Drawa Drawsko pewnie wygrywa w Tczewie
Drawa Drawsko Pomorskie odniosła bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo w walce o utrzymanie. W Tczewie pokonała miejscowego Gryfa 2:0 i ma już dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Bohaterem spotkania został Wawreńczuk zdobywca dwóch bramek. Drawa zaczęła mecz spokojnie. Konstruowała ataki, lecz nie potrafiła pokonać bramkarza Gryfa. Ta sztuka udała się dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej połowy, kiedy Wawreńczuk wyprowadził Drawszczan na prowadzenie. Druga połowa meczu była już dużo ciekawsza. Pierwsze jej piętnaście minut to gra w środku pola, jednak od 60 minuty obie drużyny nieco przyśpieszyły. Gospodarze trafili w poprzeczkę, a Drawa Drawsko nie wykorzystała dwóch stu procentowych sytuacji.
W 79 minucie wynik meczu ustalił Wawreńczuk. W sytuacji sam na sam strzelił swojego drugiego gola w ty meczu. Drawa Drawsko Pomorskie wygrywając z Gryfem Tczew postawiła Tczewian przed bardzo trudnym zadaniem w grze o utrzymanie.

relacjďż˝ dodaďż˝: service