Pewnie zwycięstwo wicelidera
autor: adaskoW Meczu szóstej kolejki B klasy Szczecin gr 4, wicelider, czyli Sekwoja Brwice pokonała na własnym boisku ostatnią drużne w tabeli czyli Błękitni Białęgi aż 5-1. Spotykanie odbyło się przy bardzo licznie zgromadzonej publiczność, jak na trudne warunki pogodowe. Pierwsza połowa gry była wyrównana, po koniec pierwszej części gry bramkę do szatni dla gospodarzy zdobył Łukasz Pilawski. Pierwsza połowa zakończył się wynikiem 1:0. Druga Połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Sekwoii. Szybsza gra gospodarzy spowodowała zdobycie drugiego gola przez Sylwestra Bindasa. Bramki podały prawie jedna po drugiej na 3:0 podwyższył Piotr Madera, na 4:0 Marcin Aleksandrowicz, a kilka minut przed końcem gola na 5:0 zdobył Grzegorz Szelążek. Goście walczyli do końca i przed gwizdkiem sędziego wykorzystali rzut karny. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Gospodarzy.

relacjďż˝ dodaďż˝: skuter17