Zmienne szczęście zachodniopomorskich drużyn w II lidze siatkówki mężczyzny

Po zakończonym sezonie zasadniczym przyszła pora na fazę play off i play out rywalizacja toczyła się do 3 zwycięstw. Niestety nie mamy swojego przedstawiciela w fazie play off.
Ze względu na wycofanie się z rozgrywek Noteci Czarnków STALPRO Błyskawica Szczecin ma zapewnione utrzymanie i zakończyła już rywalizację.
Nasz druga drużyna SMS Police musiała stanąć do walki o utrzymanie się w lidze z zespołem SKS Gorzów Wielkopolski niestety ją przegrała 3:0.
Gorzowianie byli faworytami tego turnieju choć SMS nie chciał się tak łatwo poddawać. Wszystkie
trzy mecze były dość nierówne nawet bym powiedział, że drugie i trzecie spotkania były zacięte kończyły się tie breakami. Pierwsze dwa mecze SMS Police grał na wyjeździe.
W pierwszym SMS wygrał inauguracyjną partię do 19, by kolejne przegrać do 15, 22 i 10. W drugim pojedynku zespół z Polic prowadził już 2:0, ale w kolejnych odsłonach dwukrotnie uległ do 15, a w ostatnim secie SKS Gorzów Wielkopolski przypieczętował zwycięstwo wynikiem 15:8. Trzecie i jak się okazało ostatnie starcie między SMS i SKS odbyło się w Policach. Gospodarze pokazali moc i chęć wygrania tego spotkania kończąc pierwszą partie wynikiem 25:14, jednak w drugim secie role się odwróciły i policznie przegrali tą odsłonę do 13, na tablicy wyników widniał remis 1:1 w setach. Przed 3 setem nastroje był bojowe aby odkuć się po nie udanej drugiej partii i udało się wygrywamy trzecią odsłonę do 21. Chcieliśmy aby 4 set to był ten ostatni i wynik play out byłby 2:1 dla SKS ale niestety przegrywamy czwartego seta do 16, a w ostatniej piątej odsłonie gdzie nie było już nic do stracenia walczyliśmy o wszystko ale niestety polegliśmy - SKS Gorzów Wielkopolski przypieczętował zwycięstwo wynikiem 12:15.
Dziękujemy kibicom za wiarę w nas i cały ten sezon.

relacjďż˝ dodaďż˝: emil123

SMS Police - SKS Gorzów Wielkopolski 2:3
data: 20-03-2021 17:00