Czas na pierwsze spotkanie u siebie
autor: kierojuniorJuż w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 Rega Trzebiatów rozegra pierwsze spotkanie ligowe na własnym boisku. Tym razem na drodze do cennych trzech punktów stanie zespół Piasta Choszczno.

W ostatnim spotkaniu ligowym Trzebiatowianie doznali porażki w Chojnicach z miejscową Chojniczanką 1:2. Już w 6 minucie gospodarzy wyszli na prowadzenie po golu Artura Kowalczyka. Tuż po przerwie do wyrównania doprowadził Cezary Przewoźniak z rzutu karnego, a w 81 minucie wynik spotkania ustalił Konrad Romańczyk. Piast uległ Cartusi Kartuzy 0:1. Bramkę zwycięską dla Kartuz zdobył Piotr Karasiński w 93 minucie.
Rega oraz Piast po pierwszym spotkaniu nie zdobyli punktów. Jedmą bramkę na koncie trzebiatowian ma Cezary Przewoźniak.

Według strony bukmacherskiej scandicbookmakers.com trzebiatowianie są faworytem tego spotkania. Stawka na Regę wynosi 1.75, a na Piast 3,05.
�r�d�o: tksrega.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Morfinek