Dąb II Dębno lepszy od Zielonych Zielin
W niedzielę na bocznym boisku w Dębnie rozegrany został mecz kontrolny pomiędzy Dębem II Zielonymi Zielin. Sparing zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:2. Niedzielny pojedynek już na wstępie mógł wzbudzić wiele emocji, ponieważ spotkały się ze sobą drużyny, które są liderami w swoich grupach A klasy. Piłkarze Biało-zieloni mają tyle samo punktów co GKS Golenice, prowadzą w grupie szóstej. Natomiast gracze Zielonych Zielin mają dość wyraźną przewagę nad Hetmanem Grzybno w grupie czwartej.
Sparing toczony był w dobrym tempie. Pierwszą wyśmienitą okazję na zdobycie bramki miał Dawid Wiśniewski, który w stu procentowej sytuacji nieczysto trafił w piłkę. Kilkanaście minut później podopieczni trenera Łukasza Lewandowskiego wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Paweł Żeluk. Chwilę później Dębnianie przeprowadzili składną akcję, którą wykończył pewnym uderzeniem Grzegorz Zając. Gości z Zielina dobił w końcówce pierwszej połowy Maciej Sadłowski, który po oskrzydlającej akcji wpakował piłkę do bramki.

W przerwie doszło do kilku zmian w zespołach. Zawodnicy rezerw trzecioligowca spuścili nieco z tonu, co wykorzystali piłkarze z Zielina. Lider grupy czwartej zdołał strzelić dwie bramki, czym zbliżył się bardzo do gospodarzy. Ostateczne słowo należało jednak do rezerw Dębu, a konkretnie do Dawida Wiśniewskiego, który po bardzo ładnym uderzeniu pokonał golkipera Zielonych.

Sparing zakończył się zwycięstwem Dębu II Dębno 4:2. Kolejnym przeciwnikiem rezerw III-ligowca będzie zespół Morzycka Moryń. Mecz zostanie rozegrany najprawdopodobniej w sobotę na boisku w Dębnie.

Dąb II Dębno 4:2 (3:0) Zieloni Zielin
Bramki: Paweł Żeluk, Grzegorz Zając, Maciej Sadłowski, Dawid Wiśniewski (Dąb II)

Dąb II Dębno: Marek Zimnocha - Maciej Sadłowski, Patryk Wachowski, Bartosz Niparko, Sławomir Sanecki - Grzegorz Zając, Roman Majchrzak, Maciej Rosadziński, Paweł Osowski - Dawid Wiśniewski, Paweł Żeluk.
Grali ponadto: Radosław Sopiński, Przemysław Dereń, Radosław Niparko.

relacjďż˝ dodaďż˝: macieks90