Ciężkie spotkanie przed Regą
autor: Krzysztof Cichomski /C80/Już w najbliższą sobotę o godzinie 16.00 Rega Trzebiatów zagra z Gryfem Słupsk. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz. Trzebiatowianie w ostatnim meczu pokonali Energetyka Gryfino 4:1. Pierwszego gola dla podopiecznych Marka Minkwitza zdobył w 48 minucie Grzegorz Wawreńczuk, trzy minuty potem 'Wawer' znów skierował piłkę do siatki. W 72 minucie znów Wawreńczuk pokonał golkipera gości,, kilka minut potem czwartego gola zdobył Radosła Erlich. Natomiast energia honorowego gola zdobyła w 80 minucie, kiedy sam na sam z Prokosą wykorzystał Kamil Kutasiewicz.

Sobotni rywal Gryf w ostatnim meczu pokonał osłabioną Astrę Ustronie Morskie 4:0. Już w 8 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Bramkę z rzutu wolnego zdobył grający trener Wojciech Polakowski. Kilkanaście minut potem podwyższył Szymon Gibczyński. W 77 minucie dobrą akcje stworzył Gibczyński, który zagrał do Świdzińskiego, który nie zmarnował sytuacji. Jeszcze w samej końcówce meczu czwartego gola zdobył Siarnecki.
Rega obecnie zajmuję 2 pozycje w tabeli z dorobkiem 45 punktów i bilansem bramkowym 37-18. Gryf natomiast uplasował się na 4 pozycji z 35 punktami, strzelił 47 goli i stracił 37.

Najlepszym strzelcem w zespole z Trzebiatowa jest Grzegorz Wawreńczuk z 11 bramkami na koncie. Tuż za nim znajduję się Robert Śliwiński, a pięć goli ma Cezary Przewoźniak. W Gryfie najlepszymi strzelcami są Szymon Gibczyński i Paweł Kryszłowicz, którzy zdobyli po 7 bramek. Jednego gola mniej ma na koncie Paweł Waleszczyk.

W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami, który się odbył na rundę jesienną padł wynik 3:1 dla Regi Trzebiatów. Wtedy trzy gole dla trzebiatowian zdobył Robert Śliwiński, a jednego honorowego gola dla słupszczan zdobył Tomasz Bukowski z rzutu karnego.
�r�d�o: tksrega.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Morfinek