Odra deklasuje Kluczevię w Stargardzie
W pięknym stylu po bramkach Tomasza Kwaśniewskiego (na zdjęciu), Jakuba Kuflowskiego i Mateusza Denysa, piłkarze Odry Chojna pokonali wczoraj Kluczevie Stargard 0-3.
Wczorajsze zwycięstwo jest 8 wygraną w tym sezonie, dzięki temu Odra awansowała na 11. miejsce w tabeli.

Wynik już w 7. minucie otworzył Tomasz Kwaśniewski po świetnej asyście głową 16-letniego Marcina Borczyńskiego dla, którego był to pierwszym występem w wyjściowej jedenastce biało-zielonych. Po objęciu prowadzenia Odra ustawiła się na grę z kontry co przynosiło dobre sytuacje bramkowe. Około 30 min. spotkania Marcin Borczyński był bliski strzelenia pierwszej bramki w rozgrywkach IV-ligowych lecz przy próbie lobu bramkarza gospodarzy piłka trafiła w słupek. Kluczevia w pierwszej części spotkania miała dobre okazje do wyrównania ale nie potrafiła pokonać bedącego w dobrej dyspozycji Adama Andrzejewskiego Do przerwy nic się nie zmieniło i Odra wygrywała 0-1.
W drugiej połowie gospodarze zaatakowali od początku z animuszem. Biało-zieloni cofnęli się na własną połowę i bronili dobrego rezultatu. Blisko strzelenia był napastnik Kluczevi Damian Odachowski, który z okolic 10 m minimalnie chybił. Kwadrans przed końcem w sytacji sam na sam znakomicie broni Adam Andrzejewski, dzięki któremu nadal utrzymuje się wynik korzystny dla podopiecznych Pawła Zatorskiego. W 80 min. po świetnej indywidualnej akcji wprowadzonego po przerwie Jakuba Kuflowskiego, który mijając obrońcę i bramkarza strzela drugiego gola dla gości.
W doliczonym czasie gry znakomita centra Łukasza Kargola z bocznego sektora i piękny strzał z woleja wprowadzonego chwilę wcześniej Mateusza Denysa dla którego była to pierwsza bramka w rozgrywkach IV-ligowych.

Odra tym samym wygrywa 0-3 i zdobywa komplet punktów w Stargardzie. Trzeba przyznać, że trenerskim nosem wykazał się Paweł Zatorski wprowadzając po przerwie Jakuba Kuflowskiego i Mateusz Denysa(strzelców bramek). Bardzo dobry występ zaliczył debiutujący w wyjściowej jedenastce Marcin Borczyński, który przy pierwszej bramce zaliczył asyste. Pewna postawa bramkarza biało-zielonych zapewniła czyste konto i 3 punkty.
SĘDZIOWALI:Gonera A - Arys K, Arys M