Gorąco w test-meczu w Słupsku
W spotkaniu sparingowym rozegranym na sztucznej nawierzchni w Słupsku podopieczni Grzegorza Kubiaka, piłkarze Bałtyku Koszalin przegrali z miejscowym Gryfem 0:3(0:0). Bramki dla Gryfa zdobyli:Piotr Lisowski(57'),Paweł Klimek(67') i Krzysztof Biegański(88'). Obie drużyny do tego spotkania przystąpiły z nadzieją pokazania się jak z najlepszej strony. Pierwsza część pojedynku była wyrównana,chociaż więcej sytuacji stworzyli koszalinianie, to jednak nie potrafili trafić do siatki. Gospodarze mogli prowadzić w 28 minucie po strzale Krzysztofa Biegańskiego,ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców Bałtyku.
Kolejne akcje to dość ostra gra z obu stron, a czerwony kartonik otrzymał obrońca Bałtyku Tomasz Bukowski. Druga połowa w wykonaniu gości nie wyglądała najlepiej. Najpierw golkipera Bałtyku w 57 minucie pokonał Piotr Lisowski, a dziesięć minut później po dośrodkowaniu w pole karne Biegańskiego piłkę głową skierował do siatki Paweł Klimek. W końcowych minutach meczu ponownie doszło do spięć na boisku,z którego sędzia tym razem usunął Wojciecha Sterczewskiego, Łukasza Górala i Tomasza Sęka. Środowy wynik pomiędzy trzecioligowcami ustalił w 88 minucie Krzysztof Biegański kierując futbolówkę do bramki tym samym ustalając wynik 3:0 dla Gryfa.

3:0 - 88' - Krzysztof Biegański
Gryf: Wójcik (46 Gołębiewski) - Sterczewski (46 Snochowski), Dworacki, Ziobro (63 Sterczewski), Baranowski (46 Schulz), Straszewski (16 Luzak), Klimek (76 Marciniak), Witucki (71 Gemza), Świdziński (61 Stanischewski), Biegański, Gibczyński (46 Lisowski)

Bałtyk: Rakowiecki - Sęk, Bukowski, Grygorowicz, testowany 1, Fijołek, Duszkiewicz, Trzebiatowski, Góral, testowany 2, Chyła oraz P.Kotłowski, Chicewicz, testowany 3, Rząsa, Miklasiński, Zagdański.

żółte kartki: Marciniak, Gibczyński, Klimek - Fijołek, Chyła, Duszkiewicz

czerwone kartki: Sterczewski (85) - Bukowski (35, nie grał 8 minut), Sęk (85), Góral (85)

Dane pomogli uzupełnić: pszczolek, slupszczanin - dziękujemy