpakowskiego. W 29. minucie po składnej akcji stalówka strzeliła bramkę kontaktową jej autorem został kapitan drużyny Maciej Czyżewski.

Cztery minuty później Stal doprowadziła do wyrównania. Ładnym lobem nad wychodzącym bramkarzem gości popisał się Damian Klowan. Tuż przed końcem pierwszej połowy szczecinianie wyszli na prowadzenie. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki wpakował Marcin Storek.

Początek drugiej połowy to groźne ataki drużyny Odry. Goście uzyskali optyczną przewagę. Stal odpowiadała pojedynczymi akcjami jedna z nich mogła zakończyć się bramką w 57. minucie, gdy po strzale Rafała Bakuna piłka ostemplowała poprzeczkę.
Obraz gry nie zmienił się już do końca meczu. Podopieczni Piotra Szyłko bronili wyniku oraz starali się podwyższyć prowadzenie jednak w decydujących momentach w ich akcjach brakowało dokładności.

W doliczonym czasie gry z połowy boiska w pole karne Stali dośrodkował bramkarz gości, piłka trafiła do adresata, który swoim strzałem próbował doprowadzić do wyrównania. W tej sytuacji Adrian Szpakowski popisał się świetną interwencją, ale przy dobitce Piotra Kierula bramkarz był już bez szans. Tak więc, mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Stal Szczecin: Adrian Szpakowski, Michał Parys, Oskar Kronkowski, Łukasz Kupczyński, Dominik Ceglarek, Dominik Mikulski, Marcin Bartczak, Maciej Czyżewski, Marcin Storek, Rafał Bakun, Damian Klowan

Odra Chojna: Adam Andrzejewski, Piotr Kusiak, Kacper Orman, Mateusz Rajfur, Mariusz Armonajtis, Łukasz Zakrzewski, Karol Turkiewicz, Radek Stasiak, Jakub Pożyczka, Bartosz Skóra, Krystian Zielas

Stal Szczecin - Odra Chojna 3:3
8’- 0:1- Krystian Zielas
15’- 0:2- Jakub Pożyczka
29’- 1:2- Maciej Czyżewski
33’- 2:2 - Damian Klowan
45’- 3:2- Marcin Storek
90+1 3:3 - Piotra Kierul

relacjďż˝ dodaďż˝: micho930