Blamaż Stali
Godzinę temu Stalowcy zakończyli pojedynek z III-ligowym Piastem Choszczno, któremu ulegli aż 0:6! Mecz odbył się o godzinie 18, przy ul.Witkiewicza.
Zawodnicy mieli utrudnione zadanie, ponieważ musieli grać na śliskiej nawierzchni, gdyż tuż przed meczem zaczął padać grad i śnieg. Pierwsze 15 minut należało do Piasta, który jednak nie potrafił wykorzystać dogodnych okazji. Stal na chwile osiągnęła przewagę i stworzyła sobie dwie sytuacje do strzelenia bramki, jednak strzały Mariusza Siary nie przyniosły efektu w postaci zdobycia gola. III-ligowiec wyszedł na prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy, po skutecznie wykorzystanym rzucie karnym. W drugiej połowie nastąpiła kanonada na bramkę Radka Rutyny, który został pokonany aż pięciokrotnie, w tym raz przez niefortunnie interweniującego Roberta Gronowskiego. Stal na tle wyżej notowanego rywala zaprezentowała się bardzo przeciętnie, szczególnie w drugiej części dzisiejszego meczu, w której nie stworzyli sobie żadnej sytuacji do strzelenia choćby honorowej bramki.

Stal Szczecin - Piast Choszczno 0:6 (0:1)

Skład Stali: Rutyna - Chruściński, Leśnik, Kostrubiec, Parys - Bobko, Klowan, Maćkiewicz, Storek - Siara, Pachulski.

W drugiej połowie zagrali także: Gronowski, Ruciński, Gromadzki, Jakubczyk.

Nasi zawodnicy będą mieli okazję do rehabilitacji już w tą niedzielę, a na przeciwko Stalówce stanie Świt Skolwin, który obecnie zajmuję 9 miejsce w V lidze. Mecz odbędzie o godzinie 16.
�r�d�o: stalszczecin.pl