Mała niespodzianka w Chojnie
autor: PszczółekOdra Chojna zremisowała na własnym stadionie z Polonią Płoty 2:2. Szkoda tylko, że mimo ładnej pogody frekwencja na trybunach nie dopisała.
Choć obie drużyny dzieli aż 5 pozycji w ligowej tabeli - od początku spotykania to goście dominowali na boisku i w 18 minucie meczu objęli prowadzenie. Gospodarze starali się wyrównać, ale nie przyniosło to zamierzonego efektu. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Druga połowa było dużo bardziej ciekawsza. Polonia znów atakowała bramkę chojeńskiego klubu i ponownie zdołała zdobyć gola. Kiedy do końcowego gwizdka sędziego pozostało już tylko 30 minut, gospodarze rozpoczęli szaleńcze ataki.
Odra zdołała zdobyć kontaktowego gola, a jego autorem był M.Borczyński. Gospodarze mając jeszcze nadzieję na korzystny wynik, coraz bardziej napierali gości. Po faulu w polu karnym zdobyli bramkę wyrównująca, po trafieniu z rzutu karnego P. Zatorskiego.

relacjďż˝ dodaďż˝: Snajper19