Rega pokonuje Darzbór
W dniu dzisiejszym piłkarze Regi Trzebiatów pokonali na własnym boisku zespół Darzboru Szczecinek 4:0. Pogoda nie sprzyjała zawodnikom do gry, ale to trzebiatowianie okazali się lepszym zespołem.

W pierwszej części spotkania Rega była drużyną przeważającą na boisku. Już w 11 minucie dobra akcja Łukasza Polaka,który uderzył, ale bramkarz wybił futbolówkę na rzut rożny. Kilka minut potem Kubicki uderzył na bramkę Prokosy, ale na posterunku stał golkiper Regi. W 17 minucie Śliwiński uderzył z rzutu wolnego z około 20 metrów, ale strzał był nie celny. Minutę potem Dobre długie podanie Lewandowskiego do Polaka, ten ładnie wszedł w pole karne i dośrodkował piłkę po ziemi, a futbolówkę do siatki skierował Grzegorz Wawreńczuk.
W 19 minucie Wawreńczuk popisał się dobrym podaniem do Śliwińskiego, ale piłka po jego strzale poleciała obok bramki Darzboru. Kilka minut potem Śliwiński dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, obrońcy Darzboru wybili przed pole karne, gdzie stał Łukasz Polak, ale oddał strzał wysoko nad bramką. W 25 minucie Prokosa popisał się ładną interwencją po strzale Kubickiego. Sześć minut potem Polak dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie głową uderzył Wawreńczuk, ale nie celnie. W 35 minucie dobrą akcją popisał się Przewoźniak, który ominął 2 zawodników i dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie stał Erlich, ale ten uderzył głową nad bramką. W 40 minucie do rzutu rożnego podszedł Polak i dośrodkował piłkę w pole karne. Futbolówkę przedłużył Wilejto i głową dobił Grzegorz Wawreńczuk, który zdobył drugiego gola w tym spotkaniu.

W drugiej połowie trzebiatowianie stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale tylko dwie zamienili na bramki. W 48 minucie Wawreńczuk podawał piłkę do Polaka, który wychodził sam na sam, ale trafił wprost w bramkarza gości. Cztery minuty potem Śliwiński zagrywał futbolówkę do Wawreńczuka, który wyszedł sam na sam z Kaszubowskim i bez problemów pokonał golkipera Darzboru. W 54 minucie dobra akcja Grzegorza Wawreńczuka, który ominął 3 zawodników i uderzył, ale piłka wyszła poza końcową linię boiska. Dwie minuty później Śliwiński stworzył dobrą akcję, który przed sobą miał tylko bramkarza Darzboru, ale uderzył obok bramki. W 67 minucie Łukasz Polak stworzył groźną sytuację bramkową, ale Robert Śliwiński nie potrafił pokonać bramkarza z 5 metrów. Minutę potem Wawreńczuk wyszedł sam na sam z bramkarzem ze Szczecinka, ale lepszy okazał się golkiper przyjezdnych. W 74 minucie w polu karny został groźnie sfaulowany Łukasz Polak, któremu potrzebna była pomoc medyczna i minutę potem na boisku go zastąpił Jarosław Jarecki. W 80 minucie właśnie Jarecki dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu rożnego, gdzie głową piłkę strącił Dariusz Wilejto i futbolówka wpadła do siatki. Minutę potem strzelec bramki dla Regi, Wilejto dośrodkował piłkę idealnie na nogę Śliwińskiego, ale ten z około 5 metrów nie potrafił pokonać Kaszubowskiego. W 88 minucie Jarecki dośrodkował futbolówkę z rzutu rożnego, która trafiła na głowę Śliwińskiego, ale ten nie trafił w bramkę. Jeszcze w samej końcówce spotkania na bramkę Darzboru uderzył ' Śliwa', ale ładną interwencją popisał się golkiper gości, który wybił piłkę na rzut rożny.

1:0 Wawreńczuk Grzegorz 18 minuta
2:0 Wawreńczuk Grzegorz 40 minuta
3:0 Wawreńczuk Grzegorz 52 minuta
4:0 Wilejto Dariusz 80 minuta