Relacja minutowa z Meczu Kotwica - Puszcza
90 + 3' Koniec meczu na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu w którym padł remis 1-1 po bardzo zaciętej drugiej połowie !

90 + 2' Piękna akcja Krzysztofa Bułki lecz piłka minimalnie mija bramkę tuż koło słupka!

90' Zmiana w Drużynie Kotwicy Schodzi Konrad Korczyński, a wchodzi Tomasz Pikuła

90' Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry !

88' Faul na Zawodniku Puszczy Tomaszu Zarębie, a żółtą kartkę otrzymuje zawodnik Kotwicy Bartosz Soczyński.

a z trybun rozlega się przyśpiewka kibiców: 'całe miasto wie...'

86' Ukarany żółtą kartką zawodnik Puszczy - Bardejski

Kolejna zmiana w Kotwicy schodzi Mateusz Świechowski, a za niego wchodzi Krzysztof Bułka !

84' Piękne podanie Tomasza Rydzaka do Patryka Pietrasa i piękny strzał tego drugiego lecz broni Bramkarz Puszczy Niepołomice !

82' Zmiana w drużynie Kotwic wchodzi Krzysztof Mularczyk, a boisko opuszcza Damian Kugiel.

81' Po dwóch rzutach rożnych dla Kotwicy nadal Remis 1-1.

76' Przydała by się również zmiana Rydzaka, który jest już bardzo zmęczony. Tymczasem Piękna akcja Kotwicy lecz dośrodkowanie z lewej strony wyszło po za linie boiska i od bramki rozpocznie bramkarz przeciwników gospodarzy.

75' Zmiana w drużynie Kotwicy. Boisko Opuszcza Krzysztof Biegański, a z niego wchodzi Tomasz Bejuk !

69' Niestety Krzysztof Zaręba zdobywa bramkę dla Puszczy Niepołomice i mamy Remis 1-1

67' Strzał Tomasza Rydzaka lecz daleko od światła bramki

Zmiana w drużynie Puszczy Marcin Biernat opuszcza boisko a wchodzi Wojciech Przybył i Opuszcza również boisko Dominik Maluga, a wchodzi Wojciech Nowak.

66' Bardzo wyrównana jak dotychczas druga połowa meczu !

55' Żółta Kartka dla Damiana Kugiela

45' Rozpoczynamy drugą połowę !

45+1' Kończymy pierwszą połowę przy prowadzeniu 1-0 dla KOTWICY ! Już po przerwie dalsza część relacji !

45' Sędzia Dolicza minutę.

42' 1-0 KRZYSZTOF BIEGAŃSKI !!!

Krzysztof Biegański dostał Piłkę od Kugiela pobiegł kilka metrów z piłką i zdecydował się na strzał z ostrego kąta po czym piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki !

40' Piękna akcja Kotwicy lecz tym razem nie Trafia Tomasz Rydzak ! to już szósta dobra Akcja Kotwicy !

38' Groźna sytuacja w Polu Karnym Kotwicy lecz na Posterunku jest Mateusz Mika !

38' Od 10 minut na boisku wieje nudą...

28' Krzysztof Biegański próbuje strzelać piłka odbija się od zawodnika Puszczy i nie czysto trafia w piłkę Konrad Korczyński. Tak to już 5 sytuacja w której piłka nie znalazła drogi do bramki...

25' I za mocny strzał tym razem Rydzaka i znów nie ma bramki, już czwarta stu procentowa sytuacja zmarnowana.

18' Po raz trzeci Krzysztof Biegański w Kluczowej sytuacji wita się z piłką lecz mija się z bramką. Nie potrafi czysto złożyć się do strzału z około 11 metrów.

15' Po kwadransie gry Kotwica była w dwóch kluczowych akcjach gdzie zabrakło wykończenia.

1' Pierwsze podanie rozpoczyna spotkanie w drugiej lidze przeciwko Puszczy Niepołomice !
ďż˝rďż˝dďż˝o: Własna Relacja Prowadzona na Fan Page w portalu Facebook.

1:1 - 69' - Krzysztof Zaręba
Kotwica: Mateusz Mika - Bartosz Soczyński, Jakub Poznański, Paweł Szutenberg, Radosław Strzelecki, Tomasz Rydzak, Patryk Pietras, Mateusz Świechowski (87' Krzysztof Bułka), Konrad Korczyński (90' Tomasz Pikuła), Damian Kugiel (83' Konrad Mularczyk), Krzysztof Biegański (76' Tomasz Bejuk).

żółte kartki: Soczyński, Rydzak (obaj Kotwica) sędzia: Paweł Dreschel (Gdańsk)

Dane pomogli uzupełnić: Dziki, Jurgen, krkic, Lukas1986 - dziękujemy