B-klasowa Tanowia pokonała GOK Ehrle
autor: kichuPo wygranym meczu kontrolnym z Ina Ińsko 3:2, piłkarze z Dobrej Szczecińskiej zmierzyli się z Tanowią Tanowo i przegrali 1:4.

Ciekawostką jest fakt, iż w drużynie Waldemara Jaskulskiego wystąpili Jerzy Ziętek, Jarosław Gralewicz (poprzednio Hutnik Szczecin) oraz Damian Górski (poprzednio trzecioligowy Chemik Police).

Już w drugiej minucie Tanowia mogła objąć prowadzenie, jednak na posterunku dobrze zachował się Kubisiak. Trzy minuty później ponownie tanowski zespół próbował zagrozić bramce Ehrle, jednak nieskutecznie.

Dopiero w siódmej minucie Marcyniuk odważył się uderzyć na bramkę Piotrowskiego, a ten popisał się fantastyczną obroną. Minutę później było już 1:0, ten sam zawodnik uderzył zza pola karnego i zdobył prowadzenie dla podopiecznych Andrzeja Bartłomowicza.

Przez następne 10 minut to Ehrle w dalszym ciągu atakowało przeciwnika, jednak bez skutku. Odpowiedź gości skończyła się wyrównaniem. W 19 minucie spotkania Blasius zdobył bramkę na 1:1. W 35 minucie duet Szałek - Górski „zamieszali” w polu karnym jednak ostatni strzał Górskiego wylądował nad poprzeczką. Dwie minuty później uderzenie z rzutu wolnego Grochowskiego o centymetry minęło poprzeczkę bramki strzeżonej przez Piotrowskiego.

W 43 minucie bardzo dobrą obroną popisał się Kubisiak po strzale jednego z zawodników Tanowi. Cztery minuty później ponownie Grochowski uderzył na bramkę, jednak piłka po rękach Piotrowskiego wyszła poza linię końcową boiska. Od 53 minuty rozpoczął się prawdziwy maraton zespołu z Tanowa. Na prowadzenie zespół wyprowadził Blasius, który strzałem po ziemi zza pola karnego pokonał Kubisiaka. W 71 minucie technicznym uderzeniem bramkę zdobył Damian Górski, a w 75 Sylwester Zdrojewski ustalił wynik wczorajszego spotkania.

GOK Ehrle Dobra: Kubisiak - Pieniążek, Gawron, Zając, Grochowski, Kmieciak, Żywicki, Jakubczak, Piasecki, Marcyniuk, Feliks oraz Hobfer, Ciszewski, Sych, Menda, Andryszczak.

Tanowia Tanowo: Piotrowski - Zdrojewski, Ziętek, Gralewicz, Kałużny, Falenta, Blasius, Starczewski, Szałek, Kurowski, Górski oraz Mickiewicz, Kryger.

Następne spotkanie piłkarze z Dobrej Szczecińskiej rozegrają w niedzielę, w Gryfinie, gdzie zmierzą się z Odrzanką Radziszewo.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Mateusz Frąckowiak, Gracjan Broda/powiatpolicki.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: mateusz123