Lider nie pozostawił złudzeń
Niestety GKS Golenice nie dały żadnych szans Koralowi. Poniżej minutowa relacja.

W 6 min rywale przeprowadzają dość groźną akcje na bramkę Korala , uderzenie i piłka mija bramkę.

W 10 min składna akcja rywali i gol bohaterem bramki jest Dziadosz (GKS Golenice)

W 12 min znów zrobiło się groźnie pod bramką Korala kolejne uderzenie i Broni G.Pietruszka.

W kolejnych sekundach GKS Golenice rozpędzały się i w 15 min kolejna akcja gości, ale na szczęście obrońcy Korala zdołali przerwać akcję.
W 16 min sędzia dyktuje rzut pośredni dla Korala podczas gdy obrońca podawał piłkę do bramkarza a ten złapał w ręce. Do piłki zmierza Kuchar bardzo silne uderzenie ale piłka odbija się od muru.

W 25 min kolejna Groźna Akcja rywali po uderzeniu piłka leciała w światło bramki ale bardzo dobrze zareagował Kowalek wybijając piłkę na rzut rożny.

3 min później (28min) Golenice po raz Kolejny atakują uderzenie i w ostatniej chwili Broni Pietruszka.

W 30 min Koral traci drugiego Gola po raz kolejny na listę strzelców wpisuje się Dziadosz (GKS Golenice)

W 33 min żółty kartonik otrzymuje Filary Wojciech za faul.

W 36 min akcja Golenic piękne prostopadłe podanie do napastnika a ten w polu karnym mija się z piłką.

W 40 min Koral traci trzeciego Gola, prostopadłe podanie do Dziadosza a ten szybszy na biegi od Kuchara wychodzi sam na sam z bramkarzem i lobuje go. ( 3 Gol Dziadosz GKS Golenice)

Wynik do Przerwy 3:0 dla GKS. Niestety Koral w pierwszej części spotkania nie radził sobie.

Na początku drugiej połowy trener Korala decyduję się na zmianę w 46 min schodzi W.Filary a za niego wchodzi Ł.Kozar.

W 49 min akcja Golenic dwóch zawodników sam na sam z naszym bramkarzem uderzenie i Broni Pietruszka, na szczęście Bramkę asekurował tak że Bednarski.

W 50 min kolejna zmiana w Koralu wchodzi M. Szulczewski za M.Kozara.

W 52 min dogodną sytuację do gola miał Sztandarski uderzenie z lewej nogi i piłka mija prawy słupek golkipera rywali/

W 53 min to Golenice przeprowadziły groźna akcje ale po uderzeniu piłka mija słupek.

W 54 min czwarty Gol dla GKS niestety nasze błędy wykorzystują rywale. (Dziadosz GKS Golenice)

W 56 min szybka akcja GKS prawa stroną boiska podanie do napastnika ten uderza i piłka przelatuje obok słupka.

W 60 min dobra akcja Korala Uderzenie Sztandarskiego broni golkiper rywali niestety broni nie pewnie do piłki wyskakuje Zalcer uderzenie głowa ale spokojnie łapie ją bramkarz.

W 63 min GKS rozgrywa akcje ale zbyt lekkie uderzenie i piłka mija słupek.

W 64 min faulowany w środku Pola zostaje Serwatkiewicz faulujący zawodnik Otrzymuję żółtą kartkę.

W 64 min Kolejny faul ze strony rywali tym razem faulowany był Widurski, do piłki zmierza Kuchar ale niestety piłka po uderzeniu trafia w mur.

W 71 min pięknym uderzeniem z 20 popisał się Bednarski ale niestety uderzenie było zbyt silne i piłka przelatuje nad poprzeczką.

W 80 min Po dośrodkowaniu piłki napastnik Golenic uderza piłkę głową ale w ostatniej chwili broni Pietruszka.

W 81 min Koral traci piątego Gola i niestety był to Gol samobójczy.

W 83 min ostatniej zmiany dokonuje trener Korala za Kowalka wchodzi Skalniak A.

Niestety ten mecz można nazwać totalną klapą Koral nie nie potrafił stworzyć sobie wielu sytuacji bramkowych ale taki jest sport raz się wygrywa raz nie. Może zbyt mało zaangażowania miejscowi włożył w ten mecz

relacjďż˝ dodaďż˝: tupaczek1234