Grad bramek w meczu DB Port-Multikino
autor: marekperecGrad bramek obejrzeli kibice w spotkaniu lidera tabeli I ligi drużyny DB PORT z kinowcami z Multikina. Spotkanie zakończyło się wynikiem 14:7 dla portowców. Już na początku spotkania na prowadzenie wyszli kinowcy ,którzy po bramce Mazura prowadzili 1:0. Jednak chwile później wyrównująca bramkę zdobywa Kornak. W 10 minucie ten sam zawodnik skutecznie egzekwując rzut karny wyprowadził portowców na prowadzenie. Dwie minuty później bliski doprowadzenia do wyrównania był Cały jednak jego strzał obronił Jaroszenko. Zawodnicy Multikina starali się doprowadzić do wyrównania jednak zabójcze dla nich okazało się ostatnie pięć minut pierwszej połowy. Wtedy to portowcy zdobyli pięć bramek ( Jędrzejewski,Trociuk, Kwaśniewski-3 ) i to oni na przerwę schodzili prowadząc 7:1.
Po przerwie dużo lepiej zagrali kinowcy,którzy poprawili skuteczność.Pierwsze pięć minut tej części było wyrównane z lekką przewagą lidera tabeli-DB Portu. W 30 minucie bliski strzelenia bramki był Cały,który trafił w poprzeczkę...własnej bramki.Chwilę później Janik zdobywa drugą bramkę dla Multikina.W odpowiedzi ładną akcję przeprowadził Trociuk z Kornakiem i ten drugi zdobył ósmą bramkę dla drużyny prowadzonej przez Andrzeja Stanczyka. W 38 minucie obejrzeliśmy najładniejszą bramkę tego spotkania.Jej strzelcem był Trociuk,który strzałem piętą pokonał Nalepę. W ostatnich dziesięciu minutach tego spotkania obejrzeliśmy...dziesięć bramek!!! po pięć dla każdej z drużyn. Bramki dla DB zdobywali Trociuk dwie,Kornak dwie oraz Jędrzejewski. Z kolei bramki dla kinowców zdobywali: Mazur dwie. Majewski dwie oraz Nocny. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Mazur Mariusz z Multikina.

DB PORT - MULTIKINO 14:7 ( 7:1 )