Pierwszy zespół Dębu lepszy od drugiego
W rozegranym we wtorek sparingu pomiędzy pierwszą drużyną Dębu a drugą, lepsi okazali się podopieczni trenera Marcina Domagały, którzy zwyciężyli 6:1. Po dwie bramki strzelali Łukasz Dłubis i Maciej Grąbczewski, z kolei po jednym trafieniu zanotowali Kamil Kassian i Roman Majchrzak. Dla rezerw honorowego gola strzelił Paweł Żeluk.

Przez pierwsze piętnaście minut obie drużyny nie zdołały strzelić bramki. Pierwszego gola zaliczył Kamil Kassian, którzy uderzył zza pola karnego. Jeszcze przed przerwą Roberta Czarnaka pokonywali Dłubis i Grąbczewski. W odpowiedzi Paweł Żeluk pewnym uderzeniem wpakował piłkę do bramki strzeżonej przez Sebastiana Fabiańskiego. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem pierwszej drużyny Dębu 6:1. W drugim zespole testowany był zawodnik Energetyka Gryfino, Marcin Momot.

DĄB DĘBNO 6:1 DĄB II DĘBNO

Dąb Dębno: Sebastian Fabiański - Mateusz Laska (46' Piotr Gumienny), Robert Dudek (46' Łukasz Gryciak), Marcin Całko, Paweł Osowski - Maciej Grąbczewski, Konrad Woźniak (46' Grzegorz Szczepanik), Kamil Kassian, Roman Majchrzak, Jacek Jarecki (46' Hubert Jasiak) - Łukasz Dłubis (46' Patryk Mistrzak).

Dąb II Dębno: Robert Czarnak - Krystian Leszke, Przemysław Dereń, Patryk Wachowski, Marcin Momot - Maciej Sadłowski, Jarosław Norsesowicz, Łukasz Kowalski (46' Tomasz Grabowski), Sławomir Sanecki - Paweł Żeluk, Paweł Majewski.

�r�d�o: Dabdebno.pl/macieks90

relacjďż˝ dodaďż˝: MKSDABDEBNO2

Sparingi (2011/2012)
Dąb Dębno Dąb II Dębno
6 1
02-08-2011 17:00
Bramki: Łukasz Dłubis (x2), Maciej Grąbczewski (x2), Kamil Kassian, Roman Majchrzak (Dąb) - Paweł Żeluk (Dąb II) dodaj video

Dane pomogli uzupełnić: macieks90, pierin, macieks90 - dziękujemy

Pierwszy zespół Dębu lepszy od drugiego (MKSDABDEBNO2)