Punkt z Brzeska
W wyjazdowym meczu IV kolejki 2 Ligi Kotwica zremisowała z Okocimskim KS Brzesko 1:1. Bramkę dla biało-niebieskich strzelił z rzutu karnego Jakub Poznański.

Kotwica lepiej rozpoczęła mecz i już w 8 minucie Tomasz Rydzak stanął 'oko w oko' w bramkarzem gospodarzy, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce. Zawodnicy Okocimskiego pierwszą dobrą okazję stworzyli w 36 minucie i od razu objęli prowadzenie. Akcję rozpoczął i wykończył Mateusz Kasprzyk, w międzyczasie wymieniając piłkę z Pawłem Pyciakiem.
W drugiej połowie na boisku przeważał zespół Kotwicy. W 65 minucie sędzia z Warszawy podyktował rzut karny dla naszej drużyny za faul na Rydzaku. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Jakub Poznański i pewnie pokonał Roberta Błąkałę. Przed końcem meczu jeszcze obie drużyny stworzyły sobie okazje do zdobycia bramki, ale wynik nie uległ już zmianie i Kotwica wywiozła z Brzeska zasłużony remis.

Już w środę Kotwicę czeka mecz u siebie z Błękitnymi Stargard Szczeciński, zespołem, który po dwóch wygranych na inaugurację w kolejnych dwóch spotkaniach poniósł porażkę.

II liga (2014/2015)
Okocimski Brzesko Kotwica Kołobrzeg
1 1
23-08-2014 17:00
1-0 - Mateusz Kasprzyk (36')
1-1 - Jakub Poznański (65' k.)
Okocimski Brzesko: Robert Błąkała - Mateusz Wawryka (66' Patryk Bryła), Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk, Sani Aboubakar (57' Taras Jaworskij), Wojciech Wojcieszyński, Arkadiusz Ryś, Paweł Pyciak, Kamil Białkowski (74' Jurij Hłuszko), Wojciech Dziadzio

Kotwica Kołobrzeg: Patryk Kamola - Bartosz Soczyński, Jakub Poznański, Daniel Kokosiński, Radosław Strzelecki (76' Krzysztof Biegański), Tomasz Rydzak, Patryk Pietras, Mateusz Świechowski (71' Tomasz Bejuk), Konrad Mularczyk, Patryk Skórecki (83' Krzysztof Bułka), Maciej Ropiejko (90' Tomasz Pikuła)

żółte kartki: Wojcieszyński, Dziadzio (Okocimski)/ Mularczyk, Skórecki (Kotwica) sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa)

Dane pomogli uzupełnić: mywtf14, Komarynka, Bengoro, Lukas1986 - dziękujemy