Porażka w meczu z Bydgoszczą
W piątej kolejce II Ligi koszykówki mężczyzn grupy A King Wilki Morskie Szczecin zmierzyły się z niepokonaną Astorią Bydgoszcz. Mecz rozpoczął się pod dyktando Astorii która stworzyła przewagę w pierwszej kwarcie spotkania wygrywając 9 - 22, pomimo szybkich przewinień gości Nasi zawodnicy nie potrafili celnie wykonywać rzutów wolnych. Druga kwarta to walka punkt za punkt, wygrana 15 - 14 gospodarzy. Trzecią kwartę rzutem za trzy punktu otwiera Konrad Koziorowicz następnie rzuty osobiste wykonuje Radosław Bojko i przewaga Astorii topnieje do 8 punktów. Chwilę później goście zatrzymują Wilki trafiając 7 punktów tym samym przewaga Astorii rośnie do 15 punków. Trzecią kwartę Wilki przegrywają 15 - 21.
Czwarta kwarta wygrana przez Wilki 23 - 16, za piąty faul z boiska schodzi Radosław Bojko. Równo z syreną kończącą mecz za trzy punkty trafia Salim Hamdaoui ustalając wynik końcowy 62 - 73 dla Astorii Bydgoszcz, która nie przegrała jeszcze w tym sezonie. Najlepszymi zawodnikami Wilków Morskich byli: kapitan zespołu Karol Nowacki zdobywca 16 punktów, dokładając 7 zbiórek i Radosław Bojko 15 punktów. W meczu nie wystąpił Igor Trela. W tabeli King Wilki Morskie Szczecin zajmują obecnie 10 pozycje z 5 punktami, prowadzi Open Florentyna Pleszew.
�r�d�o: STK Wilki Morskie

relacjďż˝ dodaďż˝: spikerka