Porażka Błękitnych
21 października piłkarze Błękitnych Stargard podejmowali na własnym obiekcie drużynę Polonii Środa Wielkopolska. Rywal zespołu Błękitnych był niżej notowany w tabeli więc i kibice w Stargardzie czekali na kolejne 3 pkt 'kolejarzy'.

Błękitni od pierwszego gwizdka sędziego ruszyli w natarciu na bramkę Polonii. Niestety pierwsza groźniejsza akcja drużyny Polonii, (rzut różny w 13 minucie) zakończyła się objęciem prowadzenia przez zespół gości.
Druga połowa ponownie rozpoczęła się od ataków gospodarzy. Zespół Polonii grał zachowawczo, upatrując swych szans na zdobycie kolejnej bramki w kontratakach.
Pod koniec spotkania w 82 minucie strzał Mikołaja Stangela podwyższa wynik spotkania na 0:2. Pięć minut później Aleksander Kulczyński dobija zespół Błękitnych podwyższając wynik meczu na 0:3. Honorową bramkę dla Błękitnych już w doliczonym czasie gry po indywidualnej akcji zdobywa Grzegorz Aftyka.

relacjďż˝ dodaďż˝: Tauri