Błękitni spychają Kotwicę z fotela lidera
Błękitni Stargard zremisowali w kończącym dwudziestą siódmą kolejkę spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg 1:1. Strata punktów przez Kotwicę spowodowała, że nowym liderem III ligi Bałtyckiej został Orkan Rumia, mający jeden punkt więcej od Kołobrzeżan. Pierwsze minuty spotkania były dość spokojne. Lekką przewagę wypracowali sobie Stargardzianie, ale nie potrafili strzelić bramki. W dwudziestej czwartej minucie Stargardzkich kibiców ucieszył Magnuski, strzelając bramkę na 1:0 dla biało-niebieskich. Tuż przed przerwą w czterdziestej trzeciej minucie sędzia podyktował jedenastkę dla przyjezdnych, a gospodarze musieli sobie radzić od tej pory w dziesiątkę. Czerwoną kartką ukarany został Jankowski. Do przerwy wynik był remisowy 1:1.
Po przerwie drugą czerwoną kartkę pokazał sędzia. Stargardzianie znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji bo musieli radzić sobie w dziewiątkę. Błękitnych osłabił Lisek. Mimo że gospodarze grali z dwoma zawodnikami mniej to byli bardzo blisko strzelenia drugiej bramki. Przeważali w tym spotkaniu. Błękitni najlepszą okazję na wyjście na prowadzenie mieli z rzutu rożnego. Czubkami palców wybił piłkę bramkarz Kotwicy. Od tego momentu Kołobrzeżanie zaczęli dominować w spotkaniu. Goście świetnie wyprowadzili jeden kontratak, ale na posterunku między słupkami był Marek Ufnal. W osiemdziesiątej piątej minucie fatalny błąd popełnił bramkarz Błękitnych, jednak piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy Błękitnych. Wynik już nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się podziałem punktów 1:1.

relacjďż˝ dodaďż˝: service