Ina gromi Piasta
autor: adaskoWczoraj o godzinie 19 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie odbył się sparing pomiędzy Iną Ińsko i Piastem Chociwel. Ina rozbiła swojego rywala zza miedzy 4:0 i był to najmniejszy wynik kary jaki spotkał drużynę Piasta we wczorajszym meczu. Początek spotkania to nerwowa gra Iny i lekka przewaga Piasta, ale po 15 minutach Ina opanowała sytuację na boisku i mecz toczył się pod jej dyktando. W 20 minucie Stefanowicz urwał się obrońcom i wyprowadził Inę na prowadzenie. Chwilę później Piast mógł wyrównać, ale z bliskiej odległości nie trafił Górski. Kolejne minuty należały już do Iny, w sytuacjach 100% znaleźli się Hołowiej, Wasilewski i dwukrotnie Stefanowicz, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Ina grała długo i dokładnie piłką, a Piast nie był w stanie nic zrobić. Gdy wszyscy myśleli że do przerwy nic się nie zmieni byli w błędzie. W 45 minucie Stefanowicz dostał długie podanie na wolne pole od Kustrzyka i pewnie zamienił to na bramkę.
Po przerwie trener Iny Ireneusz Aksiuszyc dokonał kilku zmian ale obraz gry nie uległ zmianie. Ina kontrolowała spotkanie a Piast w drugiej połowie nie oddał żadnego celnego strzału na bramkę Iny. W 70 minucie Pałczyński ośmieszył obrońców Piasta dograł celnie do Nadkiernicznego, który strzałem życia dal Inie trzecią bramkę. W nagrodę od razu został zmieniony przez trenera. Jeszcze w końcówce meczu po ładnej akcji i dośrodkowaniu z prawej strony wynik spotkania strzałem głową ustalił Pałczyński.

Ina pewnie pokonała Piasta pokazując wszystkim że jest bardzo dobrze przygotowana do rundy wiosennej.Na wyróżnienie w Ińsku zasługuję cała drużyna która gra mądrą i bardzo dojrzałą piłkę, a na boisku tworzy doskonały kolektyw.

Skład Iny: Rogowski, Nadkierniczny, Klim, Cegła, Furman, Wasilewski, Sochański, Kustrzyk, Wolski, Hołowiej, Stefanowicz grali równierz: Pałczyński, Wojsznic, Adamek, Bielecki, Kędziora, Kotliński,Roman, Kaczor
Bramki: 20 Stefanowicz, 45 Stefanowicz, 70 Nadkierniczny, 89 Pałczyński

relacjďż˝ dodaďż˝: kusto