Zwycięski wyjazd Jastrzębia
12 września 2010 roku o godzinie 15 odbył się mecz pomiędzy Zrywem Kretlewo a Jastrząb Łosośnica.
Pierwsza połowa rozpoczęła się dość chaotycznie dla gości. Już w pierwszych minutach zakotłowało się w polu karnym Jastrzębi. Piłka odbiła się podwójnie od słupka po czym została wybita. To była najgroźniejsza akcja Zrywu. Na ripostę ze strony gości nie trzeba było długo czekać. Po przedryblowaniu kilku piłkarzy Bartosz Jurzysta płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce gospodarzy. Kolejną bramkę dla gości zdobywa Marcin Wierzbicki silnie strzelając w górny róg bramki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie Jastrząb nie odpuścił i bramką może się pochwalić MVP meczu Marcin Wierzbicki. Gospodarzom ciągle spokoju nie dawał napastnik Jastrzębia Dawid Szkołuda, który raz po raz próbował podwyższyć wynik, jednak szczęście mu nie dopisywało. Jastrząb opuszcza Kretlewo z kompletem punktów i wynikiem 0:3.

relacjďż˝ dodaďż˝: bartek19176