Remis w meczu Zalewu Stepnica z Gardominką
Po słabej grze piłkarze Zalewu Stepnica zremisowali na własnym boisku z drużyną Polonii II Mechowo. Już po pierwszym gwizdku Paweł Chromy miał okazję dać prowadzenie Zalewowi, ale ten jej nie wykorzystał.
Gospodarze jeszcze parę razy próbowali zaskoczyć bramkarza Polonii, ale to się nie udało. Błąd gospodarzy spowodował, że drużyna z Mechowa objęła prowadzenie. Po tej bramce piłkarze Zalewu grali szybciej, ale nie udało się strzelić bramki. Już parę minut po rozpoczęciu drugiej połowy, gospodarze mięli kolejną szanse na strzelenie bramki, okazji nie wykorzystał Paweł Chromy. Dalsza część gry to ataki 'zielonych' i gra na czas gości. W 60 minucie meczu po pięknym strzale z rzutu wolnego Kamil Siurek mógł zdobyć bramkę dla swojej drużyny, ale piłka minimalnie minęła bramkę.
W ostatnich minutach meczu padła bramka wyrównująca. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Paweł Chromy i mieliśmy wynik 1:1. Po tej bramce gospodarze zaczęli nacierać na bramkę gosci. Marcin Brzozowski uderzył zza pola karnego, ale nie dało to zwycięskiej bramki. Ostatecznie wynik tego spotkania to 1:1. Piłkarze Zalewu Stepnica mogą czuć lekki niedosyt z powodu niewykorzystanych sytuacji. Następny mecz zostanie rozegrany w Goleniowie z tamtejszym OKS-em.
�r�d�o: zalewstepnica.futbolowo.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: komor212