Podsumowanie sezonu dla Ehrle
autor: Pszczółekautor: C80W sobotę o godzinie 11.00 piłkarze Ehrle podejmowali na własnym stadionie rezerwy Chemika Police ! Mecz zapowiadał się bardzo emocjonująca,ponieważ piłkarze Ehrle zapowiadali walkę i zdobycie jakichkolwiek punktów a Chemik nie mógł pozwolić sobie na wpadkę, jeżeli chce walczyć o najwyższe lokaty. Od rozpoczęcia meczu można było powiedzieć, ze Ehrle będzie trudno zdobyć jakieś punkty,ponieważ na stadion stawiło się tylko 10 piłkarzy ! Zabrakło między innymi kapitana a zarazem najlepszego piłkarza drużyny z Dobrej Szczecińskiej.
Przypomnę, że zawodnik nabawił się kontuzji na wtorkowym treningu. Gdy zapowiadało się,że Chemik będzie przeważać na boisku okazało się,że LZS spiął poślady i grał na równym poziomie. Niestety, ale to Chemik już w 10 minucie objął prowadzenie,można przybliżyć tylko tą bramkę do gola samobójczego. Gra toczyła się przede wszystkim w środku pola. Piłkarze Chemika nie mogli przedrzeć się przez obronę Ehrle mimo, że Ci grali ustawieniem 1 - 3 - 4 -2 ! Ponad 10 minut później gracze z Polic przeprowadzili groźną akcje po której padła bramka. Gola tego można słusznie uznać tylko dzięki bramkarzowi, który popełnił katastrofalny błąd. W tym momencie Chemik już prowadził 2 : 0 ! Wtedy to gracze podopiecznego Andrzej Bartłomowicza obudzili się i zaczęli w końcu atakować, chociaż te ataki nie przyniosły skutków. Na następne bramki kibice Ehrle musieli poczekać do 60 minuty.W tedy to Chemik przeprowadził szybką akcję,a po błędzie obrony piłkarz Chemika przelobował golkipera Ehrle i było już 3 : 0 dla Policzan.Do końca meczu gra się uspokoiła ! Jedyne co nie jakie strzały niecelne i tak nie mogły zadowolić kibiców, ponieważ nie zamieniły się one na gola.Pod koniec spotkania Ehrle przeprowadziło akcje po której padł gol. Był tą i wyłącznie kolejny błąd, ale bramkarza Chemika, który wyszedł na 16m i został przelobowany główką przez snajpera LZS Karola Głowiśnkiego. Mecz zakończył się wynikiem 1 : 3 dla Policzan, ale mecz można zaliczyć do jednego z udanych.

Po zakończeniu rundy jesiennej piłkarze Ehrle nie mogą zaliczyć tej rundy do udanych.Miejmy nadzieje,że zimowe wzmocnienia dadzą we znaki i zobaczymy prawdziwą i waleczną drużynę z Dobrej Szczecińskiej.

relacjďż˝ dodaďż˝: BakuuSs

III kl. juniorów (okr.) gr.1 Szczecin (2009/2010)