Wygrany sparing Unii
W niedzielę, 27 lutego Unia Stargard rozegrała swój drugi sparing z występującym w klasie Okręgowej Orłem Łożnica. Spotkanie zostało rozegrane systemem 3 razy po 30 minut, wygrali je zawodnicy ze Stargardu, 4:3. Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, po dośrodkowaniu Łukasza Lera piłkę dostał Mariusz Zawadzki, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza gości. Pięć minut po objęciu prowadzenia zespół z Łożnicy wyrównał, strzelając bramkę z rzutu wolnego w czasie gdy bramkarz Unii ustawiał mur. Wynikiem 1:1 skończyła się pierwsza tercja spotkania.
W przerwie trener gospodarzy, Franciszek Mikucki, dokonał kilku roszad w zespole. Na placu gry pojawiło się kilku juniorów oraz zawodnicy powracający do zespołu po przerwie w treningach. Efektem tego była dość szybko stracona bramka. Po tym ciosie Unici coraz mocniej napierali na bramkę Orła. Udało się wyrównać na 7 minut przed końcem drugiej części gry, rzut karny wykorzystał Mariusz Zawadzki. Do końca tej części wynik nie uległ zmianie. Ponownie podczas przerwy trener gospodarzy inaczej poukładał zespół, dokonał kilku zmian, warto tutaj podkreślić, że do zespołu powrócił nominalny bramkarz Rafał Żmudziejewski. Na 3:2 bramkę strzelił Tomasz Pokomeda, który dostał prostopadłe podanie od swojego brata Radosława. I ten drugi wpisał się na listę strzelców, po otrzymaniu piłki od bramkarza przebiegł 35 metrów i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości, Unia- Orzeł 4:2. Stargardzianie stracili jeszcze jedną bramkę po zamieszaniu pod własnym polem karnym. Poźniej wynik już nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się zwycięstwem Unii 4:3.

Unia: Dybaś - Ler, Nadachewicz,Bielan , Szarżanowicz M., Furga, Zakobielski, Pokomeda R.,Przemek, Zawadzki, Pokomeda T.
Na zmiany wchodzili: Żmudziejewski, Gniazdowski, Jasiński, Mazur, Wywrocki, Nowak, Studziński, Felisiak

Bramki dla Unii: Zawadzki 2, Pokomeda T., Pokomeda R.

relacjďż˝ dodaďż˝: iamhere