Baraż wojewódzki o udział w Centralnej Lidze Juniorek U-15 (jesień) II Mecz UKS Victoria SP2 Sianów - LFA Szczecin 2:1
data: 06-11-2021 12:00
miejsce: stadionie miejskim w Sianowie

Sianowianki dobrze weszły w mecz bo już w 2 minucie prowadziły 1:0 po ładnym rozegraniu rzutu rożnego i uderzeniu Wiktorii Huda. I już były spokojne o awans. W pierwszej połowie stworzyły jeszcze kilka dobrych sytuacji strzeleckich ale nie grzeszyły skutecznością. Początek drugiej połowy należał również do sianowskiej ekipy, która podwyższyła prowadzenie na 2:0 po ładnej zespołowej akcji i strzale Natalii Noworolnik. W 55 minucie LFA Szczecin miała dobrą okazję do zmiany rezultatu ale jej nie wykorzystała. W 65 minucie dwoma bardzo ładnymi akcjami indywidualnymi popisała się Aleksandra Jabłońska, ale niestety nie zakończyły się bramkami. W 70 minucie po faulu jednej z sianowianek przed polem karnym sędzia podyktował rzut wolny. Przepięknym uderzeniem w samo okienko popisała się Oliwia Grewnik i sianowianki prowadziły już tylko 2:1. Pomimo usilnych starań z obu stron wynik spotkania się już nie zmienił. Tym samym UKS Victoria SP 2 Sianów awansowała do Centralnej Ligi Juniorek U-15 . Rozgrywki odbędą się wiosną 2022 r. Spotkanie bardzo dobrze sędziował Wojciech Wieczorek. Po zakończeniu spotkania radości w obozie sianowianek nie było końca a na dodatek Pani Magdalena Malczewska ufundowała szampana bezalkoholowego i wszystkim sianowiankom czekolady. Skład Victorii SP2 Sianów: Maja Malczewska, Nikola Synówka (41 Aleksandra Małolepszy), Amelia Babirecka, Eliza Cichoń, Zuzanna Rogacz, Wiktoria Huda, Aleksandra Jabłońska, Natalia Mazurczak (41 Zuzanna Kolczyńska), Zofia Kudłaczek, Pola Pasik (75 Wiktoria Matusiak), Natalia Noworolnik. Sianowianki o awans walczyły z LFA Szczecin. W pierwszym meczu w Szczecinie wygrały 5:2 a w Sianowie postawiły kropkę nad „i' i ponownie pokonały LFA Szczecin ale tylko 2:1. Victoria SP 2 wygrała ale na zwycięstwo tym razem trzeba było się napracować. Trener sianowskiego zespołu Jędrzej Bielecki oraz kierownik zespołu Jacenty pogratulowali podopiecznym zwycięstwa w meczu i awansu do CLJ. Pomimo zwycięstwa stwierdzili, że nie był to nasz najlepszy mecz. Wygrane w obu meczach były pewne ale trochę pozostał niedosyt. Zagraliśmy trochę słabiej u siebie a i przeciwnik zagrał lepiej niż w Szczecinie. Przez ostatnie 2 tygodnie mieliśmy problem z frekwencją na treningach z powodu kwarantanny kilku dziewczyn i nie dopisała też pogoda. Mamy bardzo fajne dziewczyny, sporo już potrafią i przy tym generalnie większość lubi trenować. Jeżeli będą nadal miały takie podejście to coś z nich będzie. Nie chcemy nikogo wyróżniać bo wszystkie się spisały na medal. Cieszy nas też fakt, że pomimo kiepskiej aury było sporo kibiców na meczu. Oby tak dalej. UKS VICTORIA SP2 SIANÓW - LFA SZCZECIN 2:1 (1:0) Bramki: Wiktoria Huda 1:0 2 min. Natalia Noworolnik 2:0 44 min. Oliwia Grewnik 2:1 70 min.