Wysoka porażka Floty z Chojniczanką
W sobotnie w samo południe w Gryfinie świnoujska Flota wysoko przegrała z beniaminkiem II ligi Choniczanką Chojnice 0:3. W pierwszej połowie pierwszoligowcy zaprezentowali się w miarę przyzwoicie, Ensar Arifović nie wykorzystał rzutu karnego, Fundakowski uderzył w poprzeczkę oraz sędzia nie uznał bramki Arifovicia.

Drugie 45. minut okazało się kompletnym nie wypałem w wykonaniu wyspiarzy. Po przeprowadzonych zmianach Flota zagrała fatalnie i w rezultacie Flota przegrała aż 0:3, a mogła wyżej. - Jakby mecz trwał jeszcze z 15 minut, to oni by nam jeszcze ze dwa gole strzelili - samokrytycznie stwierdził dla Głosu Szczecińskiego kierownik Floty, Leszek Zakrzewski.

Wśród testowanych zawodników wystąpili bramkarz Dawid Dłoniak, chorwacki obrońca Ivan Udarević, napastnik Marek Fundakowski, oraz Jacek Paczkowski.
Kolejny mecz sparingowy Flota zagra w środę o godzinie 16 w Trzebiatowie z Regą. Początkowo spotkanie było planowane na godzinę 17, ale o zmianie terminu zadecydował... półfinałowy mecz mistrzostw świata, Hiszpania - Niemcy (środa, godzina 20.30).

Flota Świnoujście - Chojniczanka Chojnice 0:3 (0:0)

Bramki: Romańczyk (65), Pestka (89), Kotowicz (90)

Flota: Dłoniak - Kubowicz, Rygielski (46 Staniek), Krajanowski, Udarević - Paczkowski, Ciarkowski (46 Grzywacz), Pruchnik (46 Niewiada), Czapko (46 Jarosiewicz) - Arifović (46 Kowal), Fundakowski (67 Nwaogu).
ďż˝rďż˝dďż˝o: Głos Szczeciński / własne

relacjďż˝ dodaďż˝: Boskienrike